Bruņinieku iela 75d, Rīga
Pirmdiena - Svētdiena: 10:00 - 20:00

21 sastāvdaļa laimīgai dzīvei

Dalies ar šo bloga rakstu!

Reizēm izaugsmē svarīgāki ir tieši jautājumi, ko uzdodam paši sev, nevis atbildes uz tiem. Atbildes mums var likt iestrēgt konkrētā vietā, bet jautājumi mums var parādīt pareizo virzienu. Te būs 21 dzīves aspekts, par ko katram no mums vajadzētu padomāt un jautājumi, kas stimulēs personīgajai izaugsmei.

Kā tu piecelies.

Kas tevi no rītiem pamodina? Uzmācīga modinātāja skaņa, kas vēsta par pienākumiem un dzen izmisumā vai aizrautība par to, ko tu šajā dienā darīsi?

Ikdienas garastāvoklis.

Vai tu ik dienas jūti kā tava dzīve nožēlojami aizrit gar degunu vai arī tu apbrīno ikvienu izaicinājumu un gūsti no tā prieku?

Ēšana.

Vai tavas ēdienreizes sastāv no neveselīgām uzkodām vai tomēr vērtīgiem produktiem? Kad tu ēd, tu joprojām esi ieracies darbos vai sociālajos tīklos, vai tomēr velti uzmanību pusdienām un cilvēkiem sev apkārt?

Mājas.

Vai tavas mājas ir pilnīgs haoss un tu tajās jūties kā cietumā vai tomēr tā ir kā droša osta, kur tu vari atpūsties un justies labi?

Fitness.

Tu neatceries pēdējo reizi, kad kārtīgi izsvīdi? Vai arī tu vienmēr izaicini sevi jaunām aktivitātēm? Fitness ir dzīvesveids, nevis tikai noteikti treniņi.

Sapņi.

Vai tu tici un ieguldi savos sapņos vai izdomā 500 iemeslus, kāpēc tie nav iespējami?

Mērķi.

Kad tu domā par saviem mērķiem vai tu jūties apjucis un tev nav ne jausmas, kā tos sasniegt, vai arī tu priecājies, ka pavisam drīz jau tos sasniegsi?

Kļūdas.

Vai tu jūti apkaunojumu par pieļautajām kļūdām vai tici, ka viss notiek tā kā tam jānotiek?

Redzējums.

Vai tu skaties uz pasauli, lietām un citiem cilvēkiem ar nosodījumu vai apbrīnu?

Dusmas un aizvainojums.

Vai tu piedod citiem vai turi aizvainojumu sevī par spīti tam, ka tas tevi padara bezspēcīgu?

Negatīvā pieredze.

Vai lietas, kam esi gājis cauri padarījušas tevi skarbu, nomocītu un nejutīgu vai arī tu uzskati, ka tas kas tevi nenogalina, padara stiprāku?

Pagātne.

Vai tava pagātne ir smaga, sāpīga un apkaunojoša? Vai arī tu esi ar to samierinājies, esi atklāts un iedvesmo citus ar savu stāstu?

Vērtības.

Kam tavā dzīvē ir lielāka nozīme – lietām, kas ir tev apkārt un tam, ko tu dari vai tam, ko saka tava sirds, vērtības un raksturs?

Draugi.

Vai tev apkārt ir cilvēki, kas tevi iedvesmo un no kā tu vari mācīties jaunas lietas? Vai tādi, kas tevi pakļauj un nesniedz neko vērtīgu?

Attiecības.

Vai tavas attiecības sagādā vairāk ciešanu nekā prieka? Vai arī tā ir īsta un veselīga mīlestība?

Attiecības ar naudu.

Vai nauda rada tev raizes? Vai arī tā ir lieta, ko tu nopelni, darot lietas, kas tev liek justies vērtīgam?

Sekss.

Vai tava seksuālā pieredze tev liekas baudāma tikai tāpēc, ka tā tam jābūt, bet klusībā tu nesaproti, par ko visi tā jūsmo? Vai arī te vārdiem nav vietas, cik viss ir lieliski?

Prieks.

Vai tu spēj radīt prieku katru dienu vai arī tas ir atkarīgs no citām lietām no malas?

Emocijas.

Vai tavas emocijas pilnībā kontrolē tavu dzīvi, kas to dēļ pat var noiet no sliedēm? Vai arī tu spēj tās kontrolēt un neļauj tām sevi aprīt?

Komforta zona.

Vai tava komforta zona ir tik maza, ka tu no tās nekad neizkāp vai arī tu nekam nepretojies?

Mīlestība.

Vai mīlestība tev ir tikai vārds, vai arī tev ir skaidra bilde, kādai tai jābūt un tu dari visu, lai tādu radītu?

Ceram, ka šīs lietas liks tev aizdomāties, vai tavā dzīvē viss ir tieši tā kā tu vēlies, vai vismaz palīdzēs saprast, ko vajadzētu mainīt, lai tā būtu!

Andra Ābrāma

Titulbildes avots: http://www.mairie-crozon.fr

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.