Bruņinieku iela 75d, Rīga
Pirmdiena - Svētdiena: 10:00 - 20:00

Golfs + joga? Līdz šim vēl nebijušas nodarbības!

Dalies ar šo bloga rakstu!

golfd

Joga golferiem – atvērtā nodarbība Labo Sajūtu Laboratorijā

Earl Woods teica savam dēlam “What you’re looking for is a soft, flexible, fluid swing—that’s power.”

Sabalansēts ķermenis ir lokans ķermenis, un lokanība ir viens no stūrakmeņiem labai golfa spēlei. Ja pat neesat profesionāls golfa spēlētājs, šīs jogas nodarbības palīdzēs izprast un sajust savu ķermeni un prātu, lai sasniegtu veselību un skaistumu un izkoptu prāta mieru.

Joga uzlabo muskuļu elastību un palīdz atbrīvot prātu no mūsdienu dzīves nemiera un stresa ietekmes. Jogai un Golfam pamatā ir vienoti principi – ķermeņa centrs, līdzsvars, lokanība un koncentrēšanās. Joga ar Pilates elementiem golfa spēlētājiem ir paredzēta, lai uzlabotu rezultātus uz laukuma, mazinātu vai veiktu tipisku ievainojumu, sāpju profilaksi, palīdzētu uzlabot koncentrēšanās spējas, un, protams, lai uzlabotu ikdienas dzīvi ārpus laukuma kopumā. Nodarbībā tiek iekļauti arī daži Pilates vingrojumi, kas primāri palīdz izveidot stipru ķermeņa korseti (muguras un vēdera muskuļi), kas nodrošina spēcīgu ķermeņa centru jebkuru kustību veikšanai.

Joga palīdz izkopt mentālo disciplīnu – nomierināt prātu, apstādināt domu, vārdu virpuli galvā  un spēt koncentrēties uz konkrēto uzdevumu konkrētā laika momentā – “bumbiņa, nūja, vēziens, bedrīte…”. Joga palīdz līdzsvarot ķermeņa muskuļus – atslābināt saspringtus un spēcināt vājākus, kas nodrošina pilnīgākas kustību iespējas. Papildus, vingrojumi ir speciāli paredzēti plaukstu, plecu un elkoņu locītavu attīstībai un stiprināšanai, lai maksimāli samazinātu potenciālas sāpes un ievainojumus.

Galvenie ieguvumi no jogas golferiem:

1. elastīgi muskuļi;
2. prasme atslābināt muskuļus (it īpaši pēc saspringtiem treniņiem, spēlēm);
3. nostiprināta dziļā muskulatūra (ķermeņa centra apzināšanās, kustību korekta aktivizēšana);
4. spēja koncentrēties un stabila līdzsvara sajūta (prāta un domu kontrole);
5. kustīgas locītavas (gan rezultātu uzlabošanai, gan pret sāpēm).

Šīs nodarbības ir veidotas visiem fiziskās sagatavotības līmeņiem – gan profesionāliem sportistiem, gan tiem, kas grib pilnveidot savu ķermeni, gan sāpju profilaksei un terapijai.

Pievienojies!

Nodarbības vadīs jogas pasniedzēja un topošā golfa spēlētāja Veronika Kima – Zeile.
10. aprīlī plkst.19:10 – 20:40
Nodarbības cena: 5 EUR
Piesakies – www.karstajoga. lv, tel.67 887 581 vai 29 330 280

Labo Sajūtu Laboratorija
Brīvības gatve 214b-504 (5.stāvs)

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.