Lasot meiteņu pieteikumus nākamājām pārvērtībām, tieši Montas vēstule mūs uzrunāja visvairāk. Pirmkārt, jau pieteikuma e-pastā Monta atstāja ļoti enerģiska un pozitīva cilvēka iespaidu. Ak, kā mums patīk šīs meitenes, kas smaida par spīti visam! Mums taču visām ir jācīnās ar grūtībām, un ja to var darīt tā “bēdu liku zem akmeņa, pāri gāju dziedādama”, tad tās problēmas pašas atkāpjas. Otrkārt, Montas dzīvē tuvojas ikkatras sievietes dzīves skaistākā diena, kad viņas atdod savu roku un sirdi kādam īpašam vīrietim. Mums bija patiess prieks iepazīties ar Montu un šodien vēlamies ar šo pozitīvo un burvīgo meitenei iepazīstināt arī Tevi.

Iepazīsties – Monta

Pirms

Monta dodas iepirkties ar stilisti Ievu Rozentāli

IMG

Stiliste Ieva Rozentāle veda Montu drēbes un kurpes lūkoties uz Fashion veikalu “Blow” sadarbībā ar “Dressroom” Tērbatas ielā 7.

Monta par apģērbu izvēli kopā ar Ievu veikalā “Blow”:

“Pati pirmā tikšanās man bija ar stilisti Ievu! Stundas laikā atradām skaistas drēbes, kuras vilkt foto sesijai. Man bija liels prieks piemērīt drēbes, kuras es, iespējams, pati neizvēlētos sev. Tā kā ikdienā pārvietojos ar kājām, bauda bija iekāpt augstpapēžu kurpēs, jo manu garderobi pamazām ir pārņēmuši zemo papēžu apavi.”

Ieva par Montu:

“Monta pēc dabas ir ļoti kolorīta – tumši mati, gaišs ādas tonis un zilas acis, kuras, kā Monta saka, kļūst vēl zilākas, kad viņa ir laimīga. Jāteic, pārvērtību dienā Montas acis mirdzēja! Monta ir arī no tām nedaudzajām sievietēm, kam patiešām piestāv koši sarkanas lūpas.

Monta ir ļoti daudzpusīga un interesanta personība, tāpēc arī apģērba izvēlē lielu lomu spēlē detaļas, kas piesaista uzmanību – aplikācijas, interesanti piegriezumi, neierasti materiāli, aksesuāri un apavi, kas lieliski papildina uz kājas esošo tetovējumu.

Radījām Montai 3 dažādus tēlus – sākām ar glamūrīgi roķīgu tēlu – ballītēm. Nākamais tērps – sarafāna tipa kleitiņa, piemērota, lai pēc darba varētu doties uz teātri vai kafiju ar draudzenēm. Savukārt trešais tēls ir maigāks, brīvāks un ļauj nesteidzīgi baudīt dienu pilsētā.

Sastrādāties ar Montu bija vieglāk par vieglu – viņa ir atvērta jaunām idejām, gatava eksperimentēt un ieraudzīt sevi jaunā ampluā.”

Draugiem.lv: http://www.draugiem.lv/dressroom.lv/
Facebook: https://www.facebook.com/pages/SIA-Dressroom/489565127775659?fref=ts
E-pasts: info@dressroom.lv
Tel.: 27077804

Monta izzina savu personību pie konsultantes Elīnas Brilas

Elīna

Otrā Montas tikšanās bija ar “Labo domu pieturas” konsultanti Elīnu Brilu.

Monta par konsultāciju pie Elīnas:

“Elīnai pusotras stundas laikā paspēju ģimenes koku sazīmēt un iztirzāt vairākas attiecības starp radiniekiem, kuras mani ir izveidojušas tādu, kāda esmu. Ne tikai noskaidrojām problēmas un cēloņus, bet Elīna arī deva lieliskus padomus – kā nokārtot nenokārtotās attiecības. Šī bija ļoti noderīga tikšanās un es noteikti praksē izmēģināšu viņas ieteikumus.”

Elīna par Montu:

“Monta – ārkārtīgi pozitīva, enerģiska un par sevi pārliecināta meitene ar skaidri formulētiem mērķiem un izpratni par to sasniegšanas veidu, protot izdalīt prioritātes. Piemīt ne vien izteikta emocionalitāte, bet arī prasme racionāli spriest, reflektēt par savām jūtām, domām un vēlmēm. Konsultācijā apzinājām cēloņus kādam Montu traucējošam uzvedības modelim, vienlaikus meklējot resursus, kā konkrētu personības īpašību turpmāk izmantot savā labā.”

