Iepazīstieties – Rasmīte

Iemīli sevi

Kādēļ mēs izvēlējāmies Rasmīti? Neskatoties uz to, ka arī viņa bija piedzīvojusi līdzīgas dzīves problēmas, kā pārējās meitenes, viņas atsūtītā pieteikuma vēstule bija ļoti smaga – smaga no pozitīvās enerģijas. Uzreiz radās sajūta – mēs vēlamies ar šo meiteni iepazīties! Visas pārvērtību dienas garumā ik minūti mūsu izvēles pareizība tikai apstiprinājās. Rasmīte ir maza, mīļa, sprogaina un brīnišķīga meitene! Rasmīte mācās un strādā, atpūšas un priecājas par nupat dāvanā saņemto divriteni koši zaļā krāsā, bet visvairāk viņai mirdz acis, kad runā par diemžēl noslēgto posmu nelielā pašas radītā uzņēmumā, kur kopā ar draudzeni  īstenoja dažnedažādas radošās idejas un pasākumus. Visādi gadās, bet labās lietas mūs vienmēr atrod, kad tiekam pāri rūgtumam un dzīvei atkal drosmīgi sakām „Jā!”. Rasmīte saka: „Jā, jā, jāāā!!!” , purina savas čirkas un saka, ka gribot tikt no tām vaļā. Ko mēs? Ielaižam iekšā vēju un pārsteigumā aizturam elpu,  jo tagad ikvienam ir redzams, ka šajā meitenē kaut kas ir, kam negribas paiet garām… Neparasta! Vecāki to jau zināja, tieši tāpēc – Rasmīte.

Konsultācija “Labo domu pieturā” pie Elīnas Brilas

Elīna Brila

Rasmīte:

Diena apmākusies, slapja. Rīts ļoti agrs. Tāda neziņas sajūta. Iepriekšējās dienas domāju, ko gan es varētu vēlēties ar psihologu apspriest. Izvēlējos pāris  salīdzinoši neitrālas tēmas, kas varētu interesēt gan mani, gan Mia.lv lasītājas. Tomēr satiekoties ar psiholoģi, sāku par tēmu, kas mani patiešām interesē. Tagad priecājos par to, cik vērtīga un patīkama saruna izdevās! It sevišķi saistībā ar bērna audzināšanu – kā noskaidrot viņa patiesās domas, kā ‘’izlādēt’’ mazo, kad tas pārāk enerģiski grib spēlēties un dauzīties. Starpcitu, šo informāciju novērtēja arī manas draudzenes ar līdzīga vecuma bērniem! Elīna ir lielisks cilvēks, ar kuru patiešām sirsnīgi var parunāties. Noteikti gribētu vēl kādas tēmas pārspriest ar viņu.

Elīna:

