ms Moneypennys grāmataPar ko ir grāmata?

Grāmatā tik tiešām ir padomi, kā sevi dzīvē var realizēt ambiciozas karjeras sievietes. Tas viss ir pasniegts, izmantojot reālus dzīves piemērus, ko es vienmēr vērtēju ļoti augstu, jo ne jau tāpat vien visas šīs sievietes ir svarīgos amatos, brauc ar dārgiem auto, pērk dārgas mantas, brauc ekskluzīvos ceļojumos un ir bosi daudziem cilvēkiem.

 

Īpaši iesaku šo grāmatu visām mātēm

Ja esi mamma superīgam bērnam, bet Tavs dzīves mērķis nav tikai beznosacījumu mīlestība un savas dzīves ziedošana bērniem – izlasi divreiz. Pirmajā reizē Tev, iespējams, nepietiks drosmes, un Tu nodomāsi – tas nav man. Otrajā reizē varēsi paņemt to, kas ir noderīgs Tev.

Grāmatas labākais atklājums: „You can’t have it all! You can’t do it alone”.

Grāmatā minētie padomi palīdz apjaust to, ka mēs, sievietes, bieži vien gribam būt perfektas it visā. Bet tas nav iespējams. Mēs vēlamies paspēt visu, kas arī nav iespējams. Tad nu grāmata sniedz vielu pārdomām un praktiskus padomus, kā visu ir iespējams saplānot un realizēt.

 

 

Daži reāli padomi no grāmatas

Visiem šiem padomiem seko stāsts, kas tos papildina un padara loģiskus, protams, tāpēc Tev vajadzēs grāmatu iegādāties un izlasīt pašai. Tāpat šīs ir lietas, kas iekrita acīs man – iespējams, Tava pieredze un dzīves skatījums ļaus ieraudzīt un atzīt par labām pilnīgi citas lietas.

  • Fokuss ir ļoti svarīga panākumu sastāvdaļa.
  • Izveido savu prioritāšu sarakstu.
  • Esi personiska, gan veidojot kontaktus, gan uzturot tos.
  • Esi organizēta un izmanto laiku lietderīgi. Mana mīļākā daļa, jo tā tiešām ir – mēs bieži izmantojam laiku pilnīgi bezjēdzīgi. Braucam vilcienā un blenžam ārā pa logu – varētu taču lasīt grāmatu, braucam auto, bet klausāmies radio – varētu taču klausīties kādu valodas kompaktdisku un mācīties, gaidām rindā pie zobārsta un skatāmies dzeltenās preses bildītes – varētu lasīt Dienas Biznesu, esam skaistumkopšanas salonā pedikīra procedūrā un pļāpājam ar meistari par neko – bet varētu… es varēju un uzrakstīju divus rakstus Mia.
  • Pievieno trešo dimensiju savai dzīvei. Te stāsts ir garāks, lai to izprastu, ir jāizlasa grāmata.
  • Vienmēr izskaties labi: apģērbs, mati, frizūra, manieres – visam ir nozīme.
  • Piedomā un organizē savu PR.
  • Mums ir jābūt lietas kursā par pasaules kultūras, literatūras, politikas, vēstures, mākslas pamatpatiesībām. Tā teikt, jāzina pamata informācija. Tas apliecina inteliģences līmeni.
  • Saproti taču beidzot, ka visu pašai darīt nevajag. Bez tam, ja savu laiku izmanto efektīvi, pasūtīt ārpakalpojumus ir pat lētāk.
  • Parūpējies par savu finansiālo neatkarību pati. Nevar paļauties uz to, ka vīrs pelnīs naudu, ka valsts maksās pensiju. Bet… ja nu…?

…people will never forget how you made them to feel…

Un, visbeidzot, mans mīļākais grāmatas citāts.

„I’ve learned that people will forget what you said, people will forget what you did, but people will never forget how you made them to feel.” Maya Angelou