Bruņinieku iela 75d, Rīga
Pirmdiena - Svētdiena: 10:00 - 20:00

12 lietas, ko laimīgie dara savādāk

Dalies ar šo bloga rakstu!

hap

Citi gaužās, kā viņiem neiet, laimīgie dara visu, lai viņiem ietu.

Kāds gurds vīrs reiz teicis: „Tev ir smadzenes tavā galvā un pēdas tavās kurpēs. Tu vari vadīt sevi ikvienā virzienā, ko vēlies. Tu esi tas, kurš izlemj, kur iet.”
Dari, kā laimīgie! Apsoli sev, ka nākamreiz, kad radīsies kādas problēmas, tu tās pieņemsi kā izaicinājumu un atrisināsi kā uzvarētājs.

Vidusmēra cilvēks vēlas, lai viņam nenāktos skumt, laimīgie vienkārši izvēlas laimi.

Tāpat kā pie labas figūras arī pie laimes ir jāpiestrādā. Uz pasaules ir maz cilvēku, kam šī pozitīvā enerģija plūst pāri malām pati no sevis, pārējiem ir jātrenējas!
Dari, kā laimīgie! Ik rītu pamostoties, trenē savu laimes muskuli, sakot sev, ka šī diena būs lieliska un tā arī būs!

Citi domā par sevi, laimīgie domā par citiem.

Darot labus darbus, mēs paši kļūstam labāki un laimīgāki, tas nu ir fakts.
Dari, kā laimīgie! Sāc ar mazumiņu, kaut reizi dienā izdari ko labu citam – kaut vai pacienā kolēģus ar zemenēm no sava dārza, un tu redzēsi, ka šis mazais prieciņš, ko sniegsi citiem, sniegs gandarījumu tev pašai.

Citi tur aizvainojumu sevī, laimīgie ļauj tam pazust.

Piedodot citiem, tu neatzīsti, ka tas, ko viņi izdarījuši, ir bijis pareizi vai normāli, tu vienkārši atbrīvojies no negatīvās enerģijas, kas ir tevī.
Dari, kā laimīgie! Piedod un aizmirsti.

Citi sevi noniecina, laimīgie sevi mīl.

Noniecinot sevi tu tikai vairo negatīvo enerģiju un ar domu spēku jau ieprogrammē sevi uz neveiksmēm.
Dari, kā laimīgie! Kad atkal pieķersi sevi domājot sliktas domas, apklusini tās, kamēr tās pazūd pavisam. Nesalīdzini sevi ar citiem, nekritizē sevi tik ļoti un uztver lietas vienkāršāk. Laimīgie pasmaida par neveiksmēm, jo zina, ka nākamreiz veiksies labāk.

Citi vēlas mainīt pasauli, laimīgie pieņem to, ko nevar mainīt.

Lai kā mēs gribētu, mēs nevaram mainīt pasauli, cīnoties pret to. Mēs varam izdarīt tikai tik cik varam un ar to, kas mums ir, tāpēc neizniekosim enerģiju velti.
Dari, kā laimīgie! Mācies pieņemt pasauli sev apkārt un skaties uz visu no pozitīvās puses, jo galu galā viss notiek tā, kā tam jānotiek.

Citi cer uz veiksmi, laimīgie sasniedz mērķus.

Nekas nenotiek pats no sevis, cerot uz brīnumu, sapņi nepiepildīsies, tāpēc jādara viss, lai tos realizētu.
Dari, kā laimīgie! Strādā un nekad nepadodies, lai sasniegtu savus mērķus. Saraksti uz lapas savus mērķus un plānus, kā tos sasniegt. Seko tiem un viss izdosies!

Citi uztraucas par nākotni, laimīgie dzīvo tagadnē.

Raizēties par pagātni vai nākotni nav jēgas, jo to nevar ne mainīt, ne ietekmēt.
Dari, kā laimīgie! Neuztraucies, ko citi par tevi domās un dari to, ko vēlies. Klausi savai sirdij un dzīvo šim mirklim.

Kamēr citi garlaikojas, laimīgie metas azartā.

Garlaikojoties un neko nedarot, tev vienmēr liksies, ka tavā dzīvē nekas nenotiek. Taču aizraujoties ar jauniem hobijiem un izklaidēm, laimīgajiem vienmēr būs aizraujoša dzīve, par ko stāstīt citiem.
Dari, kā laimīgie! Meties jaunos piedzīvojumos, pieņem izaicinājumus, iemācies kaut ko jaunu, dodies izbraucienos, izklaidējies ar draugiem un vienkārši dari kaut ko, kas tev patīk.

Citi piemēslo savu ķermeni, laimīgie domā par veselību.

Jā, pat ēšanas paradumi laimīgiem cilvēkiem ir citādi! Zināms, ka neveselīgi ēdieni atstāj negatīvu iespaidu gan uz mūsu izskatu, gan pašsajūtu, tāpēc laimīgie izvēlas veselīgu dzīvesveidu, kas liek justies labi gan no iekšpuses, gan ārpuses.
Dari, kā laimīgie! Ēd veselīgi, beidz našķoties, kusties un priecājies par dzīvi!

Citi slīgst vientulībā, laimīgie kopj attiecības.

Kad visa dzīve pārcēlusies uz sociālajiem tīkliem, ir viegli sajusties vientuļam. Bet, ja tu vēlies, lai tev būtu īsti draugi, tad uzturi ar viņiem kontaktus un kop attiecības realitātē.
Dari, kā laimīgie! Tā vietā, lai uzrakstītu ziņu, piezvani vai satiecies ar draugiem. Esi uzticams un atvērts un tu nekad nejutīsies vientuļi.

Kamēr citi noniecina savu dzīvi, laimīgie sapņo atvērtām acīm.

Ja tu teiksi, ka viss ir slikti, tā arī būs. Bet, ja tu sapņosi, ka viss ir labi pat sliktākajā laikā, drīz vien viss atkal nostāsies savās vietās.
Dari, kā laimīgie! Izveido savu sapņu tāfelīti, pie kuras piespraud un pieraksti visas lietas, kas tevi iepriecina, ko tu vēlētos sasniegt un iegūt. Domām ir spēks!

Titulbildes avots: http://www.pinterest.com/pin/204984220513745964/

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.