Bruņinieku iela 75d, Rīga
Pirmdiena - Svētdiena: 10:00 - 20:00

Blogs Mia.lv sveic jauno īpašnieci

Dalies ar šo bloga rakstu!

Tieši vakardien saņēmu kārtējo sirdi kausējošo komplimentu no savas draudzenes, kura Līgo pasākumā iepazinusies ar kādu meiteni. Tādu pašu kā es un daudzas no Jums, kuras grib realizēt savu sapni – rakstīt. Uz manas draudzenes jautājumu, ko tieši viņa vēlas rakstīts, skanēja atbilde, ka tā kā tajā blogā Mia.lv. Tā ir tik brīnišķīga sajūta, ka šajā ceļojumā esmu saņēmusi tik daudz labus vārdus!

Screen Shot 2014-03-04 at 15.56.06

Ideja par blogu Mia.lv piedzima lēnām, sakrītot dažādiem apstākļiem manā dzīvē. Mans pirmais darbs padsmitgadnieces vecumā bija ārpusštata žurnāliste vietējā avīzē. Kad 15 gadu vecumā man bija iespēja piedzīvot sajūtu, ka mans raksts nokļūst pirmajā lapā, rakstīšana iekrita sirdī uz mūžu! Tādēļ radīt blogu – rakstīt interneta vidē, ko es tik ļoti labi pārzinu, šķita īstā lieta īstajā laikā un vietā. No pāris idejām par dažādiem rakstiem mana vecuma auditorijai pusotra gada garumā Mia.lv esmu izlolojusi līdz apmeklētākajām blogam Latvijā. Par to man, protams, milzu prieks un gandarījums, ka Jūs, lasītājas, esat tik kuplā skaitā.

Un tomēr, tomēr… Tā kā dzīve ir pārāk interesanta, lai ilgstoši darītu vienu lietu, manos plānos ir kas pavisam jauns un skaists, ko vēl gan pagaidām paturēšu noslēpumā. Bet Jums, lasītājas, tādēļ dzīve neapstājas un blogu esmu nodevusi gādīgajās Lāsmas Rāviņas – Lindes rokās.

Iepazīstieties – Lāsma!

IMG_0792 - Copy

Nu jau 29 gadus es sevi pašrealizēju kā radošu personību. Esmu neprognozējama un interesanta sieviete, mīloša sieva un mamma. Patīk precizitāte un atbildība. Kas man vienmēr ir līdzi – saulesbrilles vai ādas cimdi, dažreiz abi kopā.

Pateicos Ivetai par doto iespēju. Viņas ieguldītais darbs un smalkais stils šeit ir sapulcējis ļoti daudzas lasītājas. Rūpēšos, lai  arī turpmāk Jums būtu interesanti lasīt Mia.lv.  Manos plānos nav izmainīt bloga ierasto veidolu, bet nedaudz papildināt ar sadaļu “Personības” – videointervijas, kur būs stāsti par personām, kas dzīvē sasnieguši savu mērķi, ir pozitīvi un interesanti. Kā arī esam atvērtas ierosinājumiem un idejām – atsūti man savas domas lasma@mia.lv vai arī droši vari sazināties arī ar manu domubiedri Andru – andra@mia.lv “. 

Piepildiet savus sapņus!

Ak, manas mīļās lasītājas, protams, šķirties no Jums ir grūti, neliegšos ne brīdi. Ja Tev kas stāstāms, esmu atvērta un vari droši man rakstīt. Novēlu Jums visām, visām uzdrīkstēties realizēt savus sapņus – tas ir vieglāk nekā izskatās no sākuma. Atliek tik veikt pirmo soli! Esmu to neskaitāmas reizes pārbaudījusi un zinu – tas strādā! Sūtu Jums visām iedvesmas pilnas domas – lai izdodas nokļūt tur, par ko domājat visvairāk, vakaros pirms gulētiešanas! :)

Mia.lv radītāja, bet turpmāk – lasītāja Iveta!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.