Bruņinieku iela 75d, Rīga
Pirmdiena - Svētdiena: 10:00 - 20:00

7 atziņas par vīriešiem

Dalies ar šo bloga rakstu!

????????????????????????????????????????????

1. Vīriešus motivē 3 lietas – kas viņi ir, ko viņi dara un cik pelna. „Bet meitenes, bet meitenes pēc tam…” Tas grāmatā tiek atkārtots un uzvērts vairākas reizes, lai vīrietis varētu veidot laimīgu dzīvi, viņam vispirms jābūt veiksmīgai karjerai. Protams, ir arī izņēmumi, bet aprunājoties ar vairākiem pretējā dzimuma pārstāvjiem, šī tendence patiešām apstiprinās.
2. Vīrieši ir vienkārši. Kamēr mēs savā galvā izdomājam neskaitāmus scenārijus jebkurai situācijai, vīrieši vienkārši plūst pa straumi.
3. Šis jau sen ir zināms, tomēr vēlreiz atkārtosimies – vīrieši neko nesaprot caur puķēm. Sākot satikties tev ir jānosaka skaidri un gaiši savas prasības, protams, ne jau uzstādot ultimātus, bet atklājot, ko tu sagaidi no šīm attiecībām un vīrieša.
4. Ja vīrietis mīl sievieti, viņš to atzīst, apgādā un aizstāv. Šīs ir trīs pazīmes, pēc kurām noteikt, vai vīrietis tiešām mīl vai tikai kavē laiku ar tevi. Ja viņš patiesi tevi mīl, viņš iepazīstina tevi ar citiem, kā savu draudzeni, vienmēr rūpējas, lai tev nekas netrūktu un ir gatavs aizstāvēt jebkurā situācijā.
5. Ja ir kāda problēma, vīrieši vienmēr meklēs risinājumu, nevis gribēs izrunāties, kā mēs.
6. Trīs lietas, kas vajadzīgas katram vīrietim: atbalsts, lojalitāte un sekss. Lai ko viņš būtu ieņēmis galvā, tev viņš jāatbalsta, vienmēr jābūt uzticīgai un jārūpējas, lai arī viņš tāds būtu – proti, jānodarbojas ar seksu, cik bieži vien iespējams.
7. Paradokss – kamēr vīriešiem ir svarīgi, lai mēs būtu uzticīgas, nav noslēpums, ka beigās bieži vien viņi paši krāpj. Un te ir mūžīgais jautājums – kāpēc? Grāmatā ir pavisam vienkārša atbilde uz šo jautājumu – tāpēc, ka viņi to drīkt. Vismaz viņi tā iedomājas… Viņi uzskata, ka var tikt sveikā cauri un netikt pieķerti. Vīriešiem sekss ir fiziska nodarbe, kam nav nekāda sakara ar mīlestību, taču, kad piekrāptās sievietes to uzzinājušas, pārtrauc attiecības, viņi saprot, ko ir zaudējuši un ir gatavi atdot visu, lai sievieti atgūtu, tikai tad, ja viņš patiesi viņu mīl. Protams, „drīkstēšana” nav vienīgais iemesls. Vīrieši krāpj arī tad, kad attiecībās zūd dzirkstelīte un mājās vairs nav kā agrāk, turklāt vienmēr būs kāda sieviete, kas būs gatava iesaistīties dēkā ar aizņemtu vīrieti. Tāpēc iespējams, mums vajadzētu sākt pašām ar sevi, savām meitām, māsām un draudzenēm, kam ieaudzināt tabu pret aizņemtiem vīriešiem, lai tur vai kas!

Titulbildes avots: http://news-media-agencies.com/tag/relationship

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.