Rasmīte jau pirmajās sekundēs atstāj pozitīva un enerģiska cilvēka iespaidu, kas apstiprinās arī sarunas gaitā. Ņemot vērā Rasmītes ģimenes stāvokli, viņai radušies jautājumi par to, kā pareizāk veidot tālākās attiecības ar bērnu un citiem ģimenes locekļiem, lai ieguvēji būtu visi iesaistītie. Rasmīte saskārusies ar tipisku grūtību – patiesās jūtas un vēlmes viņa paslēpusi zem „man viss ir lieliski!” maskas, lai ikdienā nenāktos saskarties un risināt sasāpējušas problēmas. Sarunas gaitā viņa piekrīt, ka tas ir vien psiholoģisks aizsargmehānisms, ar kuru attiecībās neizlādētās jūtas un problēmas nekur nepazūd. Apskatam tipiskākās kļūdas viņas ierastajā uzvedības modelī un atrodam tos psiholoģiskos „instrumentus”, ar kuriem Rasmīte turpmāk var būt līdzvērtīgs partneris, piemēram, sarunā ar spēcīgu manipulātoru. Tomēr mani kā konsultantu iepriecina, ka dalībniece pašos pamatos ir pratusi piešķirt sev tiesības dzīvot tādu dzīvi, kādu pati vēlas – harmonisku, brīvu no emocionālas vardarbības. Diemžēl Latvijā situācija šajā jomā ir dramatiska – sievietes gadiem, pat gadu desmitiem dzīvo disharmoniskās attiecībā. Lielu daļu konsultācijas laika veltījām sarunai par attiecībām ar bērnu, galveno akcentu liekot uz vārdu „izzināt”. Pieaugušie vienmēr „zina”, kas un kā bērnam ir labāk, lai gan absolūti neizzina bērna patiesās vēlmes un vajadzības. Sevišķi svarīgi tas ir gadījumā, kad bērns aug šķirtā ģimenē. Diemžēl vecāki, vēloties pasargāt gan sevi, gan bērnu, tipiskā gadījumā kļūdaini mēdz izvairīties runāt par būtiskiem jautājumiem – kāpēc vecāki ir šķīrušies, kādas sajūtas to pavada, kāda ir ģimenes nākotnes vīzija un attiecības, utml. Neizrunājot šos jautājumus, bērni mēdz izdomāt paši savas atbildes, bieži vien pašapziņu un priekšstatus graujošas, kas var kļūt par nepatīkamu bagāžu visai turpmākajai dzīvei. Rasmīte vēl nav pilnībā nokavējusi brīdi, kurā veidot šādu dialogu ar savu bērnu, tāpēc izrunājām ne vien to, kā prasmīgi veidot šādu dialogu, bet apskatījām arī dažas no emocionālo izlāžu tehnikām, kas paredzētas tieši darbam ar bērnu uzkrātajām emocijām – aizraujošu rotaļu veidā. Sarunas nobeigumā Rasmīte atzina, ka laiks konsultācijā paskrējis nemanāmi un viņa piedzīvojusi atvieglojuma sajūtu, ko sniedz negaidīta, bet nepieciešama emociju izlāde. Novēlu dalībniecei piedzīvot brīnišķīgu pārvērtību dienu un veiksmīgi turpināt dzīvot savās patiesajās vēlmēs balstītu dzīvi! Labo domu pietura.

Dvēseles un izskata pārvērtības salonā “Studio 3”

Rasmīte par relaksējošo masāžu:

Ideāli, ka pēc Elīnas man bija masāža. Nomierinoša mūzika fonā, vaniļas un mandeļu masāžas eļļa, precīzas masieru roku kustības. Tās atrada tieši tos saspringtos punktus un muskuļus, lai pēc masāžas es justos ļoti viegli un atslābināti. Man piedāvāja ārstniecisko masāžu, jo man, kā ofisā strādājošam cilvēkam, tāda būtu visvērtīgākā, bet es tomēr izvēlējos muguras un roku relaksējošo masāžu, jo todien vēlējos tikai baudīt! Masāža ilga stundu, bet šķita, ka puse dienas, jo pēc sarunas ar psiholoģi izdomājos aptuveni 15km garas dažādas domas. Katras meitenes sapnis!

Studio 3 masieris Ivans: 

Stāsta, ka Ivanam piemīt dabas dots talants cilvēkiem radīt dzīvesprieku ar masāžām. Viņš salonā “Studio 3” veic ārstnieciskās, relaksējošās un sporta masāžas, kurās viņa izpildījumā ir apvienotas gan Sporta pedagoģijas akadēmijā iegūtās zināšanas par cilvēka ķermeni, gan japāņu cīņas mākslas senās kultūras un filozofijas gudrības. Ņemot vērā Rasmītes notikumiem piesātināto dienu, viņa izvēlējās relaksējošu ķermeņa masāžu. Ļoti atbilstoša masāža, kas pilnvērtīgi ļauj atpūsties gan ķermenim, gan prātam, bet pēc tās iegūt jaunu sparu un enerģiju. Pēc masāžas ķermenis kļūst dzīvīgāks, ar plašāku sajūtu spektru un spilgtākām pasaules izjūtām. Uzzini par masāžām.

