Visbiežāk vai nu sievietēm sarkanā krāsa patīk un viņas to labprāt izvēlas, pērkot sev apģērbu, vai arī izteikti nepatīk un nekas šajā krāsā viņu skapjos nav atrodams. Kādēļ gan šī krāsa izraisa tik krasu emociju gammu? Vainīga ir sarkanās krāsas intensitāte – tā ir spilgtākā no krāsām.

Ja sarkanā krāsa Tevi nebiedē, noteikti to iekļauj savā garderobē, jo tā ir silta, pozitīva un koša krāsa, no kuras varēsi gūt sev nepieciešamās emocijas. Velc sarkano, ja Tev pietrūkst pārliecinātības, drosmes, spēks, lepnums, enerģija, mīlestība, kaisle, siltums, aktivitāte, dzīvesprieks, piedzīvojumi, uzvara un uzmanība.

Sarkanā krāsa ir piemērota svinīgiem un svarīgiem pasākumiem. Tā lieliski papildina tādas īpašības, kā harizmātiskums, līderība un seksapīls. Jāuzmanās no sarkanās krāsas intensitātes, tādēļ tā nebūs piemērota darījuma tikšanās vai darba intervijās.

Tā kā sarkanā krāsa nozīmē arī dusmas, agresiju un brīdinājumu, tā jāprot kombinēt ar citiem apģērba gabaliem un aksesuāriem, lai neraidi maldinošus signālus. Runājot par sarkano krāsu saistībā ar randiņiem, ir divi iespējamie scenāriji. Ja dodies uz kādu pasākumu, kur būsi viena no daudzām, sarkanās krāsas apģērbs pilnīgi noteikti Tev palīdzēs pievērst uzmanību un iekārdināt pretējo dzimumu. Ja dodies uz pirmo randiņu, kurā vēlies ar savu jauno interešu objektu iepazīties tuvāk, sarkanā krāsa var traucēt, satraukt un novērst uzmanību no paša galvenā – Tevis.