Jaunā L’Oréal Paris Revitalift Laser ādas pretnovecošanās produktu sērija ir pieņēmusi industrijas un patērētāju diktēto lielāko izaicinājumu – stāties pretī dārgām un ļoti efektīvām skaistuma klīniku procedūrām. Jaunā ādas pretnovecošanās produktu sērija radīta, iedvesmojoties no simtiem latu dārgajām ādas atjaunošanas lāzerprocedūrām, pētījumos uzrādot pat līdz 90% no to sasniegtā efekta. Vairākās pasaules valstīs jaunā „L’Oréal” produktu sērija jau radījusi plašu rezonansi, iegūstot salīdzinājumu – lāzera efekts krēma bundžiņā.

Mia.lv lasītājas testē

Portālā izsludinājām pieteikšanos kosmētikas produktu testēšanai un izvēlējāmies trīs jaukas dāmas: Leldi, Anitu un Terēzi. Lai uzzzinātu, kādi produkti ir katrai atbilstoši un kā rūpēties par savu ādu, mūsu izvēlētās testētājas devās pie kosmetoloģes Māras Rones -Kupferes uz Veselības centra 4 filiāli “4 Dimensija”.

Dermataloģe Māra dalībniecēm veica ādas pārbaudi, pastāstīja par tās pašreizējo stāvokli un deva ieteikumus, kā uzturēt ādu labā stāvoklī. Lūk, ko Māra secināja par Leldi, Anitu un Terēzi.

Māra par Leldi:

IMG_4060

“Āda ir kombinēta, taukaina, bieza, lielas poras, intensīva tauku dziedzeru darbība, tāpēc raksturīgi komedoni. T zonā paplašināti vispusējie kapilāri, kas raksturīgi minētai ādas pazīmju kombinācijai. Fototips II pēc Fitzpatrick. Ieteicamie ādas kopšanas principi: tīrīt regulāri, lietojot vismaz 2-3 reizes nedēļā nolobošus līdzekļus – mehāniskos vai ķīmiskos pīlingus. Ieteicamas 1-3 reizes nedēļā attīrošās māla vai aļģu maskas, kas uzsūc liekos taukus un dezinficē, nomierina ādu. Attīrošo kosmētiku var izvēlēties no sērijas, kombinētai vai problemātiskai vai jutīgai ādai. Sejas ādas kopšanas kosmētika: rekomendējami līdzekļi ar kombinētu nolobošu un ādas tauku dziedzeru un šūnu dalīšanos regulējošu darbību, piemēram ar retinolu, BHA, LHA. L’Oreal Paris Revitalift Laser likt uz nakti, jo tas palīdzēs savilkt poras. L’Oreal Paris Youth Code Luminize BB krēms palīdzēs maskēt defektus.”

Māra par Anitu:

IMG_4061

“Āda ir  plāna/vidēji bieza, sausa, daļēji jutīga, difūzi paplašināti kapilāri, pigmentācijas problēmas. Fitzpatrick II tips. Ieteicamie attīrīšanas līdzekļi – pīlings ķīmiskais vai skrubis 1x nedēļā, ieteicams uz eļļu bāzes vai bezūdens tīrīšana kā Micella H2O. Pēc jebkuras ūdens procedūras (pelde, sauna utt.) vēlams ar kopšanas līdzekli atjaunot ādas dabisko aizsargplēvi. Kopšanas līdzekļi jāizvēlas no sērijām sausai un/vai jutīgai ādai: eļļas un hialuronskābi saturoši, piemēram, L’Oreal Paris Nutri Gold un L’Oreal Paris Revitalift Laser. Īpaši ieteicami no rīta un vakarā serumi pirms krēmu lietošanas, jo āda ir nabadzīga savos ūdens un taukvielu resursos, kā arī nespēj pilnvērtīgi pati nodrošināt savus nepieciešamos resursus. Tāpēc tikai krēmu lietošana nesniegs vēlamo komfortu un rezultātu. Ieteicamie make up līdzekļi: L’Oreal Paris Revitalift Laser serums, L’Oreal Paris  Nude Magique CC krēms un pēc vajadzības L’Oreal Paris Revitalift Total Repair 10 BB krēms.”

Māra par Terēzu:

IMG_4062

“Āda ir vidēji bieza (optimāla), normāla/ varbūt vietām sausa un jutīga. Pigmentācijas problēmas sejas laterālajās daļās. Jādomā par melasmu (kombinēta asinsvadu un pigmentācijas sistēmas problēma). Fitzpatrick III tips. Ieteicamie tīrīšanas līdzekļi: no sērijām sausai/jutīgai/kuperozai ādai. Pīlings galvenokārt T zonā 1-2 reizes nedēļā ar ķīmiskiem un mehāniskiem līdzekļiem. Melasmas zonās pīlinga kairinājums var radīt pigmentācijas saasināšanos, izņēmums ir profesionāli veiktas augļskābju pīlinga procedūras speciālista uzraudzībā. Kosmētiskie kopšanas līdzekļi: obligātā programma visa gada garumā SPF 50+ dienas kosmētikā, atjaunojama āra apstākļos ik pa 2 stundām. Kosmētika sausai jutīgai ādai, ar pigmentu balinošām vielām: L’Oreal Paris Revitalift Laser derēs jebkurā gadījumā, ieteicamas sērijas ar sojas pupiņu ekstraktiem.

Pirmās atsauksmes no dalībniecēm

Šobrīd Lelde, Anita un Terēza produktus testē jau 2 nedēļas, atlikušas vēl divas. Kā jau brīdināja arī dermatoloģe, pirmso rezultātus varēs just tikai pēc mēneša, un vēl daudz labākus – pēc 2- 3 mēnešiem. Šoreiz uzzināsimp pirmās atsaukses par mūsu tikšanos, iepazīšanos un dermatoloģes Māras apmeklējumu.

Lelde: 

“Secinājums ir, ka ir pienācis tas “vecuma” posms, kad krietni vien vairāk jāpiedomā pie skaistumkopšanas un ādas saudzēšanas, lai kaut nedaudz ilgāk aizkavētu neizbēgamo novecošanās procesu. Lai novecotu skaisti :) Nozīmīga bija informācija par saules aizsargkrēmu nepieciešamību ikdienā, jo parasti šķiet, ka pietiek uzklāt sejai dienas krēmu ar SPF filtriem uz aiziet, bet ja nākas tomēr uzturēties saulītē ilgāk, tad nepieciešams iedarbīgāks līdzeklis. Tā kā bijām trīs dažādu ādas tipu un dažādu vecumu sievietes, tad arī interesanti uzzināt, ka visiem neder viens vienīgs universālaias līdzeklis, lai koptu ādu, bet tomēr ir jāievēro savas ādas tips un nepieciešamības. Vienmēr ir noderīgi uzklausīt speciālista padomus, jo ikdienā mēdz aizmirsties pat zināmas lietas. Paldies, par to.”

Anita:

“Par Loreal produktiem pagaidām neko sliktu teikt nevaru. Patīkams dizains, neuzbāzīgs aromāts. Āda produktu pieņem labi, taču, lai vērtētu rezultātu, manuprāt, vēl ir pārāk maz laika pagājis. Būtu paticis iepriekš no Loreal pārstāves saņemt informāciju, ar ko šie produkti ir īpaši, kas ir tās sastāvdaļas, kas tos pielīdzina lāzeram. Man bija ļoti patīkami pirms tikšanās saņemt atgādinājuma sms ar “4 Dimensijas adresi”, jo adreses maiņu biju palaidusi garām, un bez sms būtu aizgājusi nepareizi. Par to, Iveta, paldies!”

Terēza:

“Runājot par dermatologa apmeklējumu, man ir atklāti jāsaka, ka konsultācija bija ļoti noderīga, un tajā uzzināju jaunas un interesantas lietiņas. Atklājums bija tas, ka ikdienā neatkarīgi no tā, vai ir vasara, vai ziema, ir jālieto saules aizsargkrēms.Par L’oreal produktu testēšanu varu pateikt sekojošu:

– flakona ārējais iepakojums vizuāli ir ļoti pievilcīgs, it īpaši acu krēmam un sejas sērumam. Sēruma un acs krēma flakoni ir kompakti, un tādēļ tos bez īpašas grūtības var ielikt pat mazajā sieviešu rokassomiņā;

– krēma smarža ir viegla un patīkama (to apliecina arī vīrs);

– krēma tekstūra ir viegla, kā arī tā ātri iesūcas ādā;

– krēms neatstāj uz sejas treknus plankumus un spīdumu, bet tajā pašā laikā veido aizsarga slāni visa dienas garumā;

– pēc divu nedēļu krēma lietošanas laika sejas āda ir palikusi samtaināka un maigāka, arī nedaudz samazinājusies ādas pigmentācija.

IMG_4071

Ar mūsu jaukajām dalībniecēm sazināsimies atkal pēc nedēļas, lai uzzinātu, vai ir jau sagaidīti cerētie pirmie rezultāti!