Iemīli sevi pārvērtības

Rasmīte par frizūru un grimu:

Par griezumu nebiju droša, kādu vēlos. Ir kādreiz bijusi doma par pavisam īsu, bet bail no tik radikālām pārmaiņām. Drošības pēc Diānai savus apcerējumus neizpaudu – ko var zināt, uz ko es tādā dienā ‘’parakstos’’. Centos ļoti sīki un smalki uzzināt visu, ko daru pareizi un nepareizi ar matu krāsošanu. Diāna piekrāsoja matu saknītes, un esmu tagad stingri apņēmusies darīt visu tā, kā friziere ieteica, lai pēc pāris gadiem, ‘’aizkrāsotos’’ līdz savam sapņu karameļu tonim! Un kā viņa grieza matus! Tur bija ko redzēt! Gandrīz neskatoties šņikāja nost pa labi, pa kreisi! Adrenalīna deva manai dzīvei! :D Ar rezultātu esmu ļoti apmierināta! Pat negribas īsti vairs matus taisnot, jo tie tik labi uzvedas arī savā dabīgajā sprogainajā stāvoklī.  Skatoties uz sevi, man ir nedaudz čigāniska sajūta. Nevar visu tā saskaldīt pa sadaļām, jo visu pēcpusdienu, taisījām matus, pļāpājām par dzīvi un skaistumkopšanu. Tā īsumā, ja jākomentē, patika tas, ka tagad zinu, man ir nenosakāmi zila starptoņa acis. Tāds kā lepnums nedaudz par to. Noteikti mēģināšu tikt pie ieteiktās uzacu formas, kas arī prasot vairāku gadu darbu. Zinu savus toņus, iepriekš paļāvos uz intuīciju un garastāvokli attiecīgajā dienā vai dzīves periodā. Interesanti arī ir jaunie dekoratīvās kosmētikas produkti, kas sastāv no īstiem minerāliem. Neesot nevienas sintētiskās sastāvdaļas un sajūta ļoti organiska un viegla.

“Studio 3” friziere un stiliste Diāna:

Rasmīte ir ļoti atvērta, pozitīva un starojoša jauna sieviete. Viņa ir izvēlējusies par savu melnu matu krāsu, kaut gan daba devusi gaišu acu un ādas toni. Bet, ja pārvērtības, tad pa īstam, tāpēc piedāvāju izvēlēties gaišākus matu toņus, jo matu krāsa nedrīkstētu radīt kontrastu ar sejas ādas toni. Rasmītes matu krāsa varētu būt diapazonā no zeltaini blonda līdz gaišam vara tonim, ļoti labi izskatītos arī oranžas un zeltainas šķipsnas. Arī no melniem matiem ir pavisam reāli iegūt vēlamos gaišākos toņus. Tā kā melnās krāsas pigmenta izņemšana ir ļoti sarežģīts process, tad ieteicu turpmāk krāsot matu saknes tikai ar tonējošo krāsu, kas ir vienu toni gaišāka, netonējot matus visā garumā, jo ar laiku mati izbalēs un varēs sākt tos krāsot brūnākos toņos, vai arī pigmenta izņemšana būs vieglāka. Kā vēl vienu variantu piedāvāju matu ķīmisko taisnošanu, kas gan noņemtu krāsu, gan piepildītu Rasmītes vēlmi pēc taisniem matiem. Savukārt pašu frizūru iesakām brīvu un dabisku, sievišķīgu, bet ne pārlieku romantisku, tādējādi viņai ir piemēroti viegli viļņi vai karē griezums. Labās ziņas Rasmītei, lai paturētu savu neatkārtojamo šarmu un izceltu to pilnībā, ieteicu saglabāt matu dabisko cirtainumu, lietot labus mitrinošos līdzekļus, piemēram, “L’Oreal Absolut Repair” sērijas produktus, un ikdienā pēc matu mazgāšanas matos var izsmidzināt līdzekli “L’Oreal Curl Memory“, kas pastiprinās cirtu veidošanos. Spēcīgākam cirtu efektam matus ikdienā var žāvēt ar difuzora uzgali fēnam, maigākam efektam – atstāt matus mitrus, izsmidzināt līdzekli cirtām un ļaut izžūt dabiskā ceļā. Rasmīt, Tu esi skaista! Frizieri salonā “Studio 3”

Rasmīte stilistes Oksanas Mihailovas pārvērtību lidojumā

Iemīli sevi pārvērtības

Rasmīte: 

Kā jau Oksanai teicu – veikalā tādām kleitām pat skatienu neuzmestu! Bet uzvelkot, biju pārsteigta. Patiešām laba sajūta! Turpmāk centīšos nebūt tik konservatīva iepērkoties! Kā jau katrai ‘’vidējai māmiņai’’ mana skapja kopskats ir kā no melnbaltā kino, tikai praktisku apsvērumu dēļ. Plānoju to padarīt krāsaināku.

