Bruņinieku iela 75d, Rīga
Pirmdiena - Svētdiena: 10:00 - 20:00

10 radošas idejas, kā atzīties mīlestībā

Dalies ar šo bloga rakstu!

Šoreiz ne par to, kuram jāatzīstas mīlestībā pirmajam, kad tas jādara un kāpēc; tikai apkopoju idejas, lai iedvesmotu Tevi paust savas jūtas radoši. Un nav nozīmes, vai to darīsi pirmo vai jau neskaitāmo reizi, tas vienmēr ir skaisti.

1. Uzraksti dzejoli

Labi, ne visi ir dzejnieki un var uzrakstīt dzejoli, kas neizklausās pēc banāla savirknējuma. Ja šāds talants Tev nepiemīt, Tu vari uzrakstīt vēstuli, kurā bez “es Tevi mīlu” atklāj vairāk, ko Tev šīs sajūtas nozīmē. Tā var būt arī kartīte, kurā Tu “aizņemies” kāda cita autora mīlas rindas, vai vienkārši maza zīmīte, kas paslēpta kabatā.

895917f8a5753a3120382e36477c906d

2. Liec lietā telefonu

Galu galā dzīvojam 21. gadsimtā, kurā tehnoloģijas ir ielauzušās arī mūsu privātajās dzīvēs. Tad kādēļ neaizsūtīt kādu interesantu bildi, kur Tu, piemēram, esi salikusi no konfektītēm “es Tevi mīlu”? Ar šo vārdu vizualizāciju var izpausties daudz un dažādi.

3. Atzīsties negaidīti

Kad jūti – ir īstais brīdis un vieta, liec lietā iztēli un atzīsties mīlestībā. Ja tas notiek pastaigājoties pludmalē, ieraksti to smiltīs. Ja mīlas jūtas Tevi pārņem no rīta mazgājot zobu, uzraksti ar lūpukrāsa uz spoguļa. Varbūt īstais brīdis ir sēžot uz palodzes un vērojot lietu? Raksti uz aizsvīdušā loga. Jā, un vēl pastāv iespēja to izdarīt uz viņa netīrās mašīnas… :)

4. Apber ar sirsniņām

Šī ideja izpaužās šādi – vai nu pagatavo pati daudz un mazas sirsniņas vai nopērc veikalā jau gatavas, saliec ar tām pilnu kasti un gādā, lai tās sasniedz adresātu. Manuprāt, šo žestu ir grūti saprast kā citādāk.

008

5. Lai ziedi runā Tavā vārdā

Uzdāvini ziedu pušķi, kuram ir pievienota kartīte ar trim maģiskajiem vārdiem. Vienkāršs, pārliecinošs un skaists žests no Tavas puses, kas par atzīšanos atgādinās vāzē vēl vismaz nedēļu. Šajā kategorijā iederas arī lācītis, kas tur rokās sirsniņu ar atzīšanos mīlestība.

1c89e6c74eba1c3cb1ea1358864d1798

6. Mīlas dziesmas

Izveido dziesmu izlasi, kas atklāj Tavas jūtas. Vari sākt ar Donna Lewis dziesmu “I Love You Always Forever” vai mūsu pašmāju nu jau pieprasītāko mīlas dziesmu kļuvušo “Spogulīt, spogulīt”.

7. Brokastis sirsniņformā

Vai jebkurš cits ēdiens – būtiski ir tikai tas, ka sirds formā. Turklāt šis ēdiens jāpasniedz ar atbilstošu acu skatienu un smaidu uz lūpām – nu tā, lai saprot, ko Tu gribi pateikt.

8. Mīlas zīmes

Novieto viņa ceļā mīlas zīmes sirsniņu izskatā. Dari to tik ilgi, kamēr viņš Tev atbild: “Es Tevi arī”.

Sirds2

9. Spēlē, spēlē, ko Tu spēlē, ko Tu spēlē man

Ja Tavam sirdsāķītim patīk visādi atjautības uzdevumi, tad sagatavo arī vienu mīlas uzdevumu priekš viņa. Vai nu tā ir krustvārdu mīkla, anagrammas, vārdu meklēšana burtu jūklī vai šifrētā valodā rakstīts teksts, liec viņam krietni papūlēties, pirms viņš uzzina.

911c5ef8acdc84dbf8dd4ca2c37823c4

10. Izmanto zīmju valodu

Tā, šitas tā pa īstam strādās tikai tad, ja to darīsi laužu pilnā telpā. Pievērs sev mīļotā uzmanību no istabas otra gala un ar zīmēm parādi, ka mīli viņu. Norādi uz sevi, tad ar rokām izveido sirsniņu un tad norādi uz viņu. Ir! Tu to izdarīji! Cerams, ka neviens cits nepamanīja.

Foto avots: http://pinterest.com
Titulbildes avots: http://500px.com/photo/1690046

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.