Bruņinieku iela 75d, Rīga
Pirmdiena - Svētdiena: 10:00 - 20:00

9 veidi, kā šoruden uzlabot imunitāti

Dalies ar šo bloga rakstu!

0504-immunity-0093

1. Dzer pietiekami ūdens un ēd ar regulāriem intervāliem. Zināms, ka ļooooti daudzu slimību un sāpju cēlonis ir organisma atūdeņošanās. Ūdens ir īsts brīnumlīdzeklis, kas vienreiz par visām reizēm ir jāiemācās dzert pietiekami. Papildus tam, izvairies no badošanās un parūpējies, lai tev vienmēr somā būtu kāds auglis, rieksti vai dārzeņi.

2.    Meditē. Tas, ka meditācija uzlabo imūnsistēmu pat ir zinātniski pierādīts. Turklāt tie, kas meditē ir arī daudz laimīgāki. Atrodi savu īsto meditācijas veidu un aiziet!

yoga-types-of

3.    Lieto uzturā ingveru. Tā ir īsta burvju sakne, kas palīdz uzlabot imunitāti un palīdz ātri tikt vaļā no saaukstēšanās.

4.    Draudzējies ar  ķiploku. Pievienot to ikdienas ēdienreizēs un tu redzēsi, ka slimības turēsies pa gabalu.

5.    Atceries par C vitamīnu. Tieši šis vitamīns ir atbildīgs par mūsu imunitāti, tāpēc ēd citrusaugļus tik, cik liek iekšā.

6.    Ēd dabiskus augļus un dārzeņus. Tajos ir simtiem fitoķimikāliju, kas visdažādākajos veidos baro mūsu ķermeni un uzlabo veselību.

7.    Nestreso. Cik nav dzirdēts, ka tieši stresa dēļ rodas dažādas slimības. Lai kas tas būtu, neuztraucies un nestreso. Mēs nevaram izdarīt visus pasaules darbus vai nopelnīt visu pasaules naudu, tāpēc mēģini dzīvot harmoniski.

8.    Sporto. Kustīgs dzīves veids ir kā atslēga uz labu veselību. Atrodi laiku vingrošanai darbā, mājās vai sporta klubā kaut vai divas reizītes nedēļā, un tu jutīsi atšķirību gan iekšēji, gan ārēji.

9.    Atpūties. Protams, labs miegs un atpūta arī ir ļoti svarīgi, lai uzturētu labu veselību, tāpēc neaizmirsti ikdienas steigā arī par kārtīgu atelpas brīdi.

Andra Ābrāma

 

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.