ATIVE slingi un rotaļlietas

Ative” ir Latvijā radīti aksesuāri mazuļu un vecāku kopābūšanai. “Ative” ir tīri un dabai draudzīgi materiāli, tīras krāsas, ērts un vienkāršs dizains. “Ative” rada lietas, kas mazuļa nēsāšanu slingā padarīs ērtāku un skaistāku gan vecākiem, gan mazulim. “Ative” rada lietas, kas ir daudzfunkcionālas savā lietošanā un kuras var saskaņot pārējie ģimenes locekļi. Tie ir adījumi mazulim un māmiņai, Mei Tai slingi un dabīgas rotaļlietas mazuļiem. Šajā sezonā “Ative” lielākais jaunums ir merīnvilnas grūtniecības, barošanas un slingošanas veste (3in1). Un tāpat kā citos gados – “Ative” klasisko produktu klāsts ir atjaunots jaunos toņos, niansēs un formās!

Kur iegādāties: manislingi.lvEtsy un “Manislingi” salonā Pārslas iela 3-5, Āgenskalnā

Kur draudzēties: DraugiemTwitter un Facebook

WOODYGOODY mēbeles bērniem

WoodyGoody” devīze – ar mīlestību Jūsu bērniem! Latvijas kompānija “WoodyGoody” nodarbojas ar bērnu mēbeļu un dažādu interesantu lietu bērnu istabas interjeram ražošanu. Produkcija tiek ražota no ekoloģiski tīriem un bezkaitīgiem materiāliem pēc Eiropas standartiem. Produkcija tiek ražota no augstas kvalitātes bērzu finiera, kas ļauj produkcijai būt vieglai un izturīgai. Ražojumi tiek noklāti ar netoksiskām krāsām un lakām. Galdiņi un krēsliņi, sekcijas un plaukti, soliņi un rotaļlietu kastes, auguma mērītāji, leļļu mājas, leļļu mēbeles – visu to un daudz ko citu Jūs varat atrast mūsu asortimentā.Mūsu ražojumi tiek eksportēti uz Baltijas valstīm un Eiropu. Ideāla dāvana mīļajam bērnam var kļūt viņa pirmais krēsliņš vai galdiņš, pie kā viņš var pareizi un interesanti attīstīties. nteresants dizains un pievilcīgas cenas iepriecina mūsu pircējus.”WoodyGoody” mēbeles ir izturīgas un kvalitātivas! Ražotājs dod garantiju uz daudziem gadiem. Uz krēsliņiem “WoodyGoody” var sēdēt ne tikai bērni, bet arī viņu vecāki!

Kur draudzēties:WoodyGoody Facebook

Kur iegādāties: woodygoody.lv

BUK BUC barošanas krēsls

Ja vēlies sarūpēt vērtīgu, bet arī ne pārāk dārgu dāvanu savam vai draugu mazulim, lieliska izvēle būs bērnu barošanas krēsls “BukBuc”. Tas neaizņem daudz vietas, bet var lietot trīs dažādos veidos: kā barošanas krēslu pie kopējā ģimenes galda; kā krēslu ar galdiņu; kā šūpuļzirdziņu. Nekas nav ne jāpārskrūvē, ne kā citādi jāpārveido. Atliek vien pagriezt to uz vienu vai otru pusi. Piemērots gan bērniem, kas nupat sākuši sēdēt- kustīgākos var piesprādzēt ar drošības jostu, gan pat vēl trīsgadīgiem. Krēsls tiem nekļūs par šauru un ir pietiekami stabils atšķirībā no plastmasas darinājumiem. Krēsla praktiskumu, kā arī spēju iederēties jebkurā interjerā novērtē gan bērnu vecāki, gan kafejnīcu saimnieki visā Latvijā. “BukBuc” izgatavo Latvijā, tas ir roku darbs no bērza saplākšņa, dabai draudzīgs eko produkts, sertificēts. Par papildus samaksu var krēslu personalizēt, iegravējot vai iededzinot krēsliņā bērna vārdu vai novēlējumu. Krēsla cena – Ls 35 ( 50 euro). Personalizēšana- Ls 5 (7 euro).

Kur iegādāties: mob. 27701595 (Nauris); bukbuc@gmail.com

Kur draudzēties: “BukBuc” Draugiem un Facebook

KIDUNIQUE cepures

Ja Tu meklē īpašu un unikālu dāvanu bērnam dzimšanas dienā, raudzībās, vārda dienā vai vienkārši, lai patīkami kādu pārsteigtu, tad Tev ir jāieskatās “KidUnique” katalogā Draugiem vai Facebook. Tur Tu varēsi atrast lielu cepuru piedāvājuma klāstu, kurš nepārtraukti tiks papildināts, kā arī vari pasūtīt jebkuru bērnu mīļāko multeņu varoņu tēlus vai arī vienkārši stilizētas cepures, kuras tiek izgatavotas ar īpašu mīlestību, un ir 100 % roku darbs. “KidUnique” pamatprincips un galvenais mērķis ir padarīt katru bērnu par unikālu, kurš izceltos pūlī, tajā pat laikā nēsājot savu mīļāko multeņu varoņu tematiskās cepures.Taču ja Tu vēlies pārsteigt kādu no saviem draugiem, tiek pieņemti pasūtījumi arī pieaugušo cepurēm. Vari būt drošs, ka šāda dāvana noteikti paliks atmiņā visiem – bērniem, viņu vecākiem, kā arī draugiem! Esi un paliec unikāls !

Kur iegādāties: telefons: 29866822, e-pasts kidunique@inbox.lv

Kur draudzēties: Draugiem un Facebook

MEAM bērnu apģērbs

Fotogrāfs ir Dmitrijs Mihejevs no www.gecko-project.lv

Latvijā ražotu bērnu apģērba zīmola „Meam” piedāvājumā ir sezonas kolekcijas un individuālā šūšana,kas paredz svinību tērpu, tematisko masku, aksesuāru un skatuves tērpu izveidi. Rudens/ziemas kolekcija izstrādāta bērniem vecumā no 2 līdz 10 gadiem. Pamatmateriāls ir kokvilna, pusvilnas trikotāža, džins un mākslīga kažokāda. Piedāvājumā ir dažādas krāsas izejmateriāli un variējamas aplikācijas, ko ir iespējams individuāli kombinēt pēc pasūtītāja vēlmēm. Ar piedāvājumu iespējams plašāk iepazīties sociālajos tīklos Draugiem un Facebook. Turpmāk uzņēmums paredz mainīt sezonas kolekciju 2 reizes gadā. Veidojot pavasara/vasaras un rudens/ziemas kolekcijas.

Kur draudzēties: Draugiem un Facebook