Iepazīšanās ar L’Oréal Paris produktiem

Nu jau vairāk kā pirms mēneša iepazināmies ar mūsu trim lasītājām, kas pieteicās uz testēšanu – Leldi, Anitu un Terēzu. Kopā devāmies pie kosmetoloģes Māras Rones – Kupferes uz Veselības centra 4 filiāli “4 Dimensija”. Tur mēs noskaidrojām, kas ir jaunā L’Oréal Paris revolucionārā pretnovecošanas produktu līnija Revitalift Laser, kā arī meitenes uzzināja, kādā stāvoklī ir viņu sejas ādas un saņēma padomus to ikdienas kopšanā. Kā mums veicās pirmajā tikšanās reizē, uzzini šeit.

Lelde

IMG_5874

Lelde par savām sajūtām:

“Atsauksmes par L’Oréal Paris produktu līniju Revitalift Laser tikai labākās. Bieži vien pati izvēlos L’Oréal produkciju gan sejai, gan ķermenim un arī matiem.

Man ļoti patika produktu vizuālais noformējums un ērtums lietošanā, patīkamais un neuzbāzīgais aromāts. Tā kā mana āda ir taukaina, tad krēmu lietoju tikai vakaros un ļoti minimāli, taču serums un acu krēms bija neaizvietojami manā ikdienas sejas kopšanā. Ļoti patika seruma un acu krēma konsistence un ērtā lietošana. Acu krēmu lietot, pateicoties metāla uzgalītim, ir ļoti patīkami, jo uzklāt ir viegli un tas rada patīkamu vēsuma sajūtu ap acīm. Seruma lietošana, pateicoties dozatoram, arī ir ļoti ērta. Manai taukainajai sejas ādai pilnīgi šobrīd pietika ar vienu dozatora devu visai sejai un tādējādi izskatās, ka seruma man pietiks vēl kādām pāris nedēļām. Rēķinu, ka taukainai sejas ādai šī produkta pietiek uz diviem mēnešiem, lietojot ikdienā.

Par rezultātiem, protams, nav viegli spriest, bet sajūtas lietojot šos produktus ir labas. Alerģiskas reakcijas nav, un šķiet, ka sejas āda kļuvusi tvirtāka un samazinājušās arī manam ādas tipam tik raksturīgās poras. Noteikti turpināšu lietot serumu un acu krēmu, kas šķita piemēroti manam sejas komfortam.

Paldies dermatoloģei Mārai, pie kuras uzzinājām šo to jaunu sejas kopšanas sakarā un atsvaidzinājām ikdienā jau piemirstās zināšanas, kas palīdzētu saglabāt jaunu un skaistu sejas ādu. Paldies Ivetai un Mia.lv, kā arī L’Oréal Paris par doto iespēju piedalīties šajā produktu testēšanā.”

Māra par Leldi:

“Ņemot vērā Leldes ādas īpatnības (bieza āda, poras, taukošanās iespēja, tendence uz poru sprostošanos), kā sev vispiemērotāko ikdienas lietošanā pagaidām atzina seruma formu, ko lietoja gan no rīta, gan vakarā, un krēmu intermitējošā režīmā (vakarā). Īpaši patika acu krēma formāts, ko patīkami iesmērēt. Tāpat varētu patikt L’Oréal Paris vieglās tekstūras līnijas produkti, piemēram, visi serumi, Triple Active Fresh krēmi ar gēlveida konsistenci un Revitalift klasiskā līnija ar pro-retinolu A.”

Anita

IMG_5877

Anitas atziņas:

“Pirmkārt, gribu teikt, ka testēšanai piedāvātie produkti mani patīkami pārsteidza. Esmu ļoti skeptiski noskaņota pret reklāmas saukļiem par brīnumkrēmiem, kas aizstāj kosmētiskās procedūras. Taču izmēģināšanai piedāvātie produkti bija gaumīga dizaina, ar atturīgu, ātri gaistošu aromātu, ādu nekairināja, nekādas alerģiskas reakcijas neizraisīja, kas, manuprāt, jau ir labs sākums testam.

Otrkārt, testējām produktus, kas domāti sievietēm pašā plaukumā, kad sevi pazīstam un, varam sev atļauties vislabāko. Tātad, lai piedāvātie sejas kopšanas līdzekļi patiktu, tiem jāatbilst virknei kritēriju – komfortabla sajūta, nekāda taukaina spīduma, ideāli, ja arī vizuāli pamanāms ādas stāvokļa uzlabojums.

Man favorīts viennozīmīgi ir serums – tas zibenīgi iesūcas ādā, veldzē un mitrina to. Vasarā dekoratīvo kosmētiku nelietoju, taču domāju, ka šis serums lieliski derētu arī kā grima bāze.

Ļoti patika arī krēms acu zonai. Tas rada patīkamu vēsumu, it kā “atver acis”.

Sejas krēms manai sejai bija nedaudz par smagnēju. Āda pēc krēma uzklāšanas kādu laiku spīdēja. Domāju atgriezties pie šī krēma ziemā.

Kopumā – visnotaļ apmierinoša sejas kopšanas sērija par saprātīgu cenu. Serumu noteikti iegādāšos vēl. Paldies par iespēju izmēģināt ko jaunu un – ar prieku tiktos vēl kādos eksperimentos!”

Māra par Anitu:

“Anitas ādai ir ļoti niecīgi dabiskie resursi uzturēt un atjaunot ūdens, tauku un elastīgo struktūru resursus, kā arī pati ļoti daudz sauļojas. Sauļošanās ir jāvērtē ļoti nopietni. Anitas ādas kopšanas programma, kas veikta līdz šim, ir novedusi pie stāvokļa, ka āda neatbilstoši vecumam atgādina tukšus maisiņus. Revitalift Laser līnijai ir grūti šādām ādām kompensēt visas vajadzības, tāpēc tā ir ieteicama kombinācijā, piemēram, ar Nutri-Gold un Revitalift nakts krēmu.”

Terēza

IMG_5880

Terēzas pārdomas:

“Pēc viena mēneša L’oreal produktu lietošanas, varu secināt, ka ādai patika serums un acu krēms. Pēc šīs produkcijas lietošanas āda izskatās samtaināka un maigāka. Dienas krēms vasaras laikā manai ādai ir par taukainu, bet šī krēma lietošana būs noderīga ziemā. Turpināšu lietot L’oreal  serumu un acu krēmu vēl dažus mēnešus, jo, lai izdarītu secinājumus par šīs kosmētikas efektivitāti, to, kā jau jebkuru citu kosmētiku, jātestē vismaz trīs mēnešus. ”

Māra par Terēzu:

“Ar testējamiem produktiem bija apmierināta, jo īpaši patika acu krēms un tā atvēsinošais efekts. Terēzai ir ļoti pacietīgs un izturīgs universāls ādas tips, lai arī ir medicīniska rakstura problēma – melasma. Tāpēc šdām ādām derēs gandrīz visi L’Oréal Paris produkti, izņemot tos, kas satur intensīvos Ca jonus.”

Noslēgumam

Paldies atsaucīgajām meitenēm par dalību testēšanā, Mārai par noderīgiem padomiem un L’Oréal Paris par piedāvāto iespēju. Lai mums izdodas saglabāt savu skaistumu vēl ilgi, ilgi!

IMG_5885