Bruņinieku iela 75d, Rīga
Pirmdiena - Svētdiena: 10:00 - 20:00

Dimanti ādas liftingam un mirdzumam

Dalies ar šo bloga rakstu!

DIAMOND LINE

Liftinga līnija nobriedušai ādai

 

Diamond Lift Cream

Lux klases krēms ar jaunu formulu, nobriedušas sejas ādas kopšanai. Bez parabēniem, silikoniem vai parafīna eļļas. Krēma sastāvā aktīvo peptīdu komplekss un SUBERLIFT® komplekss, kas sniedz tūlītēju liftinga efektu, izlīdzina grumbiņas un uzlabo ādas elastību. Polisaharīdu bagāts – HYDROMANIL® aktivizē molekulas, kas ir atbildīgas par ūdens piesaisti šūnām,aizsargājot ādu no mitruma un barojošo elementu zuduma. Dimanta putekļi uzlabo sejas ādas krāsu, atjauno ādas dabīgo mirdzumu, maskē ādas nepilnības, pateicoties gaismas atstarojošam efektam un SPF15 aizsargā no UV starojuma. Delikāta krēma formula un viegla tekstūra, ļauj ātri iesūkties ādā, var izmantot kā grima bāzi.Izlīdzina ādu, nodrošinot liftinga efektu. .

Tilpums: 50ml

39.00 eur

Diamond Night Essence

Lukss klases nakts krēms, ar augstu aktīvo sastāvdaļu koncentrāciju, bez parabēniem, silikoniem vai parafīna eļļas. Piemērots nobriedušas ādas kopšanai.  Inovatīvs VITASOURCE™ un TELOSENSE™ komplekss ietekmē ādas šūnu bioloģisko pulksteni un padara ādu redzami atjaunotu. Vitamīnu bagātas augu eļļas, EFA, polisaharīdi no HYDROMANIL kompleksa mitrina, baro un atjauno sejas ādu. Dimanta putekļi izlīdzina sejas ādas toni, piešķir ādai dabīgo mirdzumu.

Tilpums: 50ml

40,35

Argilift Eye Cream

Krēms ar liftinga efektu zonai ap acīm, ar dimanta putekļiem. Ieteicams jūtīgai, nobriedušai ādai, ar izteiktām grumbiņām acu zonā. Liftonin Xpress kopā ar Actiporine8G vizuāli mazina “vārnu kājiņas”, apakšējā plakstiņa grumbiņas. Izlīdzina ādu, nodrošinot liftinga efektu. Dimanta putekļi piešķir ādai dabīgu mirdzumu, maskē ādas nepilnības, pateicoties gaismas atstarojošam efektam.

Tilpums: 30ml

44,70 €

Par iegādi rakstīt šeit

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.