Bruņinieku iela 75d, Rīga
Pirmdiena - Svētdiena: 10:00 - 20:00

Domina Shopping turpinās Gaidību 4dienas!

Dalies ar šo bloga rakstu!

Seminārā speciālisti un profesionāļi runās un ar apmeklētājiem diskutēs par vairākām tēmām: kā saglabāt skaistumu, kā uzturēt labu pašsajūtu gaidību laikā, kā gatavoties mazulim, kā būt sievišķīgai, modernai un stilīgai.

grut

Veselības centra Pļavnieki fizioterapeite Tatjana Raklinska stāstīs un atbildēs uz jautājumiem par visbiežāk sastopamajām muguras problēmām, kas piemeklē māmiņas grūtniecības laikā un pēc dzemdībām. Fizioterapeite pastāstīs par to, kādēļ rodas dažādas muguras sāpes, kā tās atvieglot, kā arī atbildēs uz apmeklētāju jautājumiem.

Uz neskaitāmajiem jautājumiem par dzemdību procesu un iespējamām sāpēm atbildēs Latvijā pazīstamā dūla Katrīna Puriņa. Viņa arī dalīsies informācijā un sniegs padomus par elpošanas un kustību nozīmi dzemdībās.

Tikai nelielai daļai jauno māmiņu mazuļa barošana ar krūti jau no paša sākuma norit lieliski. Liela daļa sieviešu bērna zīdīšanas procesā sastopas ar dažādiem izaicinājumiem un pat problēmām. Par šiem izaicinājumiem un citiem jautājumiem vairāk pastāstīs psiholoģe Diāna Zande.

zande

Bērniņa nākšana pasaulē māmiņai un tētim ir satraucošs brīdis. Lai jaunā māmiņa spētu atpūsties un koncentrēties uz tikko pasaulē nākušo brīnumu, Rīgas Dzemdību nama 1. nodaļas vecmāte Baiba Bernāte pastāstīs par pēcdzemdību notikumiem un procedūrām, kuras tiks veiktas aprūpes iestādē, tostarp mazuļa svēršana un mērīšana, dažādas analīzes un pārbaudes.

Perinatālā psihoterapeite un mūzikas terapeite Mirdza Liepiņa klātesošajiem pastāstīs par šūpuļdziesmām un to nozīmi mazuļa gaidīšanas un bērna audzināšanas procesā. Ierasts, ka šūpuļdziesmas bērniem dzied māmiņas, taču šajā skaistajā un tik nozīmīgajā brīdī, būtiska, pat neatsverama loma ir arī tēvam. Vairāk par šo un daudz ko citu uzzināsiet Gaidību 4dienas 16. seminārā.

Semināra noslēdzošajā daļā, kas veltīta jautājumu uzdošanai zinošam ārstam, atbildes sniegs iepriekš minētā fizioterapeite Tatjana Raklinska. Jautājumu un atbilžu daļas tēma: grūtnieču apģērbs un tā nozīme grūtniecības un bērna barošanas laikā.

Programma

Tikšanās 25. septembrī no pl.11:00 līdz 13:00 pie restorāna
“Vairāk saules”.

SKAISTUMU SAGLABĀJOT.

– muguras problēmas grūtniecības laikā un pēc dzemdībām.

VESELĪGAS GRŪTNIECĪBAS PADOMI.

– elpošana un kustības dzemdībās;
– iespējamās grūtības uzsākot krūts barošanu.

ESI GATAVA MAZULIM.

– pirmās dienas pēc dzemdībām aprūpes iestādē;
– šūpuļdziesmas un to nozīme mazuļa gaidīšanas un bērna
audzināšanas procesā.

JAUTĀJUMI UN ATBILDES ZINOŠAM ĀRSTAM.

– grūtnieču apģērbs un tā nozīme grūtniecības un bērna barošanas
laikā.

 

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.