Bruņinieku iela 75d, Rīga
Pirmdiena - Svētdiena: 10:00 - 20:00

10 blogi Latvijā, kuri ir lasīšanas vērti

Dalies ar šo bloga rakstu!

Screen Shot 2014-02-26 at 08.09.40

1. kamzolis.com

Mana sirds viennozīmīgi pieder Zanes Eniņas blogam, un lai saprastu – kāpēc, tas vienkārši ir jāpalasa. Ierasti bloga šarmu piešķir tās autors, un šai gadījumā Zanes personība ir nepārspējami koša, kas arī ir par pamatu tam, kādēļ šis ir patiesi vienīgais blogs Latvijā, ko es lasu regulāri.

2. monday.lv

Kā otro gribētos ierindot Ilutas Skrūzkalnes radīto Monday. Lasīt viņas blogu ir tīrā bauda, jo raksti ir gudri, asprātīgi, kodolīgi un trāpa kā naglai uz galvas.

3. topivesels.lv

Topi vesels ir mans jaunākais atklājums, un tā autore ir Ance Šternberga. Blogs būs saistošs visiem, kuri interesējas par veselīgu dzīvesveidu.

4. kino.kults.lv

Bloga autoru Sergeju Timoņinu varētu nodēvēt par vienu no zinošakajiem kino jomā Latvijā. Viņa radītajā blogā var sekot līdzi visiem kino jaunumiem, filmu anotācijām un notikumiem kino pasaulē.

5. kursors.lv

Šis ir blogs, kurā Kristaps Skutelis ir apvienojis visus savus radītos blogus vienuviet – krizdabz.lv, androids.lv, windowsphone.lv un abolublogs.lv. Kristaps ir redzamākais tehnoloģiju pārzinātājs sociālajos tīklos.

6. lindasvirtuve.lv

Linda Tellgrena veido garšīgu un skaistu recepšu blogu, kas aizkustinās ikviena gardēža sirdi. Recepšu blogi Latvijā ir daudz, Lindas virtuve viennozīmīgi ir labāko vidū.

7. whimsicalagnesiga.com

Agneses Kleinas radītais blogs ir pilns modes, mākslas, personībām, hipsterkultūras un dažādām citām aktualitātēm. Absolūts must read visām modes dāmām.

8. stilsbeztabu.lv

Gundega Skudriņa kopā ar savu labo roku Beāti Ligeri blogo par aktualitātēm modē un dizainā, aktuālajām vietām un dažādiem citiem notikumiem. Košs, stilīgs un pilns ar interesantu lasāmvielu.

9. winwithwow.lv

Trīs meitenes, jautras un nopietnas vienlaikus, dara to, ko prot vislabāk – rakstīt. Linda Kimeiša, Dace Zipka un Elīna Jurkāne par aktuālo mārketinga, PR un reklāmas pasaulē.

10. spotlight.lv

Jauniešiem Latvijā ir ļoti maz ko lasīt, tāpēc milzīgs prieks par divām foršām meitenēm – Andru Ābrāmu un Lindu Veržbicku. Slavenības, skolas lietas un citas interesantas aktualitātes, kas saistoši jauniešiem.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.