Bruņinieku iela 75d, Rīga
Pirmdiena - Svētdiena: 10:00 - 20:00

Harizmas maģiskais spēks

Dalies ar šo bloga rakstu!

50179500_harizma

Izstaro pašpārliecinātību

Esi pozitīvs – pašpārliecinātiem cilvēkiem patīk tas, ko viņi dara un tas, kādi viņi ir. Runā droši, ar uzsvariem, runu paspilgtini ar žestikulāciju un neaizmirsti arī pasmaidīt.

Parādi savu harizmu ar ķermeņa kustībām

Ķermeņa valodai ir ļoti liela nozīme, tā neverbāli nodod cilvēkiem informāciju par to, kā tu jūties. Sēžot vai stāvot, iztaisno muguru, nesakrusto kājas, kusties pārdomāti un smaidi. Drudžainas kustības norādīs uz nepārliecinātību un nekādi neliks domāt par Tavu harizmu.

Liec cilvēkiem justies īpašiem

Neatkarīgi no tā, kas ir tavs sarunu biedrs, ar savu runu paud partnerim to, ka viņš ir svarīgs un vienlīdzīgs. Izrādi interesi par sarunas partnera dzīvi, sarunas laikā lūkojies partnerim acīs un pamāj ar galvu vai komentē sacīto.

Esi asprātīgs

Patiesi harizmātiskai personai būtu jāspēj sasmīdināt jebkuru cilvēku bez papildus piepūles. Ja būsi asprātīgs, cilvēki paši vēlēsies atrasties tev blakus. Iemācies pasmieties pats par sevi, tas atraisa līdzcilvēkus un parāda, ka esi pašpārliecināts.

Esi patīkams

Ir patīkami atrasties harizmātiska cilvēka klātbūtnē. Viņam vienmēr ir kas interesants, ko pastāstīt par plašu tēmu klāstu ikvienam cilvēkam. Pirms runā, apdomājies, nesaki pirmo, kas ienāk prātā. Erudīciju var attīstīt, interesējoties par vēsturi, politiku, mākslu, kultūru u.tml. Kad runā, izrādi savas emocijas par konkrēto tēmu, tas piesaista apkārtējo uzmanību.

Bildes avots: http://www.liveinternet.ru/users/ladoshka/post112773532/

 

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.