Bruņinieku iela 75d, Rīga
Pirmdiena - Svētdiena: 10:00 - 20:00

Draugos ar SCENAR

Dalies ar šo bloga rakstu!

Kas tas par zvēru – SCENAR terapija?

Scenar atšifrējas kā Self Controling Energy Neuro Adapting Regulator jeb Paškontrolējošs energo neiro adaptīvais regulētājs.

Scenar terapija balstās tradicionālajā Ķīnas medicīnā, akupunktūrā, zonālajā masāžā un modernajā elektroterapijā. Process notiek ar energo-neiro impulsa palīdzību, kas ādas atbildes reakcijas ietekmē tiek pielāgots katrai personai individuāli, nodrošinot iedarbību uz konkrētu pataloģiju organismā. Šis impulss iedarbojoties uz mūsu nervu sistēmu, atjauno ķermenī enerģijas plūdumu un likvidē traucējošos simptomus.

Sandra Rimova, Scenar terapeite Ķekavā un Baldonē dalās pieredzē, ar ko saskārusies, darbojoties ar Scenar.

Ar SCENAR  “draudzējos” kopš 2013. gada vasaras.  Kopš šī laika ne reizi neesmu nožēlojusi par šo liktenīgo tikšanos. Sākumā tas bija palīgs man un manai ģimenei, bet tagad jau varu palīdzēt arī citiem cilvēkiem, kas to vēlas.

Scenar ir neliels aparātiņš- apmēram televizora pults lielumā, kas atrodoties prasmīgās rokās, kuras prot izmantot tam domātās tehnoloģijas, spēj lieliski palīdzēt cilvēkiem atveseļoties.

Cilvēka organismam piemīt apbrīnojama īpašība atlabt no slimības, ja vien tam tiek dota tāda iespēja. Un ar SCENAR mēs varam  dot šo iespēju- atjaunot normālu, vienmērīgu enerģijas plūdumu organismā.

Šoriez gribu pastāstīt konkrētu piemēru par kādu pusaudzi, kas īsā laikā atveseļojās ar SCENAR palīdzību.

Meitenei 11 gadi. Atnāca ar vecmāmiņu diezgan izmisušā stāvoklī. Jau vairāku gadu garumā sūdzas par sāpēm vēderā. Visbiežāk to novēroja skolas laikā. Protams, gājušas pie ārstiem, meklējušas palīdzību dažādos izmeklējumos, bet rezultātu nekādu. Nekur nekas īpašs neesot. Bet, vēders taču sāp!!!

Sākām scenar terapiju. Pietika ar četrām terapijas reizēm un vēdera sāpes pārgājušas pilnībā. Pagājuši divi gadi un sūdzību šajā jomā joprojām nav. Acīmredzot, scenar izdarīja savu darbu- atjaunoja, vai precīzāk, palīdzēja atjaunot vienmērīgo enerģijas plūdumu organismā. Sāpes šajā gadījumā bija signāls tam, ka enerģija nevar brīvi plūst, ka ir vietas, kur ir enerģētiskie sabiezējumi vai bloki, ko savukārt visbiežāk izraisa stress. Pusaudžu vecumā līdzīgu gadījumu ir ne mazums.

Tas ir tikai viens no gadījumiem, ko gribēju aprakstīt un noteikti piebilst, ka bērniem un jauniešiem ar SCENAR var palīdzēt salīdzinoši īsā laikā, jo kā saprotams problēmas vai slimības krājušās īsākā laika posmā, tātad arī atveseļošanās notiek ātrāk nekā tas būtu pieaugušam vai gados vecākam cilvēkam, ja problēma ir ilgstoša, tātad hroniska. Bet, ir laba ziņa- arī hroniskos gadījumos labi palīdz SCENAR, tikai tam jāvelta vairāk laika un uzmanības.

Vairāk par Scenar terapijas iespējām Ķekavā un Baldonē uzzini terapeites Sandras mājas lapā www.scenarkekava.lv

Foto:ByronCloud9

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.