Bruņinieku iela 75d, Rīga
Pirmdiena - Svētdiena: 10:00 - 20:00

Eļļu maģiskais spēks

Dalies ar šo bloga rakstu!

Eļļas ir brīnumains līdzeklis, kas dziļi baro, atjauno un uzlabo ādas mirdzumu, sevišķi trīs sēklu eļļas – melno ķimeņu, kamēlijas un mežrozīšu sēklu eļļas. Tieši šīs trīs brīnumainās eļļas savos jaunākajos produktos izmanto The Body Shop!

Jaunajā Oils of Life sērijā, atrodams intensīvi atjaunojošs esences losjons, kas paredzēts kā pirmais solis pēc ādas attīrīšanas. Šī esence sagatavo un aktivizē ādu, lai tā vēl labāk varētu uzņemt nākamos kopšanas līdzekļus.

Vēl The Body Shop piedāvā intensīvi atjaunojošu sejas eļļu, kas redzami mazina ādas novecošanās pazīmes. Eļļa ir lieliski piemērota kā bāze dienas grimmam un krēmiem, kā arī tā ideāli der jebkuram ādas tipam, jā arī taukainai ādai!

Un papildus tam izstrādāti arī divi jauni eļļas saturoši krēmi, no kuriem viens ir želejveida – svaigākai sajutai. Abos krēmos ietvertas gaismu atstarojošas mikropērlītes, kas padara ādu mirdzošu.

Lūk, arī feina pamācība eļļu lietošanai :)

Arī mums bija iespēja izmēģināt jaunās līnijas produktus, un pilnīgi atklāti varam teikta, ka tie ir lieliski. Izsmalcināts dabīgu produktu aromāts, brīnišķīga tekstūra un pats galvenas – sajūtas! Āda jūtas pabarota un mitrināta, taču ne taukaina, bet gluda un veselīga! Tiešām iesakām, cilvēkiem ar jutīgu ādu, jo eļļas ir burvīgas! Turklāt, The Body Shop radījuši kampaņu “Iestādi mežu,” pērkot jebkuru Oils Of Life produktu, tiek iesēta viena koka sēkla! plānots iesēt ap miljons sēklu Cerro Blanco rezervātā Ekvadorā, tādējādi palīdzot aizsargāt bioloģisko daudzveidību!

Tas nav brīnums, bet tuvu tam!

Un vēl varam pačukstēt, ka The Body Shop atgriežas pie savām saknēm un pilnībā maina savu līdzšinējo produktu izskatu. Tagad visas pudelītes un burciņas būs pieejamas gluži kā senās aptiekās, tumšos plastmasas un stikla iepakojumos, nu gluži kā bildē!

 

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.