Bruņinieku iela 75d, Rīga
Pirmdiena - Svētdiena: 10:00 - 20:00

Desmit mīlestības noslēpumi!

Dalies ar šo bloga rakstu!

Tu vari iegūt visu, ko vien vēlies,

ja vien vēlies pietiekami neatlaidīgi.

Tev tas jāvēlas ar tik nerimstošu spēku,

lai tas izlauztos ārpus tevis un saplūstu ar

 enerģiju, kas radījusi pasauli.

Š. Greiama

Mīlestība ir tā, ko katrs no mums alkst savā dzīvē, neatkarīgi no vecuma, dzimuma, tautības vai reliģiskās piederības. Bet vai to īstenojam savā dzīvē, tas atkarīgs no mums pašiem. Tai pat laikā mīlestība ir kaut kas neizskaidrojams, kaut kas tāds, kam piemīt liels spēks un enerģija.

Kisses-3-love-18886362-500-335

Kāpēc citiem ir veiksmīgas attiecības, mīļotais cilvēks, ar ko kopā dalīt priekus un bēdas, bet cits ir vientulības sagrauzts? Vai tas ir ierakstīts zvaigznēs? Burvestība? Vai arī ir kādi mīlestības noslēpumi? Un vai pastāv pareizā formula, kas nosaka attiecību ilgumu un spēcīgumu? Šos daudzos jautājumus kaut reizi dzīvē ir uzdevis katrs no mums.

Lai rastu atbildes uz šiem jautājumiem, veicu nelielu izpēti un atradu brīnišķīgu daiļliteratūras darbu – Adam J. Jackson „The ten secrets of abudant love” („Desmit mīlestības noslēpumi”). Saskaņā ar to, patiesi eksistē mīlestības noslēpumi, bet tie ir gaužām vienkārši. Šie noslēpumi ir visiem zināma patiesība, tikai diemžēl attiecībās mēs to piemirstam, piemēram, kā uzticību,

draudzību utt. Jau mūsu vecvecvecāki to zināja un pielietoja savās attiecībās. Tad kāpēc, lai arī mēs nesāktu tos īstenot?!

Mīlestība nav likteņa vai veiksmes rezultāts, tā nenāk un neaiziet, to radām mēs paši. Katram no mums ir iespēja to radīt, jo katram no mums ir spēja mīlēt un būt mīlētam, katram no mums ir spēja radīt attiecības.

Der arī atcerēties, ka visi desmit principi ir vienlīdz svarīgi, un ar to palīdzību vari savā dzīvē izveidot mīlestības pilnas attiecības. Šie principi rada ietekmi uz tavu attieksmi pret apkārtējiem – darba kolēģiem, draugiem, radiniekiem, uz ceļa satiktiem cilvēkiem. Jo līdz ko dzīvē ienāk mīlestība, mēs paši kļūstam harmoniskāki un emocionāli pacilātāki.

Pirmais mīlestības noslēpums- domu spēks

Domu spēks- tik daudz par to ir runāts un lasīts, bet vai tā patiešām ir? Atbilde ir apstiprinoša. Domām ir liels spēks. Tai pat laikā, ja tas ir tik vienkārši, tad kāpēc mēs visi neizmantojam to?! Varbūt tāpēc, ka nepievēršam uzmanību tam. Pārāk daudz laika veltām citām lietām, bet pat nespējam atrast piecas minūtes, lai paši sev pajautātu, ko patiesībā vēlamies.

Bieži vien jau no bērnības mēs tiekam mācīti piesaistīt nepareizas domas- nosodīt, izturēties atturīgi pret tiem, kas ir citādāki. Par laimi mums katram ir iespēja mainīties. Par spīti tam, kas notiek pasaulē un tev apkārt, centies atrast kaut ko labu ik dienu, ik vienā situācijā. Neļauj, lai negatīvisms un skeptisms pārņem tevi. Pozitīvs skatījums spēj izmainīt mūsu pārliecību un domas par sevi un citiem.

Domu spēks ir viens no noteicošajiem noslēpumiem manā dzīvē. Svarīgi ir zināt, ko vēlies sagaidīt no savas dzīves, sava partnera. Ja esi vientuļš, svarīgi apzināties, kādas īpašības, kvalitātes vēlies saskatīt savā nākotnes partnerī. Piemēram, es no laika gala zināju, kādu vīrieti vēlos sev līdzās. Zināju, kādas īpašības jāpiemīt šim vīrietim, lai būtu mans īstais. Daudzus gadus nevarēju tādu sastap. Zaudēju ticību tam, ka eksistē tāds jēdziens, kā „īstais”. Domāju, ka tas nav reāli, tā notiek tikai filmās vai grāmatās, līdz sastapu VIŅU. Kopā mēs radījām veselumu. Mīlestības spēks ir neaprakstāms un varens.

Tai pat laikā, ja jau esi attiecībās, vajag respektēt partnera vajadzības. Tā vietā, lai jautātu sev, kāpēc viņš nedara to, ko vēlies tu, pajautā sev, ko tu vari darīt viņa labā. Tas attiecas arī uz līdzcilvēkiem, ar ko ikdienu saskaries.

Jābūt skaidram priekšstatam, ko vēlies pats no savas dzīves, partnera, attiecībām ar apkārtējiem. Tu vienmēr saņem to, ko esi vēlējies, ko esi domājis. Bieži vien domājam negatīvas domas, kas arī īstenojas. Tas tikai tāpēc, ka neticam domu spēkam. Pārbaudi savā ikdienā. Paeksperimentē! Iedomājies kaut ko, un pārbaudi vai īstenosies. Atceries, ka tas neīstenosies tai pašā brīdi, kad esi iedomājies, bet tad, kad vismazāk gaidīsi! Viss notiek pats no sevis īstajā laikā un vietā.

(Turpinājums sekos…)

Elīna Poste

One comment on “Desmit mīlestības noslēpumi!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.