Mājaslapa: http://labodomupietura.lv
E-pasts: elina@labodomupietura.lv
Tel.: 29467274

Monta izdzīvo Āzijas sapni SPA salonā “dabaSpa”

IMG_5548

Monta par procedūru:

“Pēc tam mans ceļš veda un „dabaSpa skaistajām telpām! Jāsaka, ka sākot ar servisu un beidzot ar telpu iekārtojumu – visas manas ekspektācijas tika pārspētas tajā mirklī, kad iegāju pa durvīm. Telpas burvīgas, serviss lielisks un masiere nepārspējama. Viņa, uzzinājusi, ka ilgu laiku neesmu apmeklējusi kosmetologu un daudz laika pavadu uz kājām, veica man sejas un kāju masāžas. Viņa bija arī piedomājusi pie izmantojamajām eļļām, kas radīja burvīgu atmosfēru. Tagad plānoju, kā burvīgo smaržu buķeti uzburt arī mājās. Varu droši apgalvot, ka „dabaSpa” apmeklējums bija bauda visām maņām! Īpaši izbaudīju iespēju pēc masāžas pasēdēt atpūtas telpā un iedzert gardu tēju ar medu. Varbūt kāds teiks, ka sīkums… bet tik patīkami!”

“dabaSpa” par Montu:

“Iepazinusies ar meitenes stāstu, „dabaSpa” titulētā meistare (šī gada jūnijā Massage Grand Prix izcīņā iegūta 1. vieta reafirmējošas (liftinga) sejas masāžas un čakru harmonizācijas, izmantojot dārgakmeņus vai pusdārgakmeņus, meistarībā) Jūlija uzreiz ieteica absolūti dabisko rituālu „Asian Dream” sejai un pēdām. Kāpēc? Monta ir nostrādājusies, un drīzumā būs svarīgie svētki. Tieši šī procedūra dabiskā veidā, līdz ar to ilgtermiņā, palīdz gan gūt dziļu atpūtu, gan izvadīt toksīnus, gan uzlādēt enerģiju sajūtās un izskatā. Vispirms meitene piedzīvoja sejas un dekoltē zonas arommasāžu ar liftinga efektu, kas aktivizē ādas atjaunošanos, iedarbojas kā dabisks antioksidants un aizkavē novecošanās procesu. Procedūra turpinājās ar reflektējošu pēdu masāžu, kas uzlabo vispārējo pašsajūtu, aktivizē svarīgus organisma punktus, kā arī pacilā garastāvokli. ”

Mājaslapa: http://dabaspa.lv
Facebook: https://www.facebook.com/dabaSpa?fref=ts
Adrese: Antonijas 11, Rīga
Tel.: 27704206

Jaunā tēla iegūšana frizieru salonā “Kirjan Studio”

IMG_5576

Monta par frizētavu:

“Otrajā dienā modos jau ar lielām gaidām par tikšanos ar frizieri! Matu sakārtojumu jau kādu laiku nebiju mainījusi – matus tikai veidoju copē. Vairs nezināju, cik man gari mati, jo izlaisti tie tika reti… Mazliet baidījos, ka visu nogriezīs, bet biju arī tam gatava. Gala rezultāts man ļoti patīk, tāpat kā patika friziere, viņas ieteikumi par matu masku lietošanu bija ļoti noderīgi un tos paturēšu prātā. Kārtējo reizi arī pārliecinājos, ka atliek pamainīt sīkas detaļas frizūrā, lai šķistu, ka esmu pilnīgi cits cilvēks. Tāpat ir ar make-up uzklāšanu. Tas, cik ļoti sievieti var izmainīt viņu nokrāsojot, tas ir neticami. Pievienojot jauno matu sakārtojumu un skaistās drēbes – sajūta kā karalienei!”

Mājaslapa: http://www.kirjan.com
Adrese: Dzirnavu iela 84, Berga Bazārā

Tel.: 26587568

Stilistes Ievas Rozentāles grims

IMG_5608

Stiliste un vizāžiste Ieva Rozentāle piedāvā: līgavas un līgavaiņa grims, dienas, vakara un fotosesijām grims, kā arī līgavas, līgavaiņa un vakara frizūras.

Lapa: http://www.draugiem.lv/makeupievarozentale/
E-pasts: ieva@rozentale.com
Tel.: 29241401

Monta ir gatava iesoļot nākamajā dzīves posmā

tuvplāns

Montai ir apģērbs, kurpes un aksesuāri no veikala  “Blow” Tērbatas ielā 7:

Cesane Patiotti bēšās kurpes LVL 90, O’Lautre Chose lillā un zaļās kurpes LVL 145, Designal sarafāns LVL 40, Sfizio bēšais tops ar fliteriem LVL 78, Michael Kors zaļie svārki LVL 95, Givenchy melnā žakete LVL 100, Stefanel ādas bikses LVL 92, Stefanel sudrabotā somiņa LVL 37.

Monta par pārvērtībām:

“Varbūt vēl nav pagājis pārāk ilgs laiks kopš pārvērtībām un pagaidām vēl dzīvoju šo dienu sajūtās, bet man gribētos ticēt, ka pacilājošā sajūta – šī vēlme uzvilkt drosmīgākas drēbes arī ikdienā un atļaut sev vairāk laika veltīt skaistām un baudāmām lietām – nepazudīs tik drīz. Milzīgs paldies Mia.lv meitenēm, kas bija ar mani un deva iespēju visu to piedzīvot. Man ir milzīgs prieks, ka tad, kad man atkal pielavīsies ikdienas rutīna – es varēšu atcerēties šīs pārvērtības, un tas būs kā stimuls izrauties, jo reizēm vajag tik maz, lai atkal sajustu, ka šajā pasaulē iespējams ir viss!”