Bruņinieku iela 75d, Rīga
Pirmdiena - Svētdiena: 10:00 - 20:00

Ardievu „peļu vēderiņ”! Ātra metode, kā tikt galā ar ļenganu ādu un lokālajiem taukiem

Dalies ar šo bloga rakstu!

 

Ja esi nokavējis, tātad jau nokavējis. Vasara nāk ātriem soļiem, un, ja neesi pietiekoši daudz vingrojis un pareizi ēdis, „riepas” nekur nav zudušas. Tas pats ir ar tauciņiem pazodē un ļenganiem roku muskuļiem – to apjoms no bezdarbības samazinās un vietā uzkrājušies tauki. Tā nu var stāvēt spoguļa priekšā, plivināt “spārniņus”, raudzīties, kā gar lencīšu malu un padusēm lūkojas tauku bumbiņas un vai nu raudāt vai meklēt apbrīnojami ātras metodes to likvidēšanā.

Ja kādreiz esam sapņojuši: ja varētu tā: iešpricē un viss!

Lai notiek tā! Augsti attīstītas tehnoloģijas šodien ražo pietiekoši daudz drenējošus un ķermeni koriģējošus mezoterapijas līdzekļus, kas efektu pēc procedūras sniedz jau pirmajās dienās pēc procedūras.

Lai iegūtu stingras un skaistas rokas, bez kompleksiem varētu vilkt lencīšblūzes un pieguļošas kleitas, atbrīvojojies no visa, kas neglaimojoši karājas un izceļas tur, kur tavuprāt tam nevajadzētu izcelties!

Kas ir šīs vērtīgās sastāvdaļas mezoterapijā, kas spēj dot tik apbrīnojamus rezultātus?

Pirmkārt,

lokālo tauku likvidējošā produktā ir kofeīns, organiskais silīcijs, Āzijas centālija un hialuronidāze.

Aktīvās sastāvdaļas darbojas, kā spēcīgs līdzeklis cīņai ar taukiem un celulītu, veicina lipolīzi, drenē un palielina ādas tvirtumu.

Silīcijs – bioloģisko aktīvs minerālu un organisko vielu struktūrvielu metaloīds, ādas atjaunošanas un mitrināšanas līdzeklis, elastāna, kolagēna, proteoglikāna un glikoproteīnu  veidošanās pamatelements. Tas regulē un normalizē šūnu metabolismu un dalīšanos.

Centālijas ekstraktā ir kofeīns, kas palielina šūnu metabolismu, veicinot tauku hidrolīzi un atbrīvojot adrenalīnu. Šis augs ir vitamīnu A, B, E, K un magnija avots Centālijas ekstraktu izmanto kosmetoloģijā, lai novērstu priekšlaicīgu novecošanos. Šo vielu uzskata par spēcīgu dermatoprotektoru, kas ietekmē kolagēna sintēzi, 30% palielinot šī procesa efektivitāti dziļajos ādas slāņos. Kā rezultātā, āda kļūst stingra un elastīga.

Hialuronidāze ir proteīnu enzīms, kas ir īpaši efektīvs fibrozā celulīta ārstēšanā.

Otrkārt,

L-karnitīns  – ne tikai veicina tauku sadalījumu, bet arī novērš to atkārtotu uzkrāšanos. Tajā pašā laikā novērš olbaltumvielu un ogļhidrātu šķelšanu.

L-kanitīna trūkuma dēļ efektīva tauku sķelšana un svara zudums gandrīz nav iespējami.

L-karnitīns darbojas kā aktīvo taukskābju receptors un uzkrājējviela šūnu vielmaiņā, kā dēļ L-karnitīnam ir izšķiroša loma tauku šķelšanā un enerģijas radīšanā.

Karnitīna iedarbība izpaužas vēl tādējādi, ka pie tauku sašķelšanās organisms saņem papildu enerģiju, kas ļauj muskuļus pakļaut lielākai slodzei. Oglekļa ekonomija aizkavēs spēka izsīkšanās sākumu, un tādā veidā tiks pagarināts fizisko slodžu izpildījuma laiks. L-karnitīna lietošana pirms fiziskām slodzēm pazemina pienskābes uzkrāšanos, tādā veidā pazeminot noguruma iestāšanās slieksni. Bez tam L-karnitīnu sekmīgi lieto, lai atvieglotu muskuļu sāpes pēc fiziskām slodzēm.

Indikācijas: Nedzīva āda, bioloģiskā un fotonovecošanās, strijas, celulīts, ļengana āda.

Ja tevi interesē konkrētāk par šīm procedūrām, sazinies: info@mia.lv

 

One comment on “Ardievu „peļu vēderiņ”! Ātra metode, kā tikt galā ar ļenganu ādu un lokālajiem taukiem

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.