Bruņinieku iela 75d, Rīga
Pirmdiena - Svētdiena: 10:00 - 20:00

Cik maksā skaistumkopšana?

Dalies ar šo bloga rakstu!

Skaistumkopšanas industrija, iespējams, ir viena no dinamiskākajām nozarēm pasaulē. Sākot ar paaudžu paaudzēs nodotām gudrībām, beidzot ar nemitīgiem, revolucionāriem izgudrojumiem un atklājumiem. Informācijas un iespēju daudzums ir plašs, un bieži vien skaistumkopšanas fokuss no ādas un tās vajadzībām pāriet uz pakalpojumu. Skaistumkopšanas saloni, klīnikas, SPA centri, dermatologi un kosmētikas ražotāji katrs velk deķīti uz savu pusi, un rada apjukumu patērētājos, kas, iespējams, veic procedūras un lieto kosmētiku, kas tiem nemaz nav nepieciešama.

iStock_000005585409Medium

Patiesība ir vienkārša

Āda ir orgāns, kuram ir savi uzdevumi un funkcionalitāte. Lai sasniegtu rezultātus, ar to ir jāmāk sadarboties. Vienam cilvēkam būs nepieciešama specifiska kosmētika, citam efektīva lāzerprocedūra, kādam palīdzēs konkrēta aparatūra, bet citam pietiks ar pareizu ādas kopšanu mājas apstākļos.

Estētiskajā medicīnas un lāzerkosmetoloģijas klīnikā “Panacea Pro” uzskata, ka skaistumkopšanai nav jābūt dārgai, tai ir jābūt efektīvai. Gudrs klients savu skaistumkopšanu vienmēr sāks ar pirmreizējo pieņemšanu pie mediķa-kosmetologa, savas problēmas definēšanu un risinājuma atrašanu.
Savukārt, profesionāla klīnika nekad nesāks ārstēt savu klientu, pirms nebūs rūpīgi izvērtējusi labāko risinājumu.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.