Bruņinieku iela 75d, Rīga
Pirmdiena - Svētdiena: 10:00 - 20:00

Dzert ūdeni – labi, dzert ūdeni pareizajā laikā – lieliski!

Dalies ar šo bloga rakstu!

Iespējams, dažiem jau liekas, nu cik var malt vienu un to pašu par to ūdens dzeršanu?! Nu, jāsaka – daudz, jo liela daļa cilvēku tam joprojām nepievērš pietiekami daudz uzmanības. Taču šoreiz dažos vārdos par to, kā ūdens uzņemšana īstajā laikā var vēl vairāk palīdzēt tavai veselībai.

Tūlīt pēc pamošanās tukšā dūšā izdzerot 2 glāzes ūdens, tiek aktivizēta iekšējo orgānu darbība. Tas pats attiecas uz siltu citronūdeni, kas pamodina ķermeni un palīdz gremošanas traktam, uzlabo vielmaiņu, izvada toksīnus un dara citus labus darbus, lietojot to regulāri.

clean-drinking-water

1 glāze ūdens 20-30 minūtes pirms ēšanas palīdz sagremot pārtiku. Taču ēšanas laikā un 40 minūtes pēc tās nav ieteicams dzert ūdeni, jo tas atšķaida kuņģa sulu un siekalas, kavējot gremošanas procesu.

1 glāze ūdens pirms vannas vai dušas palīdz pazemināt asinsspiedienu.

1 glāze ūdens pirms gulētiešanas palīdz izvairīties no sirdsslimībām, kā arī izvadīt toksīnus. Tieši šī iemesla dēļ naktī mēs zaudējam daudz ūdens, tāpēc nepieciešams uzņemt papildu rezerves.

No personīgās pieredzes, veselības uzlabošanai lielisks līdzeklis ir pēc ūdens glāzes izdzeršanas uz mēles paturēt un apēst pāris graudiņus jūras sāls. Šis triks palīdz novadīt katru minerālu savā vietā, uzlabojot organisma darbību, atvieglojot dažādas sāpes, palīdzot pret paģirām un atūdeņošanos.

Tā lūk, svarīgi ir ne tikai dzert daudz ūdens, bet dzert to pareizi!

Andra Ābrāma

 Bildes avots: http://thisworksbodywrap.com/

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.