Bruņinieku iela 75d, Rīga
Pirmdiena - Svētdiena: 10:00 - 20:00

Īpašas jogas nodarbības – akrojoga

Dalies ar šo bloga rakstu!

Found on hari---om.tumblr.com

Foto avots: http://hari—om.tumblr.com

Aicinām visus jogas mīļotājus uz īpašu jogas meistarklasi 15. maijā plkst.19:10 – akrojogu. Divu stundu laikā mēs apgūsim akrojogas un partneru akrobātikas pamatpozas, iesildīsimies un izstiepsimies jogas un partneru jogas pozās un izmēģināsim taizemes masāžas pamata paņēmienus ķermeņa relaksācijai.

Šīs senās zināšanas veido unikālu jaunu kontaktjogas praktiku, kas attīsta uzticēšanās spēju un rada prieka un laimes atmosfēru.

Nodarbība paredzēta akrojogas iesācējiem.

Nav nepieciešams ņemt līdzi pāri.

Fiziskai sagatavotībai nav nozīmes.

Meistarklase notiks 15. maijā plkst.19:10 – 21:10
Meistarklases cena: 15 EUR

Akrojogas meistarklasi pasniegs:
Ilze Jēče, jogas un akrojogas pasniedzēja, holistiskā terapeite un NVO apmācību fasilitatore. Pēdējo desmit gadu laikā Ilze, izmantojot savu pieredzi, strādā un pasniedz nodarbības dažādās pasaules vietās, spēcinot un iedvesmojot cilvēkus un kopienas tiekties atdzīvināt un izdzīvot savu potenciālu.
Nodarbībās Ilze integrē tradicionālās dziedināšanas metodes un seno viedumu, lai cilvēkos veidotu holistisko pieredzi par prāta un ķermeņa vienotību.
Ilzes pieredze: sertificēta jogas terapeite (Institute of Natural Medicine Nepal), Taizemes masāža (Healing Hands Kathmandu un Thai massage circus), holistiskās terapijas (Vancouver School of Bodywork and Massage) un acroyoga (Partner acrobatics and flying therapeutics teacher training).

PIESAKIES:
www.karstajoga.lv (sadaļā “special events”)
tel.67 887 581 vai 29 330 280
Labo Sajūtu Laboratorija
Brīvības gatve 214b-504 (5.stāvs)

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.