Modes nedēļā Ņujorkā Viktorija Bekhema atklāja savu kolekciju nākamā gada pavasarim, savukārt 2013./2014. gada rudens/ziemas kolekciju dizainere visiem atrādīja jau šī gada sākumā, bet aktuāla tā kļūst tieši šobrīd. Tādēļ ielūkosimies, kas aktuāls modē jaunajā sezonā, pēc Viktorijas Bekhemas domām.

Modes ikona drosmīgi spēlējas gan ar sieviešu, gan arī ar vīriešu siluetiem, kas apliecina, ka stilīgas sievietes vīrišķīgā apģērbā joprojām izskatās sievišķīgi. No vīriešu modes Viktorija Bekhema ir aizņēmusies smokingu, oversized plecu līniju un piedurknes un vīrišķīgos krāsu salikumus. Īpaši izceļas žakete – apmetnis.

Savukārt izteikti sievišķīgi ir zīmuļveida apspīlētie svārki, meitenīgās kleitiņas, iešķeltie dekoltē, akcentētā gurnu līnija un izcelta vidukļa līnija. Svārku garumi ir divu veidi – 15 centimetri virs ceļa un celim pāri.

Dominējošās krāsas ir melnā, pelēkā, šokolādes brūnā, tumši zilais un dzeltenais. No rakstiem tiem izceltas rūtiņas un pumpiņas. Vairāki tērpi pārsteidz ar dažādo siluetu un audumu faktūru saspēli.

Interesants papildinošais akcents daudziem no tērpiem ir oversized adīta cepurīte.

Foto avots: http://en.vogue.fr/