Kur var iepazīt Keriju

Meiteni ar sprogainajiem matiem mēs iepazinām tālajā 1996. gadā filmētajā seriālā jauniešiem “Malibu piekraste”. Nākmais seriāls, ko rādīja pie mums, Latvijā, ar Kerijas Raselas piedalīšanos, bija “Felicita”. Tieši pateicoties šim seriālam, aktrise kļuva iemīļota daudzām pusaudžu meitenēm visā pasaulē. Seriālu “Felicita” uzņēma no 1998. gada – 2002. gadam. Tas bija laiks, kad uz citu deviņdesmito gadu ierūsējušo seriālu fona, režisoram Dž. Dž. Abramam izdevās radīt ko patiesi stilīgu, gaumīgu un pārāku par visu līdz tam radīto. Patiesībā seriāls ir tik kvalitatīvs, ka tas ir baudāms joprojām un nemaz nešķiet novecojis. Par lomu “Felicitā” Kerija ir ieguvusi “Golden Globe” balvu.

Starp Kerijas Raselas filmām man gribētos izcelt “Viesmīli” un “Sirds mūziku”. Abās filmās tiek risināts aizkustinošs stāsts par jaunas sievietes centieniem atrast savas dzīves patieso būtību. Aktrise vēl ir filmējusies tādās ievērojamās filmās kā “Mēs bijām kareivji” kopā ar Melu Gibsonu, “Dusmu redzamā daļa” kopā ar Kevinu Kostneru un Džonu Alenu, kā arī “Neiespējamā misija 3” kopā ar Tomu Krūzu un citās filmās.

Šobrīd aktrise filmējas spiegu seriālā “Amerikāņi”, kas ir guvis samērā augstu kritiķu un skatītāju novērtējumu.

Kerijas personiskā dzīve

Kerija ir dzimusi Kalifornijā, un ģimenei nācās bieži pārvākties uz dzīvi jaunā vietā dēļ viņas tēva darba. Savu karjeru Kerija Rasela sāka 15 gadu vecumā 1991. gadā, filmējoties “Mikipeles klubā”, kur viņa nokļuva pateicoties tam, ka bija mācījusies dejot. Kerija darbojās kopā ar tādām zvaigznēm kā Raiens Goslings, Kristīna Agilera, Britnija Spīrsa un Džastins Timberleiks. Aktrise ir ne tikai filmējusies seriālos un filmās, bet arī uzstājusies uz Brodvejas skatuves. Kerija jau 6 gadus ir precējusies ar Šeinu Dīriju, galdnieku, ar kuru iepazinās caur kopīgiem draugiem. Viņiem ir 2 bērni – dēls Rivers un meita Villa Lū.

Kerijas atziņas

“Dažreiz pats mazākais lēmums var mainīt Tavu dzīvi uz visiem laikiem”.
“Tas ir skumji, kad meitenes domā, ka viņām nav nekā vairāk, kā tikai viņu skaistums.”

Seriāla” Felicita” intro mūzika.

Foto: http://justjared.com http://mylifetime.com http://tomandlorenzo.com http://pictures.zimbio.com http://style.com http://fanpop.com http://williamwaldron.com