Bruņinieku iela 75d, Rīga
Pirmdiena - Svētdiena: 10:00 - 20:00

10 aktuālas kleitas vasarai

Dalies ar šo bloga rakstu!

Tas, ka esi izvēlējusies kleitu, jau ir aktuāli. Aplūkosim 10 kleitas, kuras šovasar pārstāvēs aktuālākās modes tendences. 

1. Trauslais pastelis

1

Argumenti par labu kleitai, kas līdzinās pirmajai, ir sekojoši. Pirmkārt, jau jebkurš no pasteļtoņiem ir šobrīd aktuāls. Otrkārt, mežģīnes joprojām ir himna sievišķīgumam. Treškārt, gaisīgais piegriezums, kas pasvītro sievišķīgumu, protams, ir zelta vērtē. Ceturtkārt, apvienošu visas pārējās sīkās detaļas, kas ir aktuālas: svārku daļa vairākās kārtās, bantīte, ziedu aplikācijas un viegls caurspīdīgums. Šī kleita izskatās gana grezna, lai dotos uz izlaidumu, kāzām vai ļoti īpašu randiņu.

2. Dabas bērns

2

Perfekta kleita vasarai! Baltā krāsa un dabiskais materiāls ir ideāls karstai vasaras dienai. Nosegtie pleciņi ļaus šo kleitu izvēlēties brīvdabas pasākumam, kad ilgāku laiku jāpavada saulē. Kleitai lieliski piestāvētu arī salmu platmale. Apvienojumā ar žaketi un vasaras zābaciņiem, kleita būtu ideāli piemērota arī pasākumam, kas norisinās vēlāk vakarā brīvā dabā. Ja gatavojies kādam pasākumam ārpus telpām un veikalā pamani kleitu līdzīgu šai, tā noteikti būs pareizā izvēle.

3. Vasaras zieds

3

Kā minimums vienai kleitai, kas sniedzas līdz zemei, Tavā garderobē noteikti jābūt. Maxi kleita ir labs ieguldījums, jo tā jau vairākus gadus stabili turās modes aktualitāšu topā. Tas nozīmē, ka varēsi to vilkt atkal un atkal. Izvēlies sev piemērotāko – pludmales stila vai svinīgāku nopietnākiem pasākumiem. Attiecībā uz šo kleitu, tās galvenais pluss ir ziedu raksti, kas siltajā sezonā ir izteikti aktuāli. Kleita ir veidota universāla – ar to var doties pastaigā gar jūru un kāpēc gan ne – arī uz kāzām brīvā dabā?

4. Košais taurenis

4

Galvenais ieteikums saistībā ar šo kleitu – izvēlies košas krāsas. Tai obligāti nav jābūt dzeltenai – izvēlies to krāsu, kas Tev vislabāk patīk un piestāv. Bieži vien, kad uzlaikošana kabīnē mēģinam izlemt, kuru tad vienu vienīgo no visām desmit kleitām izvēlēties, nopirkta tiek tā, kura, mūsuprāt, ir visneitrālākā. Ar domu – jo vairāk varēs pieskaņot. Tādēļ mums pilns skapis ir ar melnām kurpēm, melnām somām, melnām biksēm, pelēkām kleitām utt. Tas nu gan nav nekāds attaisnojums! Arī košai kleitai var pieskaņot tik daudz, tikai jābeidz baidīties no krāsām!

5. Mākslasdarbs

5

Kleita kā mākslas darbs. Kleitas viena no būtiskākajām funkcijām ir atrādīt tās valkātājas personību. Izvēlies ko netradicionālu, kas pasvītro Tavas rakstura iezīmes. Tādu kleitu atrast, protams, ir izaicinājums, bet kad būsi to atradusi, tā nešaubīgi kļūs par Tavu mīļāko kleitu. Un tad vairs nav nozīme pasākuma dreskodam, Tu jūties savā elementā, lai kur dotos. Kleita papildinās Tevi un Tu kleitu. Bez komplimentiem neiztikt!

6. Darbīgā skudriņa

6

Pateicoties aktīvajam dzīvesveidam, aktuālas ir kļuvušas arī sportiskās kleitas. Tas nozīmē, ka brīžos, kad atpūties un laiskojies, Tev nav jāvelk ārā no skapja bikses, bet gan kleita. Un kāpēc gan sievietes nevarētu kleitā doties pārgājienos, uzkopt māju, sportot un darīt citas “bikšu” aktivitātes? Sportiskās kleitas ir gan no patīkami mīksta un dabiska auduma, gan arī ar ērtu piegriezumu.

7. Stilīgā beibe

7

Par šīssezonas aktualitāti ir kļuvušas kreklkleitas visdažādākajos izpildījumos. Ja nu nevari izlemt, ar ko stilīgu papildāt savas vasaras garderobi, tad kreklkleita ir laba izvēle. Šajā gadījumā tā ir brīva un gaisīga variācija par balto kreklu, bet tikpat aktuālas ir arī šikās kleitas kombinācijā ar augstpapēžu kurpēm.

8. Zaļumballes karaliene

8

Kleita zaļumballēm ir must have, ja esi nolēmusi šovasar mājās nesēdēt nevienās brīvdienās. Galvenais nosacījums nebūt nav zaļā krāsa, bet gan tas, kā kleitas svārku daļa rotaļājas gar Tavām kājām, kad griezies reibinošā dancī. Ja esi otrās pusītes meklējumos, stiprā dzimuma pārstāvjiem Tev būs grūti vienaldzīgiem paiet garām.

9. Dzīves svinētāja

9

Skaista kleita ir viens no veiksmīgākajiem sevis palutināšanas veidiem. Pasteļu lillā šobrīd ir viena no aktuālākajām krāsām. Apvienojumā ar gaisīgu audumu, kas ir šīs vasaras aktuālākais kleitu audums, Tu iegūsti maģisku kombināciju. Jā, arī plisējumi ir joprojām aktuāli. Šai kleitai ir arī caurspīdīga svārku daļa, kas ir interesants modes pavērsiens, ko šosezon atļausies tikai drosmīgākās no drosmīgajām.

10. Sapņotāja

10

Ja sevi ierindo starp absolūtajām kleitu fanēm, tad Tavā skapī jābūt arī kleitai, kas sākas ar vārdu “traki”, piemēram, “traki romantiska”, “traki caurspīdīga”, “traki koša”, “traki kupla” utt. Piedāvāju variāciju par tēmu “traki romantiska”. Mēs dzīvojam pārāk īsu dzīvi, lai ģērbtos garlaicīgās kleitās! Ja Tava būtība atļauj šādu romantisma līmeni, tad šī ir Tava sapņu kleita. Kad ieraugi veikalā savu sapņu kleitu, nenobīsties, bet kļūsti traki iemīlējusies.

11. Nopietnā

11

Papildus kleita, ja nu gadījumā paspēji sailgoties pēc kā neitrālāka. :)

Foto avots: http://pinterest.com
Titulbildes avots: http://500px.com/photo/8117882/summer-heat-by-aleksei-isachenko

Kura no šīm šovasar varētu kļūt par Tavu sapņu kleitu?

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.