Bruņinieku iela 75d, Rīga
Pirmdiena - Svētdiena: 10:00 - 20:00

5 jautājumi, kas palīdzēs atrast savu patieso ES

Dalies ar šo bloga rakstu!

8813468-happy-girl-wallpaper

Kur tu jūties vismierīgāk?

Izvēlies fizisku atrašanās vietu, kur tu jūties pilnīgā mierā. Tajā nevar būt nekas traucējošs vai kaut kas tāds, kas var novērst tavu uzmanību. Paliec šajā vietā, atbildot uz nākamajiem jautājumiem.

Kas liek tev justies dzīvam?

Izveido sarakstu ar 25 lietām, kas tev rada prieku, aizrautību un liek sajust īsto dzīves garšu. Iespējams, tas ir tavs mīļākais saldējums, varbūt tā ir kāda jēgpilna atziņa, bet varbūt kāda laba grāmata. Lai kas tas arī būtu, paņem vismaz vienu lietu no saraksta līdzi uz vietu, ko izvēlējies pirmajā jautājumā un izbaudi to. Pirms virzies uz nākamo jautājumu, pārliecinies, ka esi priecīgs.

Kas priekš tevis ir iespējams?

Pieraksti visu, ko spēj iedomāties bez jebkādas cenzūras. Pieraksti pat lietas, kas tev šķiet absurdas, neviens to tāpat nekad neredzēs. Sapņi ir abstrakti līdz brīdim, kad tu sper pirmo soli, lai materializētu tos.

Kas tu vēlētos būt?

Ieskaties savā iepriekšējā sarakstā un atzīmē lietas, kas tevi uzrunā visvairāk. Izveido tādu kā topu. Vizualizē personu, kas izdzīvo šos sapņus. Kādas rakstura iezīmes viņam piemīt? Kādas ir viņa lielākās vērtības? Kādi cilvēki ir viņam apkārt? Izfantazē visu par viņu.

Kas nepieciešams, lai tu kļūtu par to, ko vēlies?

Ievelc dziļi elpu. Paskaties uz personu, ko esi izveidojusi un paskaties uz sevi. Ko tev vajadzētu mācīties no tava fantāzijas augļa? Kādas rakstura īpašības tev vajadzētu attīstīt? Šie pieraksti kļūs par tava jaunā ceļa karti. Nav nozīmes, cik daudz soļu tajā jāuzlabo, nozīme ir tikai tam, ka tu to sāc darīt.

Kad esi paveikusi šo uzdevumu, atkārto pēdējo punktu katru dienu. Tavs progress atkarīgs no koncentrēšanās uz būtiskākajiem soļiem sevis uzlabošanā. Viss, kas tevi ved citā virzienā, jāatmet. Darbs pie šiem pieciem punktiem sniegs tev dzīvi, ko vienmēr esi vēlējusies!

Andra Ābrāma

Bildes avots: http://screativeimage.com

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.