Šoreiz aplūkosim vaksācijas iespējas mājas apstākļos. Interneta veikals MedRoom piedāvā visu nepieciešamo, lai Tu pati varētu atbrīvoties no matiņiem un iegūt zīdaini maigu ādu.

Vaksācijas piederumi

Vasks

Ir divi veidu vaski – šķidrie un cietie. Šķidrais vasks kūst jau pie 40 grādiem, bet tas samērā ātri atdziest. Tas nozīmē, ka pēc tā uzklāšanas, ātri jāliek virsū papīra strēmele un jārauj nost. Ja vaksāciju veiksi ilgāku laiku, jārēķinās, ka vasks būs jāsilda vairākas reizes. Mēs iesakam atstāt vaska bundžiņu sildītājā visu laiku, kamēr veic vaksāciju. Tas ir piemērots vaksācijai lielām ķermeņa zonām, piemēram, rokām un kājām. Vaskus var iegādāties ne tikai bundžās, bet arī kapsulās. Šķidrie vaski kapsulās ir piemēroti uzacu korekcijai, augšlūpai, bikini zonai un padusēm, kā arī tas būs ērts kāju un roku vaksācijai. Cietais vasks silst ilgāk un ir jārēķinās ar kādām 40 minūtēm pirms varēs sākt veikt procedūru. Ar cieto vasku iesaka apstrādāt mazākas ķermeņa zonas, piemēram, paduses, bikini zonu un seju. Tā noraušanai nav nepieciešamas papīra strēmeles.

Papīrs vaksācijai 

Vaksācijas papīrs pieejams dažādos iepakojumos. Tu vari izvēlēties iegādāties lielu rulli, kas pašai būs pirms lietošanas jāsagriež sloksnēs – tik lielās, cik Tev nepieciešams, kā arī jau gatavas sloksnes, kas pieejamas dažādu daudzumu iepakojumos.

Špāteles

Jeb koka lāpstiņas lielākas un mazākas pieejamas dažādos iepakojumos.

Pirms un pēc vaksācijas ķermeņa kopšanas līdzekļi

Dažādi losjoni, želejas un krēmi – izvēlies sev tīkamākos pēc sastāva, smaržas un lietošanas sajūtām.

Vasku sildītāji

Sildīšanas iekārtas Tev būs nepieciešamas abos gadījumos – gan vaska kapsulu, gan arī vaska bundžu uzsildīšanai. Tos izvēlies pēc vaska iepakojuma izmēra.

Vaksācijas noteikumi

Visit beauty.lovelyish.com

Foto avots: http://beauty.lovelyish.com

1. Dienā pirms vaksācijas un pēc tam vienu reizi nedēļā veic pīlinga procedūru, lai atbrīvotu ādu no atmirušajām šūnām, sagatavotu to vaksācijai un lai matiņi neieaugtu.

2. Lieto pirms un pēc vaksācijas ķermeņa kopšanas līdzekļus. Pirms vaksācijas līdzeklis nepieciešams, lai atbrīvotu vaksējamās zonas no tauku slānīša un attīrītu ādu. Savukārt pēc vaksācijas līdzeklis nomierinās ādu, noņem atlikušo vasku un palīdz neieaugt matiņiem.

3. Vasku uz ādas klāj matiņu augšanas virzienā, bet nost rauj pretēji matiņu augšanas virzienam. Pirms raušanas ādu nostiep ar otru roku un rāvienu izdari asi. Tā Tev izdodies veiksmīgi noraut papīra strēmeli, kā arī izvairīsies no sāpēm. Pašā pirmajā reizē Tev varbūt vēl neizdosies tik lieliski, bet nākamajā jau sanāks krietni labāk.

4. Pēc vaksācijas neuzturies ilgstoši saulē, nedodies peldēties un neapmeklē pirti.

5. Pēc vaksācijas procedūras ar speciālo eļļu notīri visus piederumus un sagatavo tos ērtai lietošanai nākamajai reizei.

Plusi vaksācijai mājas apstākļos

Visit shyistasasha.tumblr.com

Foto avots: http://shyistasasha.tumblr.com

1. Tu vari atbrīvoties no matiņiem jebkurā brīdī un vietā, kad Tev tas nepieciešams. Īpaši noderīgi tas ir tad, ja nedzīvo tuvumā skaistumkopšanas saloniem vai arī dodies garākā ceļojumā.

