Bruņinieku iela 75d, Rīga
Pirmdiena - Svētdiena: 10:00 - 20:00
couple

5 tipiskas attiecību kļūdas

Dalies ar šo bloga rakstu!

Tu atmet ar roku savām interesēm

Attiecību sākumā tu noteikti ar savu jauno partneri vēlies pavadīt kopā pēc iespējas vairāk laika, tāpēc visus plānus tu pakārto tieši viņam. Tu vairs tik bieži netiecies ar saviem draugiem un ģimeni, atliec savus hobijus un citus plānus. Izrādās, ka attiecību eksperti par galveno interešu pamešanas iemeslu uzskata vēlmi izpatikt otram. Taču tā ir liela kļūda, un to tu sāksi just, kad jūsu attiecības ilgs jau kādu laiku. Jums vairs nebūs tās rozā brilles kas sākumā, ka jāpavada viss laiks kopā ar otru, un tev vairs gluži vienkārši nebūs ko darīt, turklāt draugi iespējams pa to laiku būs atsvešinājušies. Nepazaudē sevi, lai cik burvīgs būtu kopā pavadītais laiks ar jauno partneri!

Tu nepievērs uzmanību sliktai attieksmei

Tavs jaunais partneris tev neatbild uz īsziņām, vienmēr kavē randiņus vai vispār izvairās no tiem, bet tu ar to tikai samierinies un domā, ka viss atrisināsies pats no sevis. Sievietes baidās, ka vīrietis viņas pametīs, ja viņas sāks iebilst. Nekā tamlīdzīga! Visa pamatā ir komunikācija un tev skaidri un gaiši ir jāpajautā, kas par lietu un jāizstāsta, ka tevi tas neapmierina. Emociju slēpšana neatrisina problēmas! Noskaidro jau laicīgi vai esat uz viļņa vai varbūt nemaz nav vērts tērēt savu laiku šajās attiecībās.

Tu mēģini mainīt partneri

Iespējams sākumā tev patika viņa humora izjūta, taču esot attiecībās tā šķiet bērnišķīga un reizēm pat aizvainojoša vai arī pēdējā laikā tev sāk likties, ka ikvakara iedzeršana ar draugiem vai kolēģiem ir pilnīgi nepieņemama, tāpēc tu sāc aizrādīt, tas ir tikai piemērs. Taču mēs nevaram mainīt cilvēkus! Viena lieta ir palīdzēt pieņemt kādu lēmumu, bet otra – mainīt cilvēka personību. Kaut arī tu vēlies tikai palīdzēt, vīrietim var likties, ka tu viņu kontrolē un viņš iespītēsies vēl vairāk. Neviens nav ideāls, un katram ir savi plusi un mīnusi, tāpēc centies atcerēties, kas tev lika viņā iemīlēties?

Tu baidies spert pirmo soli

Jūs it kā simpatizējat viens otram, taču nekas vairāk par flirtu nenotiek. Ir stereotips, ka uz randiņu jāaicina vīrietim, taču, kāpēc gan to nevarētu darīt sieviete!? Varbūt viņš ir kautrīgais tips, bet varbūt nav radies piemērots brīdis, lai tevi uzrunātu. Esi atvērta un nekautrējies pati spert pirmo soli. Sliktākajā gadījumā viņš pateiks nē. Nu un tad? Dzīvē bieži nākas saskarties ar atraidījumiem, un tas ir sīkums. Bet viņš var pateikt arī jā, taču tu to nekad neuzzināsi, ja nepajautāsi!

Tu padodies pie pirmajām grūtībām

Reizēm pārtraukt attiecības, kad tās nevedās un ir pārāk grūti, ir pareizais lēmums, taču reizēm mēs padodamies pārāk ātri, jo mūsu gaidas no partnera ir pārāk augstas. Mums visiem ir savs priekšstats par ideālām attiecībām, taču reti kad tās tādas ir arī realitātē. Ir jāstrādā un jārūpējas par attiecībām, lai tās būtu jaukas un izdevušās, nevis jātiecas pēc nesasniedzamiem ideāliem.

Foto: semidelicatebalance.com

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.