5 atziņas par boyfriend džinsiem

1. Mode pastāvīgi izpaužas pretmetos – ja modē ienāk šauras un apspīlētas, tad pēc kāda laika atkal platas bikses. Boyfriend džinsi ir atbilde apspīlētajiem džinsiem, legingiem un biezajām zeķbiksēm.

2. Boyfriend džinsu stils savieno it kā nesavienojamo – nevīžīgas, vīrišķīgas un nošļukušas bikses ar sievišķīgi smalkām kurpēm, klasiskām žaketēm un trauslām blūzītēm.

3. Boyfriend džinsi ir modes tendence, kas nav zaudējusi savu aktualitāti jau kopš 2008. gada, kad to savā ģērbšanās stilā ieviesa slavenības. Šobrīd gandrīz visi veikali savās kolekcijās ir iekļāvuši arī boyfriend džinsus.

4. Boyfriend džinsi neapšaubāmi ir ērti to valkātājām. Modē nereti ienāk skaistas, bet ne pārāk ērtas aktualitātes – ekstrēmi biezas kurpju zoles, augsti papēži, apspīlētas bikses, caurspīdīgi krekliņi u.tml. Boyfriend džinsi ir kas pretējs tam visam. Varētu pat teikt – par spīti visiem pārējiem stila konceptiem.

5. Sākotnēji varētu šķist, ka boyfriend džinsi ir tikai mājas vai brīvā laika apģērbs. Nē, tas ir gana universāls. Prasmīgi to kombinējot, var atrast atbilstošas kombinācijas, ko vilkt uz darbu un arī ballītēm. Kopā ar klasiskām laiviņām un žaketi – piemērots darbam, savukārt kopā ar augstpapēžu kurpēm un fliteru topiņu – uz ballīti.

Brīvais stils

Foto avoti: http://blog.shopwasteland.com http://couldihavethat.blogspot.com http://fashionfractions.com http://ginatricot.com http://gochicorgohome.com http://stylecaster.com http://travelingfashionista.com

Romantiskais stils

Foto avoti: http://thepinkpeonies.com http://theweartogogirls.com http://pinterest.com/pin/263953228133387473/ http://2.bp.blogspot.com

Klasiskais stils

Foto avoti: http://dresscorilynn.com http://fashiongonerogue.com http://lefashionimage.blogspot.mx http://lolobu.com http://becauseimaddicted.net http://kendieveryday.com http://hautelook.com http://style-hawk.com

Brīvdienu stils

Foto avoti: http://glamour.com http://citizencouture.com http://gypsyluster.wordpress.com http://shopdailychic.com