Zirgu vārdotājs

Screen Shot 2013-10-23 at 9.48.08 PM Filmas sižets ir radīts pēc Nikolasa Evansa 1995. gadā sarakstītās noveles ar tādu pašu nosaukumu. Talantīgā zirgu vārdotāja lomā ir iejuties Roberts Redfords, kurš palīdz Skārletas Johansones atveidotajam tēlam atgūties pēc traģiska notikuma. Filma ir emocionāls stāsts par draudzību starp cilvēkiem un dzīvniekiem, par to, kā rast iekšējo spēku, lai pārciestu nelaimi un, protams, par mīlestību.

Amerikāņu rapsodija

Scarlett Johansson - American Rhapsody Photocall 2001 0006 Vēsturiska filma, kas balstīta uz patiesiem notikumiem. Kāds ungāru pāris dodas bēgļu gaitās uz Ameriku un pamet savu dzimteni. Viņi ir spiesti atstāt savu jaunāko meitu Suzanu pie audžuvecākiem un ar viņu atkal tiekas pēc sešiem gadiem. 15 gadu vecumā Suzana nolemj doties atpakaļ uz Budapeštu, lai atrastu savas saknes un savu būtību. Suzanas lomā vēl ļoti jauniņā Skārleta Johansone.

Pazudis tulkojumā

scarlett-lostintranslation Šī ir iespējams viena no labākajām Skārletas Johansones filmām. Bobs un Šarlote nejauši satiekas kādā luksusviesnīcā Tokijā un viņu starpā uzplaukst neparasta draudzība. Skārletas Johansones filmas partnera lomā iejuties Bils Murejs.

Meitene ar pērļu auskaru

scarlett_johansson_in_girl_with_a_pearl_earring_wallpaper_5_1280 Filmas darbība risinās 17. gadsimtā un ir saistīta ar renesenses mākslinieka Johannesa Vermēra pazīstamāko gleznu “Meitene ar pēļu auskaru”. Skārleta Johansone iejutusies mājkalpotājas Grētas lomā, kas kļūst par  leģendārās gleznas modeli. Vizuāli un emocionāli skaista filma, un tās neatņemama sastāvdaļa ir Skārletas Johansones aktiermeistarība.

Labā sieviete

a-good-woman Filmas pamatā ir rakstnieka Oskara Vailda luga, ko viņš radījis 1892. gadā. Sižets risinās 30. gadu Ņujorkā. Galvenajās lomās, kopā ar Skārletas Johansones liktenīgās sievietes varoni, ir iejutusies arī Helēna Hanta, pieredzējušas sievas lomā.

Uzvaras punkts

match-point-2005-02-g Režisors Vudijs Alens ir uzņēmis filmu par izbijuša tenisista izvēli starp garlaicīgu, bet ērtu laulību un kaislīgu aizraušanos, kas var beigties pagalam neveiksmīgi. Kad viss dzīvē likts uz spēles, iznākums atkarīgs tikai no veiksmes. Skārleta Johansone, protams, attēlo kaislīgāko no filmas tēliem.

Sensācija

scoop-2006-10-g Vēl viena Vudija Alena filma, kurā viņš pats arī iejuties viena no varoņa lomām. Skārleta Johansone attēlo zinātkāru žurnālisti un izmeklē gadsimta sensāciju, kas galu galā var izrādīties arī viņas mūža mīlestība. Aktrises filmas partneris apburošais Hjū Džekmens.

Melnā Dālija

the_black_dahlia_1 Par Melno dāliju dēvē aktrisi Elizabeti Šortu, kuras nāves apstākļus izmeklē divi policisti. Nozieguma izmeklēšanu sarežģī noslēpumainās Madeleinas uzrašanās, kuru attēlo Skārleta Johansone. Sižets norisinās 40. gadu Losandželosā un ataino pilsētas tumšo pusi.

Auklītes dienasgrāmata

thenannydiaries2007m720 Viegla un romantiska komēdija par auklīti, kura uzsāk darba gaitas pie kādas bagātas ģimenes. Skārletas Johansones atveidotajai varonei mainās ne tikai apkārtējā vide, bet dzīvē sāk notikt aizraujoši notikumi, kādus viņa nebija gaidījusi.

Otra Boleinu meita

2008_the_other_boleyn_girl_001

Vēsturiska filma par divām Boleinu māsām – Annu un Mēriju, kuras attēlo attiecīgi Natālija Portmane un Skārleta Johansone. Abas māsas tiecas pēc karaļa Henrija VIII mīlestības, taču lemts to būs iegūt tikai vienai.

Vikija Kristīna Barselonā

765600_1309886894599_full Arī Vudija Alena režisēta filma, kurā blakus Skārletai Johansonei iejutušies tādi aktieri, kā Penelope Krusa un Havjērs Bardems. Filmas sižets atklāj divu amerikāņu draudzeņu dēkainos piedzīvojumus vasaras brīvdienās Spānijā.

Mēs nopirkām zvērudārzu

2011_we_bought_a_zoo_014 Jautra un mīļa ģimenes filma par kādu vīrieti, kurš pēc sievas nāves kopā ar savu dēlu iegādājas zvērudārzu. Viņiem nav ne jausmas, kā tikt galā ar dzīvniekiem, tāpēc palīgā nav Skārleta Johansone. Aktrises filmas partneris – Mets Deimons.

Hičkoks

Screen Shot 2013-10-23 at 10.06.17 PM Biogrāfiska drāma par slaveno režisoru Alfrēdu Hičkoku un to, kā viņš uzņēma savu leģendāro melnbalto trilleri “Psiho”. Galvenajās lomās Entonijs Hopkins un Helēna Mirrena, savukārt Skārleta Johansone iejutusies filmas “Psihs” aktrises Dženetas Lī lomā.

Dona Žuana kaislības

don-jon2 Šobrīd no jaunākajām Skārletas Johansones filmām, kas ir nokļuvusi uz kino ekrāniem. Šī filma ir Džozefa Gordona Levita spožais uznāciens, kurā viņš ir iejuties ne tikai galvenā aktiera, bet arī scenārista un režisora lomā. Filmā atveidots modernais Dons Žuans, kas iepazīstas ar divām ļoti dažādām sievietēm: valdzinošo Skārletas Johansones varoni un pieredzes bagāto Džuliānas Mūras attēloto sievieti.

Foto avots: http://imdb.com