Oksana:

Savā pārvērtību dienā Rasmīte tik ieģērbta zīmola “INKA STILS” apģērbā, ko ir iespējams iegādāties salonā “Studio 3”. “INKA STILS” ir moderns, individuāls, košs un kvalitatīvs apģērbs pašpārliecinātām un mūsdienīgām sievietēm. Rasmīte nav „pelēkā pele”. Tas vēl jo vairāk redzams pēc matu ieveidošanas, kas pilnībā atklāj viņas aktīvo raksturu! Lai arī pašai Rasmītei patīk ģērbties vienkārši un ērti, arī sportiski (jo pārvietojas ar divriteni), vienmēr ir labi šad un tad uztaisīt nelielu pārsteigumu sev un apkārtējiem, kaut uz dienu pielaikojot princeses, liktenīgās sievietes, ēteriskās būtnes u.c.  ampluā. Mēs, sievietes, varam spēlēties ar savu tēlu! Rasmītes sportisko ietērpu nomainām pret sievišķīgajiem “INKA STILS” kleitām, un viņa ir gatava pacelties spārnos kā krāsainās papīra lidmašīnītes! Maigie kleitu toņi vēl vairāk paspilgtina Rasmītes rakstura izteiksmīgumu, jo svarīgi ir, lai MĒS nēsātu kleitu, nevis tā mūs. Ir viegli pazust vai ar neveiksmīgu ārējo tēlu sniegt nepareizu vēstījumu par sevi pasaulei, tādēļ apģērbs ir būtiska sastāvdaļa. Meitenes, eksperimentējiet, meklējiet sevi, bet galvenais uztveriet sevi ar vieglumu! Tad arī veiksmīgs lidojums garantēts.

Dienas noslēgumā esam pamodinājuši brīnišķīgu skaistuli

Iemīli sevi pārvērtības

Rasmīte: 

Kopiespaidi ir ļoti labi. Uzreiz pēc iziešanas no “Studio 3”, kāpu auto un devos tālā ceļā pie fantastiski jaukiem cilvēkiem. Pavadīju lieliskas brīvdienas un nepameta labā pārmaiņu sajūta. Visi galvenokārt bija pārsteigti manu sprogaino matu dēļ, ceru, ka pozitīvi. Liels, liels paldies jums par iespēju, un ceru, ka katra meitene kaut reizi mūžā varēs šādu dienu piedzīvot. Tas ir kaut kas īpašs. Bet nebūtu ne 50% tik patīkami, ja ne jautrā un draudzīgā MIA.LV komanda visas dienas garumā klāt – JŪS ESAT SUPERĪGIE! :D Novēlu jums vislabākos un uzticīgākos lasītājus, vienmēr pilnu galvu ar kreatīvām un aizraujošām idejām!

Mia:

Rasmīte staro – uh, kas par dienu! Daudz notikumu un prieka, tik labi pavadīts laiks! Nevienu mirkli nav šaubu, ka Rasmīte piepildīs visus savas sapņus, jo dzīves pārmaiņas viņa uztver kā piedzīvojumu un nebaidās riskēt. Viss sākas vienkārši ar spoguli – kad ieskatāmies sevī, ieklausāmies dabas vadlīnijās un ļaujam sev būt tādiem kādi esam – čirkainiem, vasarraibumainiem, dīvainiem, lēnīgiem vai hiperaktīviem. Ikvienam ir vieta dzīves plānā, tikai jāļaujas! Šī diena Rasmītes dzīvē ir impulss brīvībai – matos, sajūtās, jaunās cerībās. Lūk, kur slēpjas īstās pārvērtības! It kā cits matu griezums un frizūra, bet tas, kas mainījies, ir Rasmītes acis. Viņa pieņēmusi sevi, un, klusi smaidot, domās vienojamies, ka nemaz nav tik grūti pašām sev patikt.

Ļaujies pārvērtībām arī Tu

Iemīli sevi pārvērtības

Arī Tu kopā ar mūsu pārvērtību komandu vari ieraudzīt, cik esi īpaša! Sūti savu pieteikumu un foto (bez foto vēstule nepiedalās atlasē!) uz parvertibas@mia.lv līdz 15. jūlijam. Pastāsti, kādu sevi redzi pati, un kopā ļausimies pārvērtību dienas maģijai, jo pēc tam brīnumi tikai sākas.