Bruņinieku iela 75d, Rīga
Pirmdiena - Svētdiena: 10:00 - 20:00

10 bildes, kurām jabūt Tavā telefonā

Dalies ar šo bloga rakstu!

1. Medikamenti

Lai nebūtu uz aptieku jāņem līdzi visas zāļu pudelītes, nofotogrāfē tās. Aptiekā varēsi parādīt bildi ar Tev vajadzīgajām zālēm.

2. Idejas no žurnāliem

Kad sēdi pie friziera, rindā pie ārsta vai citā vietā, kur ir iespēja lasīt žurnālus, neplēs ārā lapas, kad pamani kādu foršu ideju, bet gan nofotogrāfē to.

Fotogrāfijas telefonā

3. Drēbju un apavu izmēri

Ja Tu pati pērc savai ģimenei apģērbu, tad Tev noderēs fotogrāfijas ar izmēriem. Nofotogrāfē kurpes, apģērbu birkas un veikalā varēsi viegli orientēties, kas Tev jāpērk.

Fotogrāfijas telefonā

4. Lietas, ko vēlies iegādāties

Ja, staigājot pa veikaliem vai pie kāda ciemojoties, pamani ko tādu, kas iepatīkas, nofotogrāfē un vēlāk varēsi to iegādāties priekš sevis. Nereti tā gadās ar grāmatām. Līdzīgi var arī veikalā uzmērīšanas kabīnē nofotogrāfēt sevi 5 dažādās kleitās un mājās vēlāk izlemt, kura Tev piestāv labāk.

5. Saraksti

Sabiedriskā transporta, veikalu vai ārstu darba laiku un tamlīdzīgi saraksti – tos arī nofotogrāfē un turi telefonā. Tik garus sarakstus nav iespējams iegaumēt, kā arī tos ir sarežģīti katru reizi meklēt internetā.

6. Dokumenti

Uzņem pases, automašīnas vadītāja apliecības, automašīnas numura zīmes, veselības kartes un tamlīdzīgas fotogrāfijas. Šādi dati ik pa laikam ir nepieciešami, un ar fotogrāfiju palīdzību tie ir viegli pieejami vajadzīgajā brīdī. Turklāt ja gadās nozaudēt, Tev būs pieejama šī informācija.

Fotogrāfijas telefonā

7. Vīna birkas

Restorānā vai ciemojoties ir nācies nogaršot lielisku vīnu, bet etiķeti neizdodas tā iegaumēt, lai pēc tam atrastu veikalā īsto pudeli. Savukārt, ja ir šāda bilde telefonā, atrast būs pavisam viegli. Protams, tas attiecas uz jebkuru iepakojumu, ko vēlies atcerēties, kā garšīgu izvēli.

8. Remonta laikā

Kad mājās ir remonts, salikt kopā pilnīgi visu īstajos toņos ir neiespējami. Ar dīvānu būtu jābrauc uz tapešu veikalu u.tml.. Bet ja Tu uzņemtu fotogrāfijas ar priekšmetiem, kas Tev jau ir un kurus nepieciešams pieskaņot, veikalā izvēlēties būtu jau daudz vieglāk.

Fotogrāfijas telefonā

9. Ceļojumā

Ja vēlies atgriezties kādā kafejnīcā, piefiksēt kādu ielu un tamlīdzīgi, nofotogrāfē un vēlāk varēsi atrast, kaut vai pajautājot vietējiem iedzīvotājiem. Noteikti nofotogrāfē viesnīcu. Ja apmaldīsies, Tev būs fotogrāfija, ko parādīt citiem, lai palīdzētu atrast. Ja atrodies valstī, kuras valodu neproti, bildes arī var būt labs veids, kā pajautāt, piemēram, kur atrodas statuja vai jebkurš cits objekts.

Screen Shot 2014-02-28 at 07.27.48

10. Ģimenes fotogrāfija

Turi telefonā ģimenes fotogrāfijas, un vienmēr varēsi paskatīties uz saviem mīļajiem, kad nebūsi kopā, kā arī varēsi parādīt citiem savus ģimenes locekļus.

Foto: http://25.media.tumblr.com http://cfnapa.com http://indulgy.com http://naimabarcelona.tumblr.com http://promobonuscodescom.tumblr.com http://youbeauty.com

2 comments

  1. Ilze
    at 21:20

    jaa, kaads jau tices dokumentu fotografijai telefona :D :D :DS

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.