Bruņinieku iela 75d, Rīga
Pirmdiena - Svētdiena: 10:00 - 20:00

Desmit mīlestības noslēpumi

Dalies ar šo bloga rakstu!

love

Otrais mīlestības noslēpums – cieņa

Pirmkārt cieni pati sevi, tad arī citi tevi cienīs. Varbūt skan muļķīgi, bet ko lai saka – kas tiesa, tas tiesa. Viss sākas no tevis paša, un tad no citiem. Lai kaut ko īstenotu savā dzīvē, tev tas jāsāk īstenot ar sevi. Jāmaina attieksme, jāmaina dzīves uztvere. Viss ir tavās rokās! Viss ir atkarīgs tikai un vienīgi no tevis paša!

Grūti citiem tevi cienīt, ja tu pats necieni sevi, savus līdzcilvēkus. Pat, ja esi attiecībās, bet necieni sevi, tad attiecības ir zem riska zonas. Var parādīties dažādas greizsirdības lēkmes un strīdi.

Nevajag būt kopā ar to, kas neciena tevi. Ja neciena, tad arī nemīl. Neviens vīrietis vai sieviete nemīlēs tevi, ja pats sevi necienīsi, pie tam, ja nemīli un necieni sevi, grūti cienīt citus. Un īstais cilvēks tevi mīlēs par to, kāds tu esi, nevis, kādu viņš vēlētos sev līdzās.

Jautāsi, kā cienīt tos cilvēkus, kurus patiesi nevari ne acu galā ieredzēt? Pamēģini izpildīt vienu vingrinājumu – kad satiec cilvēku, kurš tev nepatīk, pieej tuvāk, un pirms sākt sarunu ar viņu domās sev pasaki vismaz vienu īpašību, ko cieni tajā cilvēkā. Tas nav neiespējami. Katrā no mums ir kaut kas brīnišķīgs, piemēram, viens fantastiski zīmē, cits māk kombinēt apģērba gabalus, lai izskatītos eleganti, cits ik dienu ietur savu stilu utt. Turpināt var gari un plaši. Galvenais atcerēties, ka katrā no mums ir kaut kas labs.

Paraugies pats uz sevi spogulī! Uzraksti par sevi tās lietas, ko cieni sevī, kas tev šķiet vienreizējas. Ja kāds jautā tev, lai raksturotu sevi, viegli noskaitīt visas tās lietas, kas ir negatīvas, piemēram, lepnība, uzpūtība, egoisms, bet grūtāk ir nosaukt piecas labās īpašības. Jautāsi, ja nav nekas labs? Katram no mums ir kaut kas labs- laba atmiņa, lielisks ķermenis, skaistas acis, intelekts, hobijs. Tas var būt pilnīgi jebkas. Tikai pamēģini.

(Turpinājums sekos…)

Elīna Poste

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.