2. Tu vari ietaupīt naudu. Pirmajā reizē, protams, sanāk iztērēties vairāk, kad ir jānopērk viss nepieciešamais, bet sildītāji ir vienreizējs pirkums, vasks un pārējie līdzekļi pietiek vairākām lietošanas reizēm.

3. Tev ir iespēja atrast un izvēlēties sev piemērotākos vaksācijas līdzekļus  un veidus.

4. Tu vari pati kontrolēt savas sāpes. Salonā neviens neauklējas ar Tevi – noteiktā pieraksta laikā ir jāapkalpo klients un vaksācijas meistares darbojas tik ātri, ka nav iespējams pat ievilkt elpu. Taču mājās Tev ir iespēja pasēdēt un atpūsties, turklāt, īsi pirms rauj papīra strēmeles, Tu vari sagatavoties.

5. Pēc vaksācijas Tev nav jāģērbjas biezās biksēs, ciešās zeķbiksēs vai arī jārāda citiem apsārtušās kājas, kā tas notiek pēc apmeklējuma skaistumkopšanas salonā. Mājās vari sevi palutināt ar atvēsinošu krēmu, uzcelt kājas uz spilveniem, baudīt tēju un lasīt grāmatu.

Pamācība

Mēs izmēģinājām cieto vasku Biemme ar azuleni, šķidro perlamutra zelta vasku Biemme, Biemme vaska kapsulu ar titāna dioksīdu  un Biemme vaska kapsulu ar mazo aplikatoru.

Kamēr vaski silst, sagatavojām ādu vaksācijai. Pīlings jau ir veikts iepriekšējā dienā, līdz ar to atliek vien notīrīt vaksējamās vietas ar īpašu losjonu pirms vaksācijas. Mēs izvēlējāmies Biemme toniku ar rožu aromātu.

Ar špāteli ik pa laikam jāpamaisa cietais vasks sildītājā. To var jau sākt lietot, kad gar malām tas ir atkusis. Ar špāteli paņem vasku un klāj to uz vaksējamās zonas plānā kārtiņā matiņu augšanas virzienā. Nav jābaidās, ka vasks varētu būt karsts. Jāpiešaujas darboties ātri, jo vasks sakalst. Pēc dažām sekundēm vasks ir  gatavs noraušanai. Ar vienu roku jāpietur āda un ar otru jārauj vasks nost. Biemme cietais vasks piemērots sejas, padušu un bikni zonu apstrādei, ideāls jūtīgai ādai.

Vaska kapsulas sasilst krietni ātrāk un to lietošana ir vieglāka tiem, kas nav ietrenējušies darboties ar špāteli. Kapsulu slidina pa kāju matiņu augšanas virzienā, nav jābaidās, ka uzreiz sacietēs. Uzklāj papīra strēmeli, piespiež to ar rokām klāt, lai labi pielīp. Ar vienu roku nostiepj ādu, bet ar otru rauj asi strēmeli nost. Rozā vaska sastāvā ir titāna dioksīds, kas ļauj izvairīties no apsārtuma.

Kā trešo iepakojuma veidu izmēģinājām Biemme vaska kapsulu ar mazo aplikatoru. Tā sastāvā ir azulenes eļļa, kas iedarbojas nomierinoši uz ādu. Šī kapsula ir piemērota uzacu, augšlūpas un citu mazo virsmu vaksācijai.

Pēc vaksācijas izvēlējāmies Biemme želeju ar mentolu un E vitamīnu, lai ādu atvēsinātu un nomierinātu. Pēc procedūrām ar īpašo eļļu notīrījām visus vaska pārpalikumus.

Foto avots pamācībai: http://mia.lv

Foto avots titulbildei: http://skinnyms.com

Raksts tapis sadarbībā ar interneta veikalu MedRoom.