1. Rūtiņas

Šķiet, rūtiņas ir biežāk sastopamais auduma raksts šīs sezonas modes skatēs. Lielas un mazas, regulāras un neregulāras, klasiskas un netradiconālas, dažādos toņos un izpildījumos – rūtiņas ir patiesi nodarbinājušas dizaineru prātus.

2. Spalvas

Spalvas mēdz parādīties rudens/ziemas kolekcijās, un šogad tās ir kļuvušas īpaši drosmīgas. Spavas vairs netiek šūtas tikai uz apkaklītes vai spraustas matos.

3. Pelēkā krāsa

Šī gada modes skatēs parādās visi iespējamie pelēkās krāsas toņi. Kā to varam redzēt, pelēkā nemaz nav garlaicīga, neitrāla vai klusināta.

4. Āda

Galvenokārt tieši melnās krāsas āda ir aktuāla, bet diez gan spēcīgi šogad ienāk arī citi, ādai neierastāki toņi. Āda ir sastopama gan detaļās, gan arī viena pati – no galvas līdz kājām.

5. Gaišie toņi

Jā, šogad modē ir tik neierastie pasteļtoņi un it īpaši – bēšais tonis. Pret aukstā laika skarbo raksturu mode cīnās ar maigiem toņiem.

6. Kažokādas

Kažokādas ir izteikta modes tendence katru rudens/ziemas sezonu. Tas ir noderīgi, ja ir nopirkts kas īpaši vērtīgs un to var atkal vilkt laukā no skapja.

7. Balts un melns

Šis klasiskais savienojums modē ir uz palikšanu, vismaz vēl uz kādu laiku noteikti. Spēlēties ar baltās un melnās krāsas variācijām dizaineriem ļoti patīk.

8. Koši printējumi

Kad runa ir par printētiem audumiem, tad nav iespējams atrast kopējas tendences – ne krāsu, ne motīvu ziņā. Printējumos valda drosmīgs haoss un nekārtība.

Foto avoti: http://elle.com http://style.com http://harpersbazaar.com