Un pārvērtības var sākties!

Visām dalībniecēm rīts sākās Elīnas Brilas kabinetā “Labo domu pieturā“, no kura meitenes nāca laukā slapjām acīm, bet smaidīgas un cieši apņēmušās ieviest savā dzīvē jaunas pārmaiņas. Tālāk katra dalībniece tika lutināta SPA salonā “Attirance“, kurā par viņu labsajūtu rūpējās SPA speciālisti. Pēc garīgas un fiziskas attīrīšanās mūsu dievietes bija gatavas doties izcelt savu skaistumu. Par matu pārvērtībām rūpējās salons “Studio 3“, radot dalībniecēm piemērotus matu sakārtojumus, savukārt maģiskos otiņu trikus rādīja vizāžistes un stilistes – Oksana Mihailova un Ieva Rozentāle. Viņu darbs bija arī meitenes ietērpt skaistās svētku drānās, kuras sarūpēja veikali Monton, Mosaic, Natali, “Uzvalks un kleita“, kā arī kurpes – veikals “NS King“. Lai dalībniecēm būtu enerģija izturēt garo skaistuma dienu, par garšīgām pusdienām rūpējās restorāns “Terra“.

Pārvērtību komanda

DSC_0411

Foto: Ieva Lūka

Mia.lv talantīgā, radošā un atsaucīgā komanda: Diāna salona “Attirance” zīmolvede, restorāna “Terra” īpašniece Ilze, stilistes Ieva un Oksana un pārvērtību pasākuma organizētāja Mia.lv vadītāja Iveta. Bildē pietrūkst un nododam sveicienus mūsu pārējām komandas biedrēm – frizierītei Sandrai no salona “Studio3” un sajūtu pārzinātājai Elīnai no “Labo domu pieturas“.

Pārvērtību festivāla dalībnieču iznāciens

Dana

IMG_4696.2

Agita

IMG_4479

Dana

IMG_5048

Baiba

IMG_4783

Ingūna

IMG_5115

Roze

IMG_5016

Liene

Biruta

IMG_4886 copy2

Dace

IMG_4997

Aīda

IMG_4528 copy

 Visforšākās dalībnieces pasaulē

Dalībnieces

Paldies Jums, mīļās, skaistās un burvīgās par īpašo dienu, ko radījāt arī priekš mums, pārvērtību komandas! Uz tikšanos septembrī!