Ko nozīmē vilinošie burti CC un BB

BB = Blemish Balm vai Beauty Balm 

CC = Correct and Cover

Tirgū parādās jau nākamā krēmu sērija, ko apzīmē ar burtiem DD = Disguise and Diminish.

Visit lovelyskin.com

Foto avots: http://lovelyskin.com

BB krēmu galvenās funkcijas ir mitrināt un tonizēt ādu, kā arī dot vieglu tonālā krēma efektu. Krēms ir piemērots tām sievietēm, kurām ar ādu nav nekādas problēmas, tādā gadījumā ar to var aizstāt dienas un tonālo krēmu.

CC krēmiem klāt vēl  ir pievienota īpašība – ādas problēmu risināšana. Tas ir piemērots jau problemātiskākām ādām, kā arī tas ir labs cīņais ar grumbiņām. Sastāva ziņā CC krēmi ir “vieglāki”, rada matētāku efektu, noņem spīdumu  un tie labāk izlīdzina ādas krāsu. Tiem ir dažādi veidi, piemēram, krēmi ar zaļajiem pigmentiem noder sasārtušai ādai, savukārt ar lillā – blāvam sejas tonim.

DD krēmi piemērotāki ir sievietēm gados, kam ir nepieciešams izteiktāks pretgrumbu efekts. Tas arī krietni labāk maskē ādu un piedod tai “pabeigtības efektu” – nav nepieciešams lietot citu kosmētiku, kā piemēram, pūderi.

Katrs ražotājs pievieno vēl atšķirīgas tehnoloģijas saviem krēmiem, bet lielākajai daļai vēl ir SPF – aizsardzība pret saules stariem.

Visit lifestylemirror.com

Foto avots: http://lifestylemirror.com

Kāda ir krēmu tehnoloģija

Šo krēmu tehnoloģijas pamatā ir molekulas, kas, saskarē ar ādu, reaģē uz tās toni un to izlīdzina. CC un DD krēmi ir vēl par pakāpi “gudrāki”, jo to mikropigmentu krāsas izlīdzinošās īpašības balstās ne tikai uz tonālā krēma toni, bet tehnoloģijas pamatā tiek izmantotas pretkrāsas, kas nomaskē izteiktākus ādas krāsas defektus, neitralizējot un atstarojot nevēlamo ādas krāsu.

Kurš Tev ir piemērotākais 

Mums, portālā Mia.lv, bija iespēja notestēt vairākus no BB un CC krēmiem. Padalīsimies ar savu pieredzi un sajūtām, ceram, ka noderēs arī Tev, lai neapjuktu lielajā krēmu izvēlē.

Kopā 1

Sāksim ar to, ka mēs pilnīgi noteikti Tev iesakam izvēlēties BB vai CC krēmu. Pirmkārt tāpēc, ka tie sniedz dabisku ādas toni, maskējot sīkus defektiņus un piešķir ādai mirdzumu. Otrkārt, šo krēmu sastāvs tiešām ir revolicionārs – nav sajūtas, ka ādai ir uzklāta virsū bieza krēmu kārta, aiz kuras paslēpties. Treškārt, pat dermatologi iesaka lietot kādu no krēmiem, jo to sastāvā ir antioksidanti, aizsardzība pret saules stariem un palīdz jau laikus izvairīties no grumbiņu ēras sākšanās.

IMG_5145

Mūsuprāt, pats labākais krēms ir L’Oréal Paris New Nude Magique CC Anti – Dullness krēms. Uzklājot šo krēmu, āda jūtas kā nokļuvusi paradīzē – tonis izlīdzinās, āda kļūst viegli matēta un tāda saglabājas visas dienas garumā. Katrs krēms piešķir sejai dažādas nokrāsas (lai gan visiem virsū ir rakstīs “light“, kas nozīmē, ka tie ir piemēroti gaišai ādas krāsai), bet tieši Anti – Dullness krēms ir ideālā ādas krāsā – to uz sejas nevar vispār necik redzēt. Izspiežot krēmu no tūbiņas, tas ir lillā krāsā, bet uzklājot to, tas pārvēršas maigi bēšīgā tonī. Īsta maģija! Āda izskatās tik labi, ka neko vairāk par skropstu tušu un lūpu spīdumu vairs uz sejas nav nepieciešams likt. Pēc šī krēma vairs negribās lietot nevienu citu.

