Dekupāža, uzlīmes un citādi pielīmēti dekori

Dekupāžas stilā aplīmētas olas nozīme, ka ar salvetēm vai papīru un speciālo dekupāžas līmi aplīmē olu. Būtiski ir izgriezt mazus gabaliņus, jo ola ir apaļa un tie locīsies kunkuļos. Līmi vēl var pielietot tā, ka iezīmē kādads figūriņas un tad birdina virsū spīdumus. Ja izmērcē visu olu līmē, tad tai var pielipināt visriņķī dažādus krikumus, piemēram, graudiņus, ko liek uz kūkām. Ar uzlīmēm un krāsainajām līmlentēm ir vienkārši – tās tik līmē klāt.

Apzīmētas un izkrāsotas

Kancelejas preču veikalos var nopirkt rakstāmos, kas derīgi dažādām virsmām – tie tad arī noderēs olu apzīmēšanā. Veikalos arī ir pieejamas visādas speciālās olu krāsas un pārtikas krāsvielas, ar kurām var interesanti eksperimentēt. Piemēram, mērcējot olas vairākas reizes, var nokrāsot ombrē stilā olas. Tas nozīmē – viena krāsa dažādās toņu intensitātēs. Ja olas aplīmē ar uzlīmēm, nokrāso, pēc tam uzlīmes noņem nost, var iegūt visādas formas un svītrojumus. Interesantas olas sanāk arī, ja tās stingri notin ar dažādu faktūru audumiem, piemēram, mežģīnēm un izvāra olu krāsā. Arī ūdenskrāsas ir ideja, kā nokrāsot olas. Interesanta metode ir olas apkrāsot ar tāfeles krāsu. Kad tā ir nožuvusi, olas ar krītiņiem var pat izkrāsot vairākas reizes. Manuprāt, vissjautrākā ideja ir uzadīt olām mazas cepurītes un uzzīmēt sejiņas. Pavisam orģināla ideja!

Izdekorētas

Šī būs metode, ko es šogad izmantošu savās mājās – izdekorēšu olas ar dažādām lentītēm, spalviņām un maziem nieciņiem. Vēl nepieciešams šādas olas skaisti izkārtot kādā traukā vai spainī.

Dabiski krāsotas

Protams, arī dabiski krāsotās ir skaistas oliņas. Atšķirībā no divām pirmajām metodēm, tās var ēst droši! Man patīk ideja, ka olas ir baltas un tās tiek skaisti iekārtotas kompozīcijā. Un kamdēļ ne? Brīnišķīga ideja!

Foto: http://indecora.com http://homemadesimple.com http://blog.stylizimo.com http://helga-noack.de http://goodideasforyou.com http://dreamalittledreamvt.tumblr.com http://canadianhometrends.com http://bhg.com http://shabbychicks.blogspot.com http://momtastic.com http://lisamoorefield.com http://lulussweetsecrets.blogspot.com http://marthastewart.com http://brit.co http://alisaburke.blogspot.com http://justshortofcrazy.com http://joyeverafter.com http://sugarandcharmblog.com http://yummymummykitchen.com http://momtastic.com http://eyecandyeventdetails.blogspot.com http://ourchocolateshavings.blogspot.ca http://momtastic.com http://spoonforkbacon.com http://momtastic.com http://confettisunshineblog.com http://fraeulein-klein.blogspot.no http://seejaneblog.co http://henryhappened.com http://studiodiy.com http://urbancomfort.typepad.com http://caisak.com http://ecocrazymom.com http://asubtlerevelry.com