1. Going the Distance

Kino skūpsts

Viegla un romantiska filma par to, kā veidojas attiecības no attāluma. Šādu attiecību modeli noteikti ir piedzīvojuši daudzi, un filmā ir attainotas situācijas, ar ko šādās attiecībās nākas saskarties. Izvēlētie aktieri ir ideāli piemēroti lomām, un nevarētu pat iedomāties citus viņu vietā. Skūpsta autori: Drū Berimora un Džastins Longs.

Foto: http://www.celebrity-mania.com

2. Dirty Dancing

d00262a46fc2e72700886e170c509412

Patriks Sveizijs kopā ar Dženiferu Greju netīro deju filmu ir padarījuši īpaši juteklisku. Tādi arī ir viņu tuvības mirkļi. “Netīrās dejas” ir daudzu pāru iemīļotākā filma jau gadu gadiem. Klasika!

Foto: http://bittenandbound.com

3. Australia

Screen Shot 2013-04-05 at 8.05.43 PM

Nikola Kidmena kopā  ar Hjū Džekmenu ir izveidojuši neparasti dziļu stāstu par mīlestību kara laikā. Viņu saspēle vienaldzīgos neatstāj.

Foto: http://www.aceshowbiz.com

4. Notebook

Kino skūpsts

Ja veiktu kādu aptauju, gandrīz droši varu apgalvot, “Piezīmju grāmatiņa” daudzu skatījumā būtu mīlas filma numur viens. Un ne velti. Tik patiesi kaislīgi skūpsti uz kino ekrāniem nav ierasta lieta. Ko tik kaislīgu ir izdevies īstenot Reičelai Makadamsai un Raienam Goslingam.

Foto: http://au.thehype.yahoo.com

5. The Lucky One

the-lucky-one

Paši aktieri gan intervijās atzīst, ka neizjūt viens pret otru dziļas simpātijas. Nu, mīļie, uz ekrāniem var redzēt ko tieši pretēju! Zaks Efrons pēdējos gados no izstīdzējuša pusaudža ir pārvērties seksīgā vīrietī – kura gan spētu kam tādam pretoties? Vismaz filmēšanas laikā Efrona šarmam nespēja pretoties arī Teilore Šillinga.

Foto: http://www.expats.cz

6. Gone With Wind

MSDGOWI EC001

Kaislīgāko skūpstu sarakstā grēks būtu neiekļaut šo mīlestības spēka caurvīto filmu. Šķiet, Skārletas un Reta mīlestība ir izaudzinājusi veselu paaudzi. Lielisks pāris – Klārks Geibls un Vivjena Lī.

Foto: http://pepperbasham.wordpress.com/

7. Pride and Prejudice

Kino skūpsts

Keira Naitlija šai vēsturiskai filmai ir iedevusi jaunu šarmu. Keira Naitlija duetā ar Metjū Makfadienu lieliski iznes galvenās lomas un viņu mīlasstāstam ir tik viegli noticēt.

Foto: http://wallpapersget.com

8. Great expectation

Kino skūpsts

Sarežģīta, bet jutekliska filma par to, kā sievietes spēlējas ar vīriešiem. Arī versijas “Lielajām cerībām” ir vairrākārt uzņemtas, bet šī, manuprāt, ir ar īpašu juteklisku noskaņu. Ideāla saspēle starp Gvinetu Paltrovu un Ītanu Hauku.

Foto: http://www.ramblingforever.com

9. Moulin Rouge

img13

Traģisks, bet skaists mīlasstāsts starp nopietno Nikolas Kidmenas attēloto tēlu un Jūena Magregora sapņaino tēlu.

Foto: http://www.art-wallpaper.org

10. Twilight

Kino skūpsts

“Krēslas” sāgas filmas var aizkustināt vai var neaizkustināt. Tam nav nozīmes. Kristenas Stjuartes un Roberta Patinsona ekrāna mīlestība aizkustināja viņus pašus tik ļoti, ka arī dzīvē kļuva par pāri.

Foto: http://www.wallsave.com

11. Water for Elephants

Kino skūpsts

Ja nenoticējāt Robertam Patinsonam “Krēslā”, tad šajā filmlā jau ir pavisam cits stāsts. Aizkustinoša Roberta Patinsona saspēle ar Rīzu Viterspūnu.

Foto: http://www.tumblr.com

12. 10 Things I Hate About You

Kino skūpsts

Kam gan šī filma nebija mīļākā pusaudžu vecumā? Hīts Ledžers spēlēja tik šarmanti, ka iemīlēties viņā bija neiespējami. Viņa ekrāna partnere – Džūlija Stailsa.

Foto: http://soicankissyouanytimeiwant.com

13. Love and Honor

Kino skūpsts

Kad uz kino ekrāniem parādās kāds no Hemsvortu brāļiem, acis atraut ir grūti. Mīlas pāra lomās iejūtas Laiems Hemsvorts un Terēze Palmere.

Foto: http://www.justjared.com

14. Match Point

Kino skūpsts

Liktenīgajā sievietē – Skārletā Johansonē iemīlas Džonotans Rais Meijers. Kas no tā visa sanāk – jāskatās filmā. Skūpsts gan klasiskais variants par lietus tēmu.

Foto: http://xdesktopwallpapers.com

15. Dear John

Kino skūpsts

Ne sliktāks lietus skūpsts ir izdevies arī Amandai Seifrīdai un Čaningam Tatumam. Filma, protams, romantiskā – stāsts par kareivi un kādu meiteni.

Foto: http://thehofstrachronicle.com

16. No Strings Attached

Kino skūpsts

Eštons Kačers man simpatizē ļoti. Šī filma gan nav kļuvusi īpaši slavena un guvusi augstākās atsauksmes, bet kaut kas tajā ir tāds, kas uzrunā. Eštonam ir arī neticami labi izdevies atrast saikni ar Natāliju Portmani. Abu attēlotie tēli filmā bija lie-lis-ki!

Foto: http://hollywoodlife.com

17. Sex and the City

kino skūpsts

Vai “Sekss un lielpilsēta” savā ziņā arī nav kļuvusi par klasiku? Mistera Lieliskā un Kerijas attiecībām ir līdzi sekojušas sievietes visā pasaulē. Kriss Nots un Sāra Džesika Pārkere – pēc tik daudz sērijām un filmām jau šķiet, ka viņi ir kļuvuši par attāliem draugiem.

Foto: http://kootation.com

18. Layer Cake

kino skūpsts

Lai arī kurā filmā spēlētu Daniels Kreigs, viņš vienmēr būs Džeimss Bonds. Mainās tikai filmas nosaukums un filmas partneres. Šoreiz – Sienna Millere. Patiesi kaislīgi!

Foto: http://moviemezzanine.com

19. The Vow 

kino skūpsts

Reičela Makadamsa un Čanings Tatums – šķiet, ir tikai 10 aktieri Holivudā, kurus kombinē un rada romantiskās filmas. Šoreiz šāds ansamblis. Bet filmai nav ne vainas – stāsts tiešām skaists.

Foto: http://www.aceshowbiz.com

20. Thor

Kino skūpsts

Šis saraksts būtu nepilnīgs bez otra Hemsvortu brāļa – Krisa. Mūsdienu bruņinieks savaldzina Natāliju Portmani. Skatoties kaislīgākos skūpstus, nākas secināt, ka Natālijai Portmanei ir īpaši paveicies.

Foto: http://www.mikeygatal.com