Bruņinieku iela 75d, Rīga
Pirmdiena - Svētdiena: 10:00 - 20:00

5 padomi, kā saglabāt mieru ikdienā

Dalies ar šo bloga rakstu!

1. Gaisa peldes

Ja neesi sporta zāles apmeklētāja un neaizraujies ar citām fiziskām aktivitātēm, dodies bieži pastaigā. Katru dienu vismaz 20 minūšu pastaigu samazinās Tavu stresa hormonu līmeni. Izvēlies pastaigas dabā, piemēram, gar jūru vai mežā.

2. Kvalitatīvs miegs

Ilgstoši miega traucējumi būtiski ietekmē stresa līmeni un dzīves kvalitāti kopumā. Rūpējies par noteiktu miega režīmu – dodies gulēt un mosties vienā un tai pašā laikā, pirms miega izvēdini telpas, guli aptuveni 8 stundas un pirms gulētiešanas izvairies no uzvelkošām darbībām.

3. Sarunas

Regulāri tiecies ar savām draudzenēm un izrunājies par sev aktuālām tēmām. Sievietēm runāšana kā nekas cits samazina stresu un palīdz atbrīvoties no uzkrātajām emocijām.

4. Mūzika

Nekas tā neaizbaida stresu kā mūzika. Izveido savu antistresa dziesmu listi un liec stresam atkāpties. Šad un tad arī izkusties mūzikas ritmā un dziedi līdzi.

5. Sajūtu klausīšanās

Kad jūti tuvojamies stresa vilni, paņem pauzi un pajautā sev: “Ko es šobrīd vēlos?”. Tā Tu nevis ļausies dienas notikumu straumei un citu cilvēku pieņemtiem lēmumiem, bet kontroli pār stresu ņemsi savās rokās. Darot to, ko patiešām vēlies un neignorējot savas sajūtas, ievērojami samazināsi ikdienas stresu.

Foto avots: http://500px.com/photo/53895656

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.