Bruņinieku iela 75d, Rīga
Pirmdiena - Svētdiena: 10:00 - 20:00

10 ieteikumi, kā uzņemt pietiekami daudz ūdens ik dienas

Dalies ar šo bloga rakstu!

1. Padzeries ūdeni pirms brokastīm

Pamodini savu organismu katru rītu, izdzert vienu glāzi silta ūdens. Tikai pēc tam ķeries klāt ēšanai. Ūdenim vari pievienot klāt citrona šķēlīti un/vai medu.

2. Uzlabo ūdens garšu

Nekad nepērc ūdeni ar citronu, dzērveņu un dažādām citām garšām. Patiesība ir tāda, ka šiem dzērieniem ne citrons, ne dzērvenes nav tuvumā stāvējušas. Šādas ūdens garšas tiek radītas laboratorijā. Labāk ūdens garšu uzlabo pats. Lūk, idejas, ar ko: greipfrūts, gurķis, medus, citrons, ogas (gan saldētas, gan svaigas), ingvers, piparmētras, laims, rozmarīns, apelsīns, āboli, rožlapiņas u.c.

3. Dzer ūdeni skaisti

Nopērc kādu smuku glāzi vai karafi. Karafi pērc ar konkrētu tilpumu, piemēram 1l un Tu zini, ka dienas laikā Tev jāizdzer tādas divas. Glāzi pērc pēc iespējas lielāku, jo vieglāk dienas laikā ir izdzert 2 lielas glāzes, nekā 8 mazas. Turi glāzi uz galda pa rokai, un pati nemaz nepamanīsi, kā dažu stundu laikā iztukšo lielo glāzi.

6bf514decfc3873a8899c0658f62ed10

Foto avots: http://m.skinnyms.com

4. Dzer ūdeni visas dienas garumā

Ja esi nolēmusi dienas laikā uzņemt 2l ūdens, dari to vienlīdzīgi visas dienas garumā. Nebūs nekāda efekta, ja visus 2l izdzersi vienā piegājienā. Sadali ūdens daudzumu 4 daļās: 0,5l pirms brokastīm, 0,5l līdz pusdienām, 0,5l pēcpusdienā un 0,5l vakariņās. Pirms gulētiešanas iesaka ūdeni nedzert.

5. Pārvērt ūdens dzeršanu par procesu un tradīciju

Iemāci sev ne tikai dzert ūdeni no rītiem pirms brokastīm, bet arī, ierodoties darbā, uztaisīt sev ūdens glāzi ar sev vēlamo garšu. Tāpat arī pārējās ūdens papildināšanas reizes veic vienā tai pašā laikā un uztver to kā procesu un atpūtas pauzīti nevis pienākumu un apgrūtinājumu.

6. Ņem ūdeni līdzi

Ja dodies ilgāku laiku ārpus mājas, ņem līdzi sagatavotu ūdens pudeli. Izvēlies tāda izmēra pudeli, kas ērti ietilpst Tavā somiņā. Ja pārvietojies ar mašīnu, izvēlies ņemt līdzi lielāka tilpuma pudeli.

482d83c1db76c55cabc0734b908fd821

Foto avots: http://taringa.net

7. Atpazīsti slāpes

Bieži vien Tevi var pārņemt izsalkuma sajūta, kas patiesībā ir slāpes pēc šķidruma. Pirms dodies notiesāt maltīti, iedzer ūdeni un pārliecinies – vai tas ir izsalkums vai tomēs slāpes.

8. Izmēģini strukturētu ūdeni

Izrādās strukturētu ūdeni tagad ražo arī Latvijā ar nosaukumu Memory Water. To iegūst no dziļurbuma Daugavgrīvā un tā apstrāde sastāda 18 posmus. Strukturētaiss jeb dzīvais ūdens labvēlīgi ietekmē mūsu bioenerģiju.

9. Atsakies dzert ūdeni no plastmasas pudeles

Ārzemēs par plastmasas kaitīgo ietekmi uz organismu runā arvien vairāk un vairāk, bet Latvijā šī nopietnā problēma vēl netiek aktualizēta tādos apmēros, kā tas būtu nepieciešams. Toksiskās sastāvdaļas, ko satur plastmasa, nokļūst ūdenī un arī citos produktos, ko mēs lietojam. Šīs toksiskās vielas ne tikai grauj mūsu imūnsistēmu, bet atstāj arī nelabvēlīgu ietekmi uz reproduktīvo veselību un var izraisīt dažādas saslimšanas.

10. Domā par visām labajām lietām, ko Tev sniedz ūdens

Ūdens dzeršana ir viens no vienkāršākajiem paņēmieniem kā cīnīties ar lieko svaru. Ūdens samazina sirdslēkmes risku, dod enerģiju, ārstē galvassāpes, rūpējas par ādu, attīra organismu un vēl daudz citas pozitīvas lietas.

Titulbildes avots: http://verifiedafricanmango.com/

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.