3Raksta autore:

Ieva Rozentāle
Stiliste, vizāžiste
www.draugiem.lv/makeupievarozentale/

Ar šī gada aktualitātēm un padomiem, kā izvēlēties īsto, vienīgo un pašu labāko kleitu mūža īpašākajai dienai, dalās kāzu butika Soufflee saimniece Linda Garkāne – Sondore.

Atkailināta mugura

Berta Fashion no www.onewed.com

Foto avots: http://.onewed.com

Aktuāli ir visdažādāko formu izgriezumi kleitas muguras daļā.

Augsta apkakle

bellanaija.com

Foto avots: http://bellanaija.com

Augstās apkakles nereti kleitās tiek kombinētas ar garām piedurknēm vai ar izgriezumu kleitas muguras daļā.

Pasteļtoņi

Visit weddingomania.com

Foto avots: http://www.weddingomania.com

Karameļu, maigi rozā, kafijas ar pienu…

Viens atsegts plecs

onewed.com

Foto avots: http://onewed.com

Ļoti aktuāli kombinācijā ar vienu garo piedurkni.

Ilūzijas efekts

firstwedd.com

Foto avots: http://firstwedd.com

Vizuāli kleitas augšdaļa atgādina kailu miesu, taču kustoties viss mirdz swarovski kristāliņos, pērlītēs vai to izdaiļo mežģīnes.

Holivudas šiks

Visit frenchweddingstyle.com

Foto avots: http://frenchweddingstyle.com

Vai atceries Grētu Garbo? Kleitas no krītoša zīda, uz smalkām lencītēm, atsegti pleci un noteikti pieskaņoti aksesuāri, kas ir ļoti svarīgi, lai izkoptu šo stilu.

Tills

Visit foxgown.com

Foto avots: http://foxgown.com

Tills ir ieguvis jaunu elpu. Tagad dizaineri sākuši bagātīgi izmantot tillu arī šaura silueta kleitām.

Garās piedurknes

Justin Alexander, pieejama soufflee salonā

Dizainers: Justin Alexander, pieejama kāzu salonā Soufflee.

Nespējot aizmirst par karaliskajām kāzām, vēl joprojām ļoti aktuālas ir garās piedurknes kā Keitas Midltones kāzu kleitai.

Mazā baltā kleitiņa

Elizabeth Barboza, pieejamas soufflee

Dizainere: Elizabeth Barboza, pieejama kāzu salonā Soufflee.

Īsās kleitas ir lakoniskas, vienkārša piegriezuma, ne velti ieguvušas gandrīz tikpat slavenu apzīmējumu kā “mazā melnā kleitiņa”.

Apmetnis

Visit brides.prestonbailey.com

Foto avots: http://brides.prestonbailey.com

Ardievu, mazās bolero jaciņas, jūsu laiks slavas saulītē ir beidzies! Tagad modē ir šifona apmetņi, stilizēti bluzoni, gari, plāni mežģīņu mētelīši vai pat organzas krekliņš. Un kas ir interesanti – jaciņas nav  obligāti jāsaskaņo ar pašu kleitu.

Modē vienmēr

Pie kleitas noteikti ir nepieciešami arī aksesuāri. Matos spraužami ziedi, franču stila cepurītes, sietiņi, mežģīnes, pērļu virtenes, ķēdītes vai krāšņas pērlīšu rotas – te katrai līgavai ir iespēja izpausties un pieskaņot pie savas kleitas vēlamos aksesuārus.

Kā novērojusi Linda, aksesuārs, kas vienmēr ir modē – plīvurs!

Ko izvēlas līgavas pie mums, Latvijā?

Runājot par kleitu krāsām, Latvijā līgavas dod priekšroku piena baltajam tonim, un tikai reizi pa reizei izvēlas šampanieša toni, bet vēl retāk – sniegbaltās krāsas kleitas. Nemaz nerunājot par krāsainajām kleitām. Drosmīgākās meitenes izvēlas savai baltajai kleitai pieskaņot kādas citas krāsas jostu.

Prieks, ka līgavas ir kļuvušas drosmīgākas kāzu kurpju izvēlē. Sievietes cenšas izvēlēties krāsainas kurpes – kā akcentu savai kāzu kleitai. Visbiežāk krāsa tiek saskaņota ar kāzās dominējošo krāsu, citreiz izvēlas arī kurpes metāliskos toņos.

Lai saprastu, kura būs tieši Tava īstā kleita, pirms došanās uz salonu, apskati internetā dažādu kleitu modeļus, lai vispārīgi saprastu, kāda tipa kleitas Tev patīk. Ja mērīsi visas veikalā pieejamās kleitas pēc kārtas, ātri vien apjuksi, kurš modelis ir tas īstais. Tad jādodas uz kāzu salonu, lai piemeklētu sev atbilstošākā modeļa, stila un krāsas kleitu. Alternatīva jau gatavas kleitas iegādei ir kleitas šūšana. Parasti sievietes izvēlas šūt kleitas, ja padomā ir kāds konkrēts modelis, kurš nekur nav atrodams.

Veiksmi Tavas īstās un vienīgās kāzu kleitas meklējumos!

Titulbildes avoti: http://media-cache-ec3.pinimg.com/originals/a0/2e/3f/a02e3f50e8f7ea5b431c5394699a1fa5.jpg http://shopbop.com   http://aelphoto.comhttp://media-cache-ak2.pinimg.com/originals/41/84/09/41840996b710c1b9d04098a4d25afbde.jpg