Pateicoties “Koru karu” dalībniecei Katrīnai Cīrulei, arī mums, blogam Mia.lv, bija iespēja piedalīties TV šovā “Gandrīz ideāls randiņš”.

Kā Mia.lv piedalījās šovā?

Kad Katrīna Cīrule iekļuva randiņu šova dalībnieku vidū, viņa palūdza mums idejas, ko gatavot ēst un kā izklaidēt ciemiņus savā vakarā. Mia.lv labprāt devās palīgā, un šovakar 18:00 kanālā TV3, kad Katrīna uzņems ciemiņus, varēsiet novērtēt, kā būs izdevies mūsu kopdarbs.

“Gandrīz ideāla randiņa” receptes

Katrīna kā uzkodu gatavoja melleņu salātus. Mums patīk šie salāti, jo tie ir veselīgi, svaigi un sātīgi vienlaikus. Mēs šos salātus gatavojam ziemā itin bieži, jo no vasaras esam sarūpējuši melleņu krājumus.

Otrajā ēdienā mācījām Katrīnu, kā var gleznot ar ēdienu. Tilapijas fileja ar piedevām – bagātīga garšu buķete apvienojumā ar krāsainu ēdiena izskatu pārsteidz visus. Otrā ēdiena piedeva – safrāna rīsi ar godži odziņām uzlika punktu uz i.

Noslēgumā Katrīna gatavoja desertu – jogurta kūka glāzē, kas ir siera kūkas alternatīva. Ierasto “Selgas” cepumu vietā var izvēlēties jebkurus citus drupanus cepumus, savukārt krēmsieru jauc kopā ar zemeņu jogurtu.

Arī dzēriena ideju Katrīna smēlās mia.lv recepšu krājumos.

Randiņš un izklaide

Tā kā zinājām, ka “Andrito Kafijas Grauzdētava” ir īpaša vieta, kur top Latvijā grauzdēta kafija, nešaubīgi ieteicām tieši tur Katrīnai rīkot randiņu. Savukārt vakara izklaidi Katrīna noorganizēja kopā ar savu “Koru karu” kolēģi Rihardu Bērziņu, iestudējot trīs brīnišķīgas dziesmas. Tās var noskatīties un noklausīties video no aizkulisēm.

Aizkulišu noslēpums     

Pirmais pārsteigums mums bija šova apjomīgā komanda. No paša rīta filmēt ieradušies bija gan tikai divi cilvēki, bet uz vakariņām sabrauca pilna māja cilvēkiem – divi operātori, skaņu meistars un divas raidījuma vadītājas. Tam visam papildus vēl četri dalībnieki, kuri arī ir vienīgie, kurus ierasti redz televīzijā.

Vēl viens atklājums priekš mums bija tas, ka filmēšana notiek katru dienu no paša rīta līdz pat divpadsmitiem naktī. Mums atliek tikai apbrīnot komandas grūto darbu un ilgās darba stundas. Skatoties šovu televīzijā, visu organizatorisko pusi un darba procesu nevar novērtēt.

Skumji, bet fakts – jautrākie brīži notiek tad, kad kameras ir izslēgtas. Izskaidrot to var tā, ka kameru priekšā visi ir saspringti, bet, kad tās tiek izslēgtas, dalībnieki atbrīvojas, atveras un sāk tā pa īstam iejusties randiņā.

Tas, ko raidījumos nedzird, ir aizkadra balsis. Šova veidotāji mulsina dalībniekus, mēģina izvilināt dažādu informāciju vienam pa otru un vērpj intrigas. Tas, protams, viss tiek darīts, lai radītu šovā interesantus momentus, bet skatītājiem rodas iespaids, ka dalībnieki paši aprunā viens otru.

Aizkulišu foto:

Katrīna pagatavojusi tilapiju, Gatavošanas process, Katrīna trenējas vakara izklaidei kopā ar Rihardu Bērziņu, Andrito speciālā pagatavotā kafija Katrīnai un Mairim, Gatavošanas process, Vakariņas.

Aizkulišu video:

5 dziesmas no vakara izklaides, kuras šova vadītāji atļāva pafilmēt ar telefonu.