Bruņinieku iela 75d, Rīga
Pirmdiena - Svētdiena: 10:00 - 20:00

7 idejas, kā atpūsties laivā

Dalies ar šo bloga rakstu!

 

Laivu prieki Latvijā ir gana izplatīta aizraušanās, tādēļ arī Tev noteikti noderēs idejas, ko un kā vēl var iesākt, ja esi tikusi pie laivas!

d39c7751f9d700e9ebb9365654619186

Foto avots: http://pinterest.com

1. Pikniks uz ūdens

Braucot piknikā ar ģimeni vai draugiem (var ņemt līdzi pat suņus), jānoskata glītākā upīte, laivā jāsakrāmē ēdieni un dzērieni, un jābrauc baudīt dabas skaistums un svaigais gaiss.

2. Vērtīgi pavadīts laiks kopā ar bērniem

Bērniem brauciens laivā ir vesels piedzīvojums – vecāki vizina bērnus, lai tiem radītu interesi par dabu un parādītu, ka bez datora un televizora ir arī citas aizraujošas nodarbības.

1a90abf9f28235b74ba64ee55f894f94

Foto avots: http://pinterest.com

3. Romantika divatā

Pārīši brauc romantiskos izbraucienos – baudīt divvientulību un kopīgi pavadīt laiku. Vai nav ideāla randiņa ideja? Jāatrod tik romantiskākais dīķītis vai kāda cita ūdenstilpne, jāpaņem līdzi telefons ar mūziku un šampanietis.

4. Noķer labākos skatus

Foto mīļotāji  ņem līdz aparatūru un iemūžina skaistos dabas skatus, gulbjus, pīles un zirgus, kuri labprāt pozē atbraucējiem. Īpaši apņēmīgajiem, kuri dodas pašā rīta agrumā, labākā gaisma un kadri garantēti!

e8d44a6c3ae7e55a218fbbd002e3539c

Foto avots: http://pinterest.com

5. Sauļoties pludmalē – tas ir garlaicīgi

Uz pludmali, bez dvieļa un peldkostīma, ņem līdzi arī laivu. Tajā varēsi nokļūt vietā, kur nav citu cilvēku, sauļoties un ik pa laikam arī nopeldēties.

6. Ak, mūsdienu saspringtā pasaule

Ir redzēts, ka daži izmanto laivu jogai un meditācijai. Arī makšķerēšana ir latviešu meditācijas veids, tāpēc, protams, laivā pavadīts laiks vienatnē vai kopā ar labāko draugu mūsdienu saspringtajā pasaulē ir īsta miera dvesma.

 7. Pasākums tikai meitenēm

Kurš gan ir teicis, ka laivas ir tikai vīriešiem domātas? Nekā nebija, arī sievietes var aizlaisties no ikdienas pienākumiem un jautrā kompānijā atpūsties no rūpēm.

Un galu galā – kas var būt labāks  par nelielām fiziskām aktivitātēm, airējot un mierīgi slīdot pa ūdens virsmu… saelpoties svaigu gaisu… sajust plaukstā vēsu ūdens pieskārienu… ak!

Paldies par idejām: www.zvejasielaslaivunoma.lv

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.