*Pārējie krēmi netiek vērtēti kā labāki vai sliktāki, bet tiek izceltas to atšķirības.

IMG_5144

L’Oréal Paris New Nude Magique CC Anti – Redness krēms ir piemērotāks tomēr mazliet tumšākiem sejas toņiem, jo tas izskatās intensīvāks uz ādas. Sārtumu nomaskē ļoti labi, un vairāk piemērots vasarai, kad āda ir iesauļota. Kad to uzliek uz sejas, “gudrie pigmenti” ir zaļā krāsā, bet krēmu izklājot uz ādas, tie vienmērīgi nomainās uz bēšu toni.

IMG_5146

L’Oréal Paris New Nude Magique 5 in 1 BB krēms  arī sastāv no “gudrajām” kapsulām un tas ir vairāk līdzīgs CC nekā BB krēmiem. Patīkami, ka mirdzums ir pavisam minimāls nevis spīd kā sataukojusies āda. Dienas beigās arī tas izskatās kā nesen uzklāts.

IMG_5142

Maybelline Dream Pure 8 in 1 BB krēms taukainai ādai ar salicilskābi. Maybelline krēmi pēc toņa ir daudz gaišāki par pārējiem – tie noteikti ir piemērotāki izteikti gaišām ādas krāsām. Krēma konsistence ir arī krietni biezāka. Patīkami, ka tas patiešām netaukojas uz ādas, kā arī sola reklāmā.

IMG_5141

Maybelline Dream Fresh 8 in 1 Skin Perfection BB krēms līdzīgs pēc satura Dream Pure krēmam, bet mazliet taukaināks, kas to padara piemērotāku sausai sejas ādai. Abi Maybelline krēmi ir piemēroti vairāk ziemai, kad sejas tonis ir gaišāks un gribas uzklāt pēc satura biezāku krēmu.

IMG_5148

L’Oréal Paris Revitalift 10 Repair BB krēms ir piemērots gados vecākām sievietēm, jo tas darbojas arī kā pretgrumbu krēms. Ja lieto jau Revitalift sēriju, šis būs patīkams papildinājums tai.

IMG_5149

L’Oréal Paris Luminize Code BB krēms ir piemērots meitenēm ar tiešām labu sejas ādu, jo tas izgaismo sejas toni. Krēms būs ideāls tām, kuras vēlas iegūt mirdzumu sejai, jo krēms dara patiešām to, ko sola – izgaismo ādu. Tām, kurām ir taukaina āda, krēms nodevīgi spīdēs un būs redzamas ādas nepilnības. No visiem izmēģinātajiem krēmiem, šīs bija vienīgais ar īstu mirdzuma efektu.

IMG_5151

Garnier Miracle Sin Perfector Daily All – In – One BB krēms ļoti labi mitrina ādu un patīkami smaržo. Garnier ir universālāki krēmi un lielāka varbūtība, ka atbildīs dažādiem ādas tipiem un toņiem. Krēms ir jāņem līdzi somiņā, jo dienas garumā prasās atjaunot.

IMG_5155

Garnier Miracle SKin Perfector Sensitive Skin BB krēms ir pavisam patīkams, jo labvēlīgi iedarbojas uz apsārtušu ādu un ir zīdaini maigs. Arī ļoti labi mitrina un pielāgojas ādas tonim.

IMG_5154

Garnier Miracle SKin Perfector Anti – Ageing BB krēms ir izvēle priekš sievietēm pēc 35 gadiem, jo darbojas arī kā pretgrumbu krēms. Krēms mitrina, izlīdzina grumbiņas un gludina seju. Piemērots laikā, kad grumbiņas vēl tikai sāk parādīties. Kā jau ierasti BB krēmiem tas mēdz būt, tie ir taukaināki un vairāk piemēroti sausajiem ādas tipiem.