Bruņinieku iela 75d, Rīga
Pirmdiena - Svētdiena: 10:00 - 20:00

Cik daudz laika skaistumkopšanai velta sievietes?

Dalies ar šo bloga rakstu!

Ikvienam pasākuma apmeklētājam bija iespēja saņemt atbildes uz dažādiem ar skaistumkopšanu saistītiem jautājumiem, piemēram, cik gados Latvijas sievietes vidēji sākušas lietot dekoratīvo kosmētiku, cik ilgu laiku dāmas ik dienas velta skaistumkopšanai, kādi kosmētiskie līdzekļi daiļā dzimuma pārstāvju acīs ir vissvarīgākie u.c. Kā viens no galvenajiem secinājumu izskanēja, ka Latvijā sievietes rūpējas par savu sejas ādu un vizuālo izskatu, jo 86% Latvijas sieviešu skaistumkopšanai ikdienas velta līdz 20 minūtēm dienā.

26nov2014foto0026

Interesanti, ka vairāk laika sejas procedūrām velta tieši krieviski runājošas sievietes – ja vairāk par 20 minūtēm dienā savas sejas kopšanai velta 17% krieviski runājošo sieviešu, tad tādu pašu laiku pie spoguļa pavada tikai 7% no aptaujātajām latvietēm.

26nov2014foto0049

Stāstot par saviem skaistumkopšanas paradumiem, Dailes teātra aktrise Kristīne Nevarauska apliecināja, ka darba specifikas dēļ kosmētikas līdzekļu lietošanai ir liela nozīme viņas dzīvē: „Stress, neregulāras un nesabalansētas maltītes, kā arī skatuves grims, kas ik dienas rotā seju, atstāj negatīvas sekas – sejas ādas stāvoklis pasliktinās, tā ir nogurusi, un rodas grumbas. No rīta, pie spoguļa sasveicinoties ar savu seju, redzu, ka jāpārstāj koķetēt ar savu vecumu! Savos 33 gados saprotu, ka nav vairs tie gadi un tāds dzīves ritms, kas ļautu man lietot tikai mitrinošos krēmus. Man ir nepieciešama profesionāla un manai sejas ādai piemērota kosmētika, kas ne tikai mitrina, bet arī noņem rīta tūsku ap acīm, izlīdzina grumbas un ļauj sejas ādai atjaunoties.”

26nov2014foto0030

Dailes teātra aktrise Elīna Dzelme norāda: „Ātrs un efektīgs rezultāts ir pats galvenais faktors, kas man ir svarīgs ikvienā dzīves aspektā. Arī kosmētikas jomā. Pēc savas pieredzes varu teikt, ka „Institut Esthederm” celulārais ūdens ir mans iecienītākais skaistumkopšanas līdzeklis, jo, to lietojot, es redzu un jūtu rezultātu acumirklī. Kosmētikas izvēle ir ļoti būtiska, jo kosmētikai būtu jāsniedz sievietes sejas ādai labums, nevis pretēji – jākaitē tai.”

26nov2014foto0028

Šim apgalvojumam piekrīt arī Dailes teātra aktrise Ilze Ķuzule–Skrastiņa, kura atklāja, ka viņas sejas āda ir īpaši jūtīga un alerģiska: „Kosmētikas izvēle man ir ļoti būtiska un pat problemātiska, ko ietekmē mans alerģiskums, tāpēc neriskēju un nelietoju jau iepriekš nepārbaudītus kosmētikas līdzekļus. Tieši tāpēc zinu, cik svarīgi ir izvēlēties profesionālu un sejas ādai piemērotu kosmētiku, kas palīdz un atjauno manu sejas ādu ar tādiem līdzekļiem, kas ir dabīgi un maigi ādai.”

26nov2014foto0053

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.