Bruņinieku iela 75d, Rīga
Pirmdiena - Svētdiena: 10:00 - 20:00

10 iemesli, kādēļ izvēlēties Prodigy matu krāsu

Dalies ar šo bloga rakstu!

1. Dabiskums jeb nude vienmēr ir modē arī matu krāsās

L’Oréal Prodigy matu krāsa lepojas ar apbrīnojami dabiskas krāsas rezultātu, un pamatoti, jo kosmētikas ražotājs ir radījis revolucionāru matu krāsu mikroskopiskā mērogā. Vai Tu zini, kas atšķir dabisku matu toni no krāsota? Dabiski mati izskatās veselīgi, tiem ir miljons toņu nokrāsas, tie arī nemēdz zaudēt savu toni, nemaina struktūru un nezaudē mirdzumu. Prodigy matu krāsa spēj paveikt to visu!

grossebullegetty4_cmyn_cb

2. Jaunākās paaudzes tehnoloģijas

Pateicoties jaunākās paaudzes M-Ot mikroeļļai, krāsas pigmenti iekļūst dziļi matu šķiedrās, kā rezultātā matu tonis izskatās dabiski un tam tiek piešķirtas neskaitāmu toņu nokrāsas, kas kopā veido harmoniski izskatu un papildina viena otru.

Elizabete Buadana, L’Oréal Paris international Zinātniskās komunikāciju nodaļas direktore pasaulē, skaidro Prodigy tehnoloģiju: „Šīs inovācijas pamatā ir īpaši smalka eļļas mikropilienu dispersija, piešķirot matiem niansētu toni ar sevišķi precīzām nokrāsām, kas atgādina daudzus dabīgo matu toņus. Optiskā mikroskopija uzrāda ļoti smalku un organizētu tekstūru, jo mikroeļļu tehnoloģija izkliedē krāsu uz matiem precīzi no matu saknēm līdz pat galiem, kā rezultātā mati izskatās it kānemaz nebūtu krāsoti. Tie ir dabiski skaisti. Tādējādi M-Ot panāk, ka matu krāsa kļūst ļoti līdzīga dabīgajiem toņiem. Turklāt rezultātu vēl vairāk pastiprina vesela virkne īpaši precīzu nokrāsu.”

Mati 2

3. Nesatur amonjaku

Mūsdienās, lai matu krāsa būt​u​ noturīga, tām vairs nav jāpievieno amonjaks. Prodigy matu krāsā amonjaks ir aizstāts ar sārmainu krāsojošu vielu – monoetalonamīnu (MEA). Tas pastiprina krāsojošo sastāvdaļu iedarbību un tādējādi panāk izteiksmīgu un noturīgu rezultātu, turklāt tas nebojā un nesausina matus.

Screen Shot 2014-05-19 at 16.54.28

4. Liela toņu izvēle

Kopumā ir pieejami pavisam 20 toņi, sākot no porcelāna blondā, beidzot ar piesātināti melno. Šeit vari aplūkot visus toņus, iepazīties ar krāsu aprakstiem un pat, iespējams, laimēt kādu no tām.

Prodigy matu krāsa panāk, ka mati nokrāsojas viena toņa ietvaros dažādās nokrāsās, kas kopā veido harmoniski izskatu un tās papildina viena otru. Matu krāsa ir piemērota arī sirmo matu īpašniecēm, kā arī tā neveido ķiveres efektu!

Pateicoties ilggadējai pieredzei matu krāsošanas jomā, Kristofs Robins ir eksperts, kad runa ir par to, kas liek sievietēm izskatīties apbrīnojami dabiski. Vēlies blondu matu krāsu? Kristofa Robina komentārs: “Stila iezīme, ko jūs atradīsiet Prodigy blondajos toņos, ir mirdzums jeb rozā tonis, kas atsauc atmiņā sārtumu vaigos un atsvaidzina sejas toni, padarot to dzīvīgāku un mirdzošāku.” Varbūt Tavs īstais tonis ir melns: “Prodigy melnie toņi ļauj sasniegt pareizo līdzsvaru starp krāsas klājumu un vieglumu. Prodigy dod iespēju radīt izteikti melnus toņus, kas ir izsmalcināti un neizskatās monolīti”. Un kā ar brūnajām nokrāsām: “Šie toņi vienmēr labi izskatās un lieliski piestāv lielākajai daļai cilvēku. Prodigy toņi ar brūnajām nokrāsām ir radīti, izmantojot daudzveidīgas koksnes krāsas: pamatā ir mahagonija tonis. Lai iegūtu mirdzumu, tam pievienots arī nedaudz vara toņa”. Arī par sarkanmatēm nav piemirsts: “Sarkano toņu palete ir dabiski skaista un nav vulgāra. Arī radot šos toņus, mēs par pamatu ņēmām dabā sastopamās daudzveidīgās sarkanās krāsas nianses: intensīvi un dzīvīgi toņi ar mirdzošu, zīdainu efektu”.

Mati 3

5. Ak, šī smarža un tekstūra

Aizmirsti par laikiem, kad matu krāsošana saistījās ar nepatīkama aromātu, kodīgu un niezošu sajūtu. Matu krāsošana vairs nav nepatīkama, tieši otrādi – krāsojot ar Prodigy krāsām, procesu var izbaudīt.

Pirmkārt, Tu būsi pārsteigta par matu krāsas samtaino tekstūru.Prodigy satur smalku eļļas pilienu emulsiju, kas to padara patīkami mīkstu un saudzējoši kopjošu.

Otrkārt,  L’Oréal ir īpaši piedomājis par to, lai matu krāsai būtu arī patīkama smarža, apvienojot magnolijas, neroli, pasifloras, gardēnijas, melnās peonijas, persiku piena un burbona vaniļas aromātus. Ja vien tā nebūtu matu krāsa, ar to varētu arī iesmaržoties!

Prodigy+5+ingredients

6. Atklāj krāsas komplekta saturu

Kā jau klasiski ir pieņemts, arī Prodigy matu krāsas komplektā ir pieejamas trīs sastāvdaļas: attīstītājkrēms, krāsojošais krēms un balzams. Tomēr ir kādas būtiskas atšķirības.

Attīstītājkrēms satur daudz eļļas, ūdeņraža pārskābi, iekšēji sapludinošo vielu, kas, iekļuvusi matu šķiedrās, aizsargā tās, kā arī matu virsmas uzlabotāju, kas stiprina pat vistrauslākās matu zonas.

Krāsojošais krēms arī satur daudz eļļas, krāsojošās vielas un sārmaino sastāvdaļu MEA.

Savukārt balzams lepojas ar savā sastāvā iekļauto keramīdu R, mīkstinošajām vielām, sastāvdaļām matu elastībai un jaunākās paaudzes matu kopšanas tehnoloģijām.

Mati 4

7. Matu balzams, kas iepriecina

Satīna maigā balzama pudelītes tilpums ir 60ml, kas nozīmē, ka pietiks vairākām lietošanas reizēm, kā arī būs pietiekošs daudzums garo matu īpašniecēm. Pēc matu krāsošanas tas parūpēsies par Taviem matiem, stiprinās tos un pasargās matu šķiedras visā to garumā.

Mati 5

8. Lai dzīvo eļļas

Nedrīkst nepieminēt arī pārējās eļļas, kas pievienotas Prodigy matu krāsas sastāvam un rūpējas par Tavu matu veselību.

Argāna eļļa – piešķir spīdumu matu šķiedrām, aizsargā matus, kā arī tai piemīt relaksējošas un mīkstinošas īpašības.

Safloras eļļa – tika iekļauta Prodigy formulā, pateicoties savu barojošo īpašību un vērtīgā Omega – 6 dēļ.

Mati 1

9. Veselīga izskata mirdzoši mati

Dabiska matu krāsa nebūtu iedomājama bez veselīgiem matiem. Visas augstāk minētās īpašības un sastāvdaļas ir apvienotas, lai Tu varētu rūpēties par saviem matiem. Matu spīdums ir viens no veidiem, pēc kā vērtēt matu veselīgumu. Veicot testus, atklājās, ka mati, kas ir krāsoti ar Prodigy matu krāsu, labāk atstaro gaismu. Tas notiek tādēļ, kaProdigy matu krāsas sastāvs uzlabo matu šķiedru virsmas kvalitāti.

10. Krāso matus pati

Par to, lai Tev būtu ērti un praktiski krāsot savus matus pašai, L’Oréal ir parūpējies par video, kurā soli pa solim vari iepazīties ar Prodigy matu krāsošanas pamācību. Ja krāsot matus pašai ir kļuvis tik vienkārši, kādēļ gan lai par to maksātu kādām citam?

https://www.youtube.com/watch?v=WCdgDIqyJns

Toņu galerija

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.