Wii konsoles

wiiJa nu Tu paņemtu visus savējos uz izbrīnu un vienā jaukā vakarā ierastos ar Wii spēli Zumba un paziņotu, ka šodien spēlē Tu. Tas varētu būt efektīvi, ja Tavās mājās šāda konsole jau ir. Ja nav, iespējams, ir īstais laiks iegādāties. Konsoles aptuvenā cena ir 150 latu. Komplektā ir arī viena Wii pults, kā arī Wii Sports un Resort spēles – foršas spēles draugu kompānijai, lai nedaudz izkustētos un uzjautrinātos. Vēl lielākai jautrībai vajadzēs nopirkt otru Wii pulti, jo vienlaikus var spēlēt vairāki cilvēki, tādējādi sacenšoties savā starpā. Tā teikt, kopā jautrāk!

Patiesībā kopš pērnā gada rudens tirdzniecībā ir arī jaunais Wii U, kas no klasiskā Wii atšķiras ar dizainu, funkcijām un iespējām, protams, uzlabotu kvalitāti un cenu. Diemžēl jaunajam Wii U pagaidām vēl ir krietni ierobežotāks spēļu klāsts nekā Wii, bet tas noteikti mainīsies.

Zumba Core CDZumba Fitness CD

Tātad, kas ir lielisks šajā spēlē? Tas, ka Tu patiesi dejosi zumbu, svīdīsi, zaudēsi kalorijas un vienkārši jautri pavadīsi laiku. Bet par visu pēc kārtas. Ir vairāki Zumba dance diski, bet es Tev iesaku izvēlēties tieši šo – pārbaudīts. Tas ir arī viens no jaunākajiem un pilnīgākajiem diskiem – spēlēm.

Zumba Fitness aksesuāri

Lai spēlētu Zumba Fitness, Tev nepieciešama viena pults un īpašā zumbas josta, kas tiek pārdota kopā ar zumbas disku. Aptuvenā cena Latvijā ir Ls 40, ārzemēs var dabūt nedaudz lētāk. Protams, Tev nepieciešams arī sporta tērps vai jebkāds cits ērts apģērbs, un vēlama arī ūdens pudele, jo, ja plāno nopietni izdancoties, piemēram, veselu stundu, ūdens Tev noteikti būs vajadzīgs.

Zumba Fitness iespējas

Šajā diskā ir 40 dažādas dziesmas un dejas dažādos zumbas ritmos: latino, salsas, austrumu deju, hiphopa, regeja, roka u. c. Tā ka ballītēm būsi labi sagatavota. Domāju, pēc pāris mēnešu praktizēšanas manāmus rezultātus varēs redzēt ne tikai Tavā izskatā, bet arī dzīvespriekā un deju soļu sniegumā uz kāda kluba deju grīdas.

Rezultātus varēs redzēt ne tikai Tavā izskatā, bet arī dzīvespriekā.

Ja esi dejošanas iesācēja, tad vari izvēlēties iespēju sākumā iemācīties visu deju pamatsoļus – tā pēc tam vieglāk varēsi izpildīt deju kombinācijas.

Ja vēlies, katru deju vari izpildīt atsevišķi, bet man personīgi ļoti patīk iespēja izvēlēties zumbas nodarbību ilgumu un stilu. Vari izvēlēties no dažādas intensitātes stiliem 25, 45 vai 50–60 minūtes ilgu nodarbību. Tajā atbilstoši Tevis izvēlētajam stilam būs samiksētas dažādas dejas, viss sāksies ar iesildīšanu un noslēgsies ar stiepšanās vingrinājumiem.

Savs deju saraksts

Ja esi īpaši iecienījusi kādas dejas, vari izveidot savus sarakstus. Man ir pāris mīļāko dziesmu un deju, un tad, kad vēlos īpaši uzlabot omu un izkustēties, izvēlos kādus no saviem mīļākajiem deju gabaliem.

Rezultāti! Rezultāti!

Rezultāti neizpaliks, ja dejosi aktīvi un regulāri. Domāju, ka šis izkustēšanās veids ir īpaši piemērots aizņemtām sievietēm – tādām kā man. Ne vienmēr varu paspēt aizskriet uz sporta klubu, bet vienmēr varu atlicināt 25 vai 45 minūtes dejām tepat mājās.

Bez tam katras dejas beigās, ja to izvēlies individuāli, vai visas nodarbības beigās Wii Tev parādīs, aptuveni cik kaloriju esi nodedzinājusi un cik labi visu izpildījusi. Katras dejas laikā Tev ir iespēja nopelnīt piecas zvaigznes.

Varu apgalvot, ka ir liels azarts katru reizi nopelnīt vairāk un vairāk.

Protams, kaloriju aprēķins ir visai aptuvens, ņemot vērā Tavu vecumu, svaru un kustību intensitāti (Tev ir tā josta ar pulti visu laiku, kamēr dejo, – tā aprēķina Tavu kustību intensitāti un precizitāti), bet pierādījumi ir acīm redzami – pēc 50 minūšu treniņa esmu kārtīgi nosvīdusi un piekususi. Jūtos tieši tāpat kā pēc īsta, intensīva deju treniņa.

Tad vēl nedaudz patrenēju vēdera presi un jūtos kārtīgi izkustējusies.

Ko Tu domā? Wii būt vai nebūt Tavās mājās?