Bruņinieku iela 75d, Rīga
Pirmdiena - Svētdiena: 10:00 - 20:00
svārki

30 dienas svārkos

Dalies ar šo bloga rakstu!

Ikdienā esam jau pieradušas iespīlēties kādās diezgan ērtās biksēs un izskriet cauri ikdienas straumei, tā  saplūstot vienā masā ar apkārtējiem. Vai tiešām, mēs, daiļās dāmas, nevēlētos vairot savu skaistumu uz sievišķīgo pusi?  Ne velti jau izsenis mūsu priekšteces valkāja brunčus, dažādās krāsās un rakstos, ticot, ka šādā veidā smeļoties sievišķo enerģiju no zemes.

Daži no iemesliem kāpēc sievietei jāvelk svārki, protams, ir sievišķība, maigums, vieglums, ko rada šis apģērba gabals. Taču no enerģētikas puses ir zināms, ka sieviete enerģiju iegūst no zemes, savukārt vīrietis no gaisa.  Līdz ar to mūsu bikses kalpo kā tāda robeža, kas neļauj enerģijai ieplūst. Iegūstot šo enerģiju sievietei veicās it visā, tai skaitā, mīlestībā, darbā  un visā pārējā dzīvē. Vai neesat ievērojušas, ka sievietes svārkos vai kleitās vienmēr ir starojošākas un uzturas sava veida epicentrā? Valkājot svārkus gaita kļūst līganāka, vieglāka un pati nēsātāja pašpietiekamāka, tādā veidā pievēršot sev pastiprinātu uzmanību.

Izaicinājums

Skaidri saprotams, ka mūsu darbīgajā ikdienā ir grūti piespiest sevi valkāt šo apģērba gabalu. Tāpēc kā liels balsts  kalpo no 1. jūnija izveidotā akcija 30 dienas svārkos, kur dažāda vecuma sievietes ik dienu tērpjas svārkos, lai vairotu savu sievišķo enerģiju, novārtā atstājot tik sen jau labi ievalkātās bikses. Šīs akcijas lielā priekšrocība ir tā, ka apkārt būs daudz domubiedru, kas  kalpos par sava veida iedvesmu.

Tāpēc daiļās dāmas, vairosim mūsu sievišķo enerģiju šajā ziedu laikā!

Zane Ratniece

Foto:Momenti.lv

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.