Bruņinieku iela 75d, Rīga
Pirmdiena - Svētdiena: 10:00 - 20:00

Desmit mīlestības noslēpumi (turpinājums)

Dalies ar šo bloga rakstu!

love1

Ceturtais mīlestības noslēpums – draudzība

Es pat papildinātu, ka vajadzīgas arī kopīgas intereses, lai ir par ko diskutēt, ko kopā darīt, izbaudīt kaut ko jaunu. Tas stiprina draudzību. Īsta mīlestība ir kaut kas vairāk par romantisku aizraušanos – mīlestība ir rūpes, būt līdzās, kad nepieciešams.

Ja esi pagaidām viena, tad varbūt tu meklē mīlestību neīstajās vietās – nakts klubos, disko zālēs, bet lielākoties tas viss ir tikai vienam vakaram. Protams, ir daži gadījumi, kad viens otru satiek šādās vietās, bet lielākoties tā nenotiek. Lielāka iespēja atrast savu cilvēku ir tur, kur tu jūties labi, kur pavadi savu brīvo laiku (hobiji, aizraušanās utt.), piemēram, volejbola treniņi, kopīga hokeja spēles skatīšanās vai arī interešu klubi. Atrodoties tādu cilvēki tuvumā, ar kuriem ir vienādas intereses, vari sākt sarunu, par tev interesējošām lietām. Tev nešķitīs, ka cilvēks ir tukšs, un sarunas nebūs bezpersoniskas.

Ja esi attiecībās, tad padomā, cik labi draugi esat viens otram. Pajautā pats sev, vai tavs partneris ir tev labākais draugs. Ja atbilde ir „JĀ!”, tad jūsu attiecības ir veidotas uz viena no stiprākajiem balstiem, ja atbilde ir „NĒ!”, tad vērts piestrādāt pie attiecību uzlabošanas. Lielisks veids attiecību uzlabošanai ir atrast kopējas izklaides, draudzīgas sarunas. Ja viņam patīk makšķerēt, dodies ar viņu, kas zina, varbūt tā kļūs par jūsu kopējo aizraušanos. Draudzības spēks palīdz augt ģimenes mīlestībai.

(Turpinājums sekos..)

Elīna